2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Antibotıgı kullanmadim esimin abisi eczaci okdr agır antıbottıge getek yok dierek piyeloseptyl bunu onerdi sabah aksam 50mg zaten bide uc gun arayla monorol alfım bde sirkelı suyla taharetlendım hamd olsun iyiyim berbattim gecen hafta heryerde wcye gitmekden sureklı afedersiniz cisim gelmis gibi damla famla gelıofu hafta sonu gecti yarin iş var gene baslamasa bagi artk kucuk camasır suyu spreylısını alıcam once temizler ole girerim yksa idrar yoşu enfk getcekten zorluyor:KK43:(
Geçmiş olsun canım limonlu su içmek te fayda sağlıyor dene istersen düzenli bir sekilde

Kızlar yakin zamanda kan tahlili yaptıranlar kanınız kaç cikti. Gecen hafta yaptirmistim sonucu aldim daha doktora gostermedim ama kanım 13.3 civarindan 8.7 ye düşmüş. Cok düşük gibi geldi bana sizde durumlar nedir?

Oylemi bilmiyorum e nabizda cikiyormu sonucu
Çıkıyor

Kızlar yakin zamanda kan tahlili yaptıranlar kanınız kaç cikti. Gecen hafta yaptirmistim sonucu aldim daha doktora gostermedim ama kanım 13.3 civarindan 8.7 ye düşmüş. Cok düşük gibi geldi bana sizde durumlar nedir?

Benimde 10 a düşmüş
Cuma günü tahlil yaptırdım.
Kan ve demir ilacı vermişlerdi ama çok düzenli kullanmamıştım. Bundan sonra ilaca düzenli başlayın kara üzümle falan destek yapayım.
Sonucu bende göstermedim soktora eksik tahlillerin çıkmasını bekliyorum.

Çıkıyor

Benimde 10 a düşmüş
Kan ve demir ilacı vermişlerdi ama çok düzenli kullanmamıştım. Bundan sonra ilaca düzenli başlayın kara üzümle falan destek yapayım.
Bana kan ilacı midemi itice mahvetti kanama yapti ondan birakmak zorunda kaldım. Doktor sonuca göre baska bisey yazarim demisti. Bu arada 8.3 cikmis kanım yanlis yazmisim. sanirim igne verir diye dusunüyorum. Cok nefes darligim var cünkü yorgunluk halsizlik. Sen de etkileri var mi. Kara üzüm ben de dusundüm ama sekerli oldugu icin sanırım cok da fazla tuketsek o da zarar

Benim 10 su kan ilacı kullaniyormusun ben benimde 13 tü. Birden düştü. Kan ilacı kullanıyorum c vit limon yiyorm yeşil yaprwkli şeyler yemeğe çalışıyorum birde sabahları sırf bu yüzden bir Jack tahin pekmez

Bana kan ilacı midemi itice mahvetti kanama yapti ondan birakmak zorunda kaldım. Doktor sonuca göre baska bisey yazarim demisti. Bu arada 8.3 cikmis kanım yanlis yazmisim. sanirim igne verir diye dusunüyorum. Cok nefes darligim var cünkü yorgunluk halsizlik. Sen de etkileri var mi. Kara üzüm ben de dusundüm ama sekerli oldugu icin sanırım cok da fazla tuketsek o da zarar
Hergun dört beş tane yanında badem ile olur kalkıp bir kase zaten yenmez bademde. Demir içeriyor birbirini destekler ben basladm bikac gündür. Benimde bir anda düştü ve kalp çarpıntısı ile hissettim zaten sürekli carpmtim.yorgunlik oluyordu

Çıkıyor

Benimde 10 a düşmüş
bende bazen unutuyorum oğlumda çok iyi çıkıyodu kan sonuçlarım hatta doktorum çok karşılaşamıyoruz böyle güzel sonuçlarla diyodu çoğu zaman kullanmıyodum demir ilacını falan ama helede yaşadığımız stres vs derken bunda nasılım hiç bilmiyorum yarın kontrol var tahlil falan yaparmı bilmiyorum aynı zamanda aşımda var yine kol ağrısı bekliyo veni 😢 bende artık vitamini demiri unutmamaya çalışim ya düşmesin değerlerim

Antibotıgı kullanmadim esimin abisi eczaci okdr agır antıbottıge getek yok dierek piyeloseptyl bunu onerdi sabah aksam 50mg zaten bide uc gun arayla monorol alfım bde sirkelı suyla taharetlendım hamd olsun iyiyim berbattim gecen hafta heryerde wcye gitmekden sureklı afedersiniz cisim gelmis gibi damla famla gelıofu hafta sonu gecti yarin iş var gene baslamasa bagi artk kucuk camasır suyu spreylısını alıcam once temizler ole girerim yksa idrar yoşu enfk getcekten zorluyor:KK43:(
piyeloseptyl bunu bende kullandım çok faydasını gördüm enfeksiyonu olan doktor kontrolüyle kullanabilir

Benimde 10 dur degerim ama seninki cok duşuk bence
Senin ikiz bide cok etkisi var diyorum

Canim hap kullanamiyorsan şise gibi var ondan isteyebilirsin
Benimde nefes darligim yorgunluk cok var ozellikle aksamlari sag sola kivraniyorum resmen

Her aksam bi kasik pekmez ye cok etkisi var diyolar cevremdekiler

Arkadaşlar 22 haftalik hamileyim çarşamba ayrıntılı ultrasona girdim doktor midesi geniş takip edilmeli dedi internetten araştırdım ama çok bilgi yok hoc duydunuz mu bilgisi olan paylaşabilir mi acaba

Bende kol ve bacaklarında uyuşma var.normalde de kanın düşünce olurdu.

bende baya var mide yanması inşallah kızımda oğlum gibi saçlı olur 😍

Eklentiler

• Screenshot_20230319-184340.jpg
    Screenshot_20230319-184340.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20230319-184256.jpg
    Screenshot_20230319-184256.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 34
Haftaya şeker yükleme testi yaptıracağım. Doktorum bebek biraz da kilolu olunca kesin istedi. Evde şeker ölçme makinesi var aslında ölçüyorum ama onunla yükleme bir olmaz ancak yükleme yapılınca ortaya çıkıyor dedi. Sizler yaptıracak mısınız? Kızıma hamileyken yaptırmamıştım farklı doktordu gerek görmemişti.

X