2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhaba hanımlar ben 7+6 olmam gerekirken bugünkü muayene de 6 haftalık çıktım ve kalp atışı duyulmadı 😔 Dr bir hafta sonra gel dedi acaba normal olabilirmi

Kadin dogumcu bi akrabamiz var sagolsun betayi biraz aciklamisti. Tam olarak dediklerini aktariyorum. Beta iki kat artar saglikli bi gebelikte ama kimisinde duzensiz olabilir bizim icin onemli olan kesenin gorunmesi. Betan artiyodur hafif bi kanaman olur kan verirsin betanin dustugunu gorursun ama o kanamayla alakalidir bazen bebek tutunurken olabiliyo bunlar. Bikac gun sonra bi bakariz kese tutunmus gelisiyo betayi fazla kafana takma. Demisti. Hatta betasi duzgun artmayanbi hastalarina mtx igne yapmaya karar vermisler oncesi muayene ederken keseyi gorduk gayet guzelfe gelisti demisti. Burda muhim olan kesenin rahim ici gorunmesi. İnsallah bi sorun olmadan gorursun 🙏
Şunu söyleyen Dr ağzına sağlık günlerdir şu cvb duyamadım, git gel yol yaptım hastaneyi ,hatta düşüyor dediler üzüldüm gebelik takvimini kaldırdım, dün gittim kesem oluşmuş beta düzelmiş çok şükür,bebegide görürüz insallah

Kizlar bir şey diyeceğim.Dün misafirim geleceğinden dolayı biraz etraf temizleme falan dışarı derken ayakta çok durdum ama ara ara 5,10 dakika dinlendim.Belim çok ağrıdı buna rağmen.ı.O kadar yorulmuşum ki.aksam idrar sıkısmama zorla kalktım ama karnıma ağrı nasıl girip çıkıyor.Acaba sorun olur mu şimdi pek ağrım yok.Bebeğe bir şey olmasında sizdede böyle oluyor mu?
Bu benim 2.gebeligim ilkinde yoktu ama bunda bende böyleyim

Kızlarrr, bugün doktora gittim sat 25eyluldu doktor 7 haftalık dedi karın ultrason ile kalp atışlarını da duydun şükürler olsun🤰
Ancak bir saat önce eve geldim ve baktım ki kahverengi bir leke gelmiş çamaşırıma... rahim bölgemde bir sızlama var neyin nesidir bu normal mi böyle bir leke çok endişelendim 😶
Benimde lekelerim oluyor Dr progeston ilaç verdi günde 1

Kızlarrr, bugün doktora gittim sat 25eyluldu doktor 7 haftalık dedi karın ultrason ile kalp atışlarını da duydun şükürler olsun🤰
Ancak bir saat önce eve geldim ve baktım ki kahverengi bir leke gelmiş çamaşırıma... rahim bölgemde bir sızlama var neyin nesidir bu normal mi böyle bir leke çok endişelendim 😶
benim sat 26 eylül bende kalp için cuma gününe randevu almıştım. zamanımız çok yakın inşallah bizde duyarız kalbini :KK68: :KK68:

Şunu söyleyen Dr ağzına sağlık günlerdir şu cvb duyamadım, git gel yol yaptım hastaneyi ,hatta düşüyor dediler üzüldüm gebelik takvimini kaldırdım, dün gittim kesem oluşmuş beta düzelmiş çok şükür,bebegide görürüz insallah
darısı başıma inşallah :KK43:

Cok sevindim hayirlisiyla kucagina alirsin insallah 🙏 bu betayi kac cikti kac dustu aslinda pek onemli degil evet on bi bilgi sagliyo ama keseyi gordukten sonrasi yalan 😀

Ayy doğum tarihlerimiz aynı görünüyor 🙈 kan verdin mi canım? Beni de doktorum bugün çağırdı, bu kadar erken kese görünmez diye düşünüyorum ama inşallah görürüm 🙏
Evet sabah verdim yarın alacağım inşallah. Doktora gittin mi ?

X