2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Beni de alın hemennnnnnnnnn:)
Kandan geldım 85 çıktı 30 dan
Herkese hayırlı olsun kızlar
İlk çocuğum olacak
Cok heyecnalıyım
İlk asılama sonrası gebelık 😍❤️🧿
Kuzuuu hoş geldin 😍😍 maşallah ne güzel artmış öylee🌼
Yarın sabah 2. Kez kan vericem ben de darısı başıma dua istiyorum sizden kızlar 🙏🏻🙏🏻

Teşekkür ederim dinleniyorum daha önce yaşamadığım duymadığım şeyler olunca insan korkuyor çok sağol☺️
İlişki ve hareket perhizi ilişki yasak hareketli olmayacaksın bol bol yatacaksın yemek ve wc dışında canım bendede leke var kanama alanım varmış progestan başladı hemen progestan başladı mı doktorun?

B bboobbeepp canim nasilsin ne yaptin holter taktinmi tansiyonun hala yuksekmi
Kuzum taktim holteri bir gun boyunca. Bazen yuksek olctu bazen normal olctu ama doktor ertesi gun genel olarak tansiyonun iyi dedi, ilac vs yazmadi. Evde olctugumuzde genelde yuksek cikiyor ama sanirim ben olculurken geriliyorum. Yani bilmiyorum kaldi oyle…

Midem ağzımda ne yesem rahatsız oluyorum.yok böyle bir şey. Bir eşkime boğazımda kalmış bir su acımı eksimi desem bilmiyorum.Gastritim vardı doktora ilaç yazdırdım ama yine aynı.Gecmiyor bir türlü:KK43:(
Aynısı bendede var ne ilaç verdi acaba

Bana da kırmızı taze kan olursa kullanırsın dedi progestan. Yani zaten kahverengi olabilir dedi, normalmiş. Sende ne renkti?
ben de her renk oldu kırmızı pembe kahve ama hep lekelenme tarzında oldu uzun sürdü ama 17-18 güne yakın belki o yüzden devam demiştir

X