2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
ne güzel canım benim 20 haftam bitti,henüz aşağıda ben çok tedirginmi bide kanama alanımda var kanb sulandırıcı iğneyi kesti:KK43:
Rabbim yardımcın olsun kuzum daha büyük dert vermesin rabbim benim plesentam çıktı ama yavrumu kaybetme riskim var kalbi çok ağır olduğunu öğrendim strese sokma kendini Rabbime teslim ol içini ferah tut evladın senin bütün duygularını hissediyor inşallah kanama alanı kaybolur rabbim size bağışlasın evladinizi

Kızlar dua edin Allah'a sığının ben neler yaşadım 6.haftada kanamam oldu kanama alanım vardı progestan ve proluton iğne yaptılar acilde onlara alerjim çıktı her yerim şişti bir daha kullanamadım plasentam aşağıdaydı 15 günde bir kanamam oluyordu ağrılardan bahsetmiyorum bile okadar canım yanıyordu ki neler yaşadım bi Allah bi ben bilirim parçalar geldi her seferinde bebeğim düşüyor bu sefer diye gittim hastaneye ama Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun ki bebeğim beni bırakmadı hiç bir ilaç kullanmadan sadece günde 3 litre su içerek iyileştim şuan plasentam yavaş yavaş çıkıyor yukarı dedi doktor kanama alanım da kapandı her gün el musavvir ve ya şâfi zikrini çektim çok faydasını gördüm sizde çekin lütfen.

Rabbim yardımcın olsun kuzum daha büyük dert vermesin rabbim benim plesentam çıktı ama yavrumu kaybetme riskim var kalbi çok ağır olduğunu öğrendim strese sokma kendini Rabbime teslim ol içini ferah tut evladın senin bütün duygularını hissediyor inşallah kanama alanı kaybolur rabbim size bağışlasın evladinizi
amin canım sizedeçok geçmiş olsun ,sizde kalbinizi ferah tutun kaç haftalıklısınız

Kızlar aşırı bir bel ağrım var şuana kadwr dört kilo aldm kilodan desem değil nedir anlamadm gece uyurken sırtıma yastık koyuyorm. Sizlerde de varmı bu kdr çok agri
Ay benim bel değil de sırt ağrım aşırı fazla. Oturup ağlayasım var şu an bile. Ayakta durduğumda daha beter oluyor. Bugün ders anlatmak için tamamen ayaktaydım, öldürüyor şu an. Arkadaşlara sırtıma vurun diyorum sürekli. :KK43:

X