2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam kızlar bugün ilk kontrole gittim keseyi gördüm şükür. Son adetim 6 ekim. Ultrason kağıdında 5+1 göründü normal bir durum mu sizce 🙄

ben de aynı şeyi düşünüyorum dr en önemlisi 12 hafta dedi 12. hafta ense kalınlığı vs ölçülecekmiş yurt dışında da kadınlar 3-5 tane doğuruyor acaba çok düşünmek çok kontrol de olumlu bir sey olmayabilir mi? bazı ülkelerde doğumda kadar 4 kontrol var
Hic bilmiyorum ki canim belki de. Iyiyi dusunmek lazim hep biliyorum ama insanin da aklina geliyor

Kızlar merhaba,aranıza yeni katıldım.dun 5+3'tüm.kese göründü bebek yoktu (karından) hcg 6445 idi :KK43:(
Ben de dun 5+3 tum kontrolum vardi keseyi ve yolk saçı gördüm. Siz yolk saci gormediniz mi bebek henuz gorunmez doktor haftaya kalp.atisi icin çağırdı beni. Haftaya görcez Allah izin verirse bebisimi🙏☺️

İnşaallah sendede geçer
insallah canim
Kaç haftalık canim
6 hafta 4 gunluk canim
Kızlar ben geldim 😍bugün kalp atışını duyduk şükürler Olsun 💃🏻🙏❤️ Çok muhteşem bi duygu 6mm miş daha yavrum 🙈 aslında ikiz olacakmış ama kesenin biri boş tutunmamış olsun bu yavrum sağlıklı Olsun da 😍🫶🏻 @Pheebs @LeucotheaThemis @merve_eymen ve diğer güzeller
ayyy maşallah isallah saglikla gelsin bebiş
Seni o kadar iyi anlıyorum ki bende biliyosun aynı durumdayım hep 🤢 geçicek inşallah sabredicez biraz daha🙌🏼
insallah gecer bu 3 ay cok zor gececek

Hic bilmiyorum ki canim belki de. Iyiyi dusunmek lazim hep biliyorum ama insanin da aklina geliyor
Geç döllenme olmuştur canım bence endişe edecek bir şey olsa doktor söylerdi bence geç yumurtlamış olabilirsin ne kadar sat önemli deseler de mantık olarak yumurtlama daha önemli geliyo bana tarih olarak

Selam herkese benim beta değerim 1.5 günde 1060’dan 1250’ye çıkmış. Benzer durumu eylülde de yaşamıştım çok yavaş bi artış olmuş daha sonra kendiliğinden düşmüştü. O zaman kanamam lekelenmem vardı şu an hiç biri yok. Öğleden sonra muayeneye gideceğim dualarınıza ihtiyacım var 😔

Elmanin yaşını çok yedim biraz iyi geliyor bana .Kurusunu hiç denememistim .Alıp deneyeceğim.insallah iyi gelir.Ayranda fayda ediyor bir iki saat geçiriyor benimkini sende ara ara tüket bi iyi gelir inşallah.
Tamam canım teşekkür ederim bende süt içiyordum ama 15 20 dk anca kesiyor süt pek faydası olmadı bende ayran denerim bide

Selam kızlar bugün ilk kontrole gittim keseyi gördüm şükür. Son adetim 6 ekim. Ultrason kağıdında 5+1 göründü normal bir durum mu sizce 🙄
Normal 25 Eylül benim 7 hafta bide ultrason da değişim gösteriyor cihazın kalitesine göre bi doktor 5 derken diğeri 6 diyor hasftasına sağlıkla ilerlediği sürece ona hiç kafanı takma kesen görünmüş darısı bebeğe ve kalp atışına

12.11.2022 - 214 ,14.11.2022- 472, 16.11.2022- 991 bugun ögleden sonra gıtcem bu hesapta sıkıntı yoksa bugun 1800-1900 gıbı bişeyı bulmuştur. inşallah sıkıntı çıkmaz teşekkur ederım
Bence gayet güzel ilerlemiş içini ferah tut 944 yeterliydi 991 olmuş benimde böyle takip ediyordu aynı bir tık üstü bazısında aşırı yüksek oluyor ama 2 günde 2 katı artması sağlıklı olduğu anlamına gelir

X