2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar ben geldim 😍bugün kalp atışını duyduk şükürler Olsun 💃🏻🙏❤️ Çok muhteşem bi duygu 6mm miş daha yavrum 🙈 aslında ikiz olacakmış ama kesenin biri boş tutunmamış olsun bu yavrum sağlıklı Olsun da 😍🫶🏻 Pheebs Pheebs @LeucotheaThemis M merve_eymen ve diğer güzeller
Ahhhh muhteşem çok ama çok sevindim canım telefonum bozuktu ne zamandır tamireydi yeni geldi ve bu haberle muhteşem oldu inşallah sağlıkla bebişlerimizi kulaklarımıza alırız 6+3 gösteriyor ultrason demekki 6. Hafta kalp atışı duyulabiliyormus🥰🥰

Ay kızlar bugün bel ağrısından mahvoldum resmen. Hiç bu kadar şiddetli olmamıştı, resmen ayakta durmak istemiyorum 😔

Benim basima soyle bir sey geldi, acaba bi fikriniz var mi? ilk kan verdigimde hemsire kanimin yavas aktigini hatta akmayi durdugunu, dolayisiyla yeni tup kan alicam senden dedi, sonra vazgecti herhalde bu yeter diye. 2 gun sonra bir daha gitttim hcg kiyaslamak icin, bu sefer baska bir hemsire vardi, o da dedi ki kanin yavas akiyor. Ben bunu doktora anlatmayi unuttum. Sizce bunun kan pihtilasmasi ile ilgisi var midir?

Normal 25 Eylül benim 7 hafta bide ultrason da değişim gösteriyor cihazın kalitesine göre bi doktor 5 derken diğeri 6 diyor hasftasına sağlıkla ilerlediği sürece ona hiç kafanı takma kesen görünmüş darısı bebeğe ve kalp atışına
Amin inşallah çok teşekkür ediyorumm🥰

Doktora gittiniz mi? Merak ettim. Hayırlı sonuçlar inşallah 🙈🌸
Merhaba canım evet dün heyecandan buraya bakamadım pek artık minik bir kesem var 4+5 cıktı usg de sat ı doktor 16 ekim kabul etti döngüm 34 ge bir olduğu için geç yumurtlama olmuş. Haftaya tekrar gideceğim kalbini 1 aralıkta duyarız dedi doktor ama haftaya tam kesinlesecek hersey siz nasılsınız

Benim basima soyle bir sey geldi, acaba bi fikriniz var mi? ilk kan verdigimde hemsire kanimin yavas aktigini hatta akmayi durdugunu, dolayisiyla yeni tup kan alicam senden dedi, sonra vazgecti herhalde bu yeter diye. 2 gun sonra bir daha gitttim hcg kiyaslamak icin, bu sefer baska bir hemsire vardi, o da dedi ki kanin yavas akiyor. Ben bunu doktora anlatmayi unuttum. Sizce bunun kan pihtilasmasi ile ilgisi var midir?
bende suan bi şüphede kaldım
ilk tahlilleri verdim
sonra 4 tüp kan almaya çalıştılar
kolumdaki damardan asla kan çıkmadı
2 3 kere denedikten sonra
elimin üzerinden almak zorunda kaldı

6+6’da kalp atışlarını duyduk. Çeşitli tahliller istedi doktorum, kan ve idrar örnekleri veril döndüm. 3 hafta sonra bir kontrol daha olacak 💗
EA3FA21E-BFD5-4FC4-8890-021BD25764A2.jpeg

Kizlar bir sey sorucam aslinda hic kotuyu dusunmek istemiyorum ama bu ara okuyorum, bu aniden bebegin kalp durmasinin bir nedeni var mi, ve ya bunu onceden anlayabilir miyiz? Ben yurtdisinda yasiyorum 6+5 ken gittim ilk doktora bir daha da 12. haftada cagirdi. Yani arada da kontrol icin baya fark var. Allah insallah hepimizin kucagina aldirsin yavrularimizi 🙏🏻 tum anneler icin hep dua ediyorum
Neden kötü düşünüyorsun her zaman uydusun ve acele etme herşey yolunda gidecek. Benim ablamın başına geldi ve çok fazla dayanılmaz sancısı vardı zaten o sancıyla durman imkansız ama her şekilde kanama sancı gibi bir şekilde haberin oluyor

Bu o şekilde belli olmaz kanındaki oksijence azalmış olabilir canım doktora söyle bir sorun olabileceğini düşünüyorsa ya kan sulandırıcı verir ya da tahlil yapar ne olduğunu anlamak için

Kızlar ne durumdasınız duygusal fiziksel. Ben karman çorman oldum resmen mide bulantım oluyo baya Bi iştahsızlığım var çoook duygusalım kociş yandık başladı durduk yere ağlamaların diyo 😅 Bi yandan hak veriyorum Bi yandan kendimi tutamıyorum siz ne durumdasınız
Sacma şeylere ağlamam azaldı gibi ama bilemiyorum ve mide bulantısı az var halsizlik çok çok oluyor, kaşıklarım ağrıyor özellikle sağ taraf, sürekli bir şeyler yemek istiyorum bende ama tatlı şeyler midemi daha da bulandiriyor. Ne yapacagimi şaşırdım valla

Pıhtılaşma ölçen bir test var onu talep edebilirsin. Öyle bir durum varsa oksapar gibi bir iğne yazar muhtemelen. Ben kullanıyorum.

Ahhhh muhteşem çok ama çok sevindim canım telefonum bozuktu ne zamandır tamireydi yeni geldi ve bu haberle muhteşem oldu inşallah sağlıkla bebişlerimizi kulaklarımıza alırız 6+3 gösteriyor ultrason demekki 6. Hafta kalp atışı duyulabiliyormus🥰🥰
Teşekkür ederim canım benim aminnn inşallah 🍀❤️🙏 aaa bak sen deyince farkettim 6+3 gösteriyor evet ama dr 7 haftalık dedi eşime
Neyse sen gitmişmiydin

X