2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benimde ayiptir soylemesi vajinal bölgeme baskı yapıyor biraz fazla yürüyünce ve korkuyorum bu baskıdan cok erken cünkü baski icin sanki.
Evet bende biraz yürüyünce baskı hissediyorum kontrole gidince doktoruma soracağım bakalım ne diyecek bebeğin aşağıda olmasıyla ilgili
Bir kere çok aşağıda hissediyorum normal mi bu diye sormuştum doktorumda o artık suyun içinde her yerde hissedebilirsin demişti

bende benzer durumdaydim tikaniklik ve kanama oluyordun burnumda, buhar makinesi aldim. salonda onu calistiriyorum hergun, onun haricinde gece yatarken nebuluzator kullaniyorum iki defa calistiriyorum sadece su ile ve o buhar ile rahatlayip uyuyorum. eger uykudan uyanirsam yine bir iki defa nebuluzatorden buhar aliyorum. minik basit birsey, oldukca sessizde calisiyor.
Kizlar ben de ayni durumdayim. Geceleri burunlarim hep tikali, agzimdan nefes aldigim icin de agzim kuruyordu. Hamilelik nezlesi deniyormus buna, normal bir durummus. 2-3 kez burun kanamasi da yasadim. Buhar makinesi aldik gece uyurken calistiyorum, faydasi oluyor.

Kızlar ya canım cok yanıyor bu göğüsümün alt kısmı kaburga anladıgım kadarıyla diş agrısı gibi nasıl sızlıyor sabahtan beri mahvetti beni var mı böyle agrısı olan bebek büyüdügü için yazıyor bazı yerlerde of cok canım sıkıldı can yakıcı bi agrı🥹🥹🥲🥲😖
bendede var canım o kaburga ağrısı bebek büyüdüğü için kemiklerimiz genişliyo o ağrı yapıyo
Kızlar bebişleriniz kaç haftalık ve kaç gram ?
sat a göre 23+3 olduk yarın kontrolüm var bakalım kaç gr dicek ☺️
Size birşey daha sormak istiyorum sizin de bebekleriniz hep aşağıda mı duruyor benim ki çok fazla baskı yapıyor kasıklarıma hiç göbek hizamda hissetmiyorum hep daha aşağıda ya
benimde hep aşağudan vuruyo çok badir yukarıdan vuruyo canım çoğumuzda var diye endişe etmiyorum

kızlar günaydın çok tatlı bir sabah şekeriyle uyandım oğluşum yanaklarımı sıkıyo çok tatlısın sen diyo 😅 kendince karnımı sallıyo kardeşine ninni söylüyo karnımı öpüyo yerim çok tatlı oldu yaa😍😍 aklıma geliyo bir zamanlar karnımda hareketlerini takip ediyodum şimdi kocaman olduda abi oluyo kardeşine ninni söylüyo 😍🤩

Kizlar ben de ayni durumdayim. Geceleri burunlarim hep tikali, agzimdan nefes aldigim icin de agzim kuruyordu. Hamilelik nezlesi deniyormus buna, normal bir durummus. 2-3 kez burun kanamasi da yasadim. Buhar makinesi aldik gece uyurken calistiyorum, faydasi oluyor.
ben susam yağı kullanıyorum yatmadan önce burun kenarlarıma biraz sürüyorum ve tıkanıklığımda geçti hafif kanamam vardı o da geçti. doktorum söylemişti bir de ender saraçtan duymuştum inanılmaz rahatlatıyor deneyebilirsiniz

Herkese merhaba şifremi unutmustm gidemedm hiç kimse beni merak etmemiş mi:))))) şaka bir yana nasılsınız bu arada bikac kötü haber var sanırım o arkadaslara üzüldüm.
Canim aklimdaydin
Bi ara girmeyen arkadaşlari etiketlecektim son durumlari nedir diye
Daha firsat bulmadim ev iş hamilelik derken

Bu arada benimde idrar da enfeksiyon çok artmış.
Antibiyotik kullanmıştım ama kesilmemiş. İdrar kültürü verdim sonuca göre bakalım nasıl bir tedavi izlenecek.
Ben de vermiştim idrar ve kultur idrar ayni gun cikiyor ama kultur 3 gun sonra cikiyormuş bu sefer doktora gittimde onuda soylerim

Selam kızlar Biraz idrarda enfeksiyonum cıkmıs :KK43: heryerde wcye gifmekden monorol kullandım ama doktor cempes600mg tablet verdi ama zarari olurmu bilemedm kullanan varmi canlarım
Enfeksiyonun artması daha büyük problem bence aksatmadan kullan canım idrar yolu enfeksiyonu çok lanet bir şey bi ilerleyince zor terkediyor ilerlemesine müsade etme birde cranbery diye bir meyve var marketlerde kurusu satılıyor yabanmersinine benziyor ondan al ve günde bir avuç kadar ye ben çok faydasını gördüm.

Ben de vermiştim idrar ve kultur idrar ayni gun cikiyor ama kultur 3 gun sonra cikiyormuş bu sefer doktora gittimde onuda soylerim
Antibotıgı kullanmadim esimin abisi eczaci okdr agır antıbottıge getek yok dierek piyeloseptyl bunu onerdi sabah aksam 50mg zaten bide uc gun arayla monorol alfım bde sirkelı suyla taharetlendım hamd olsun iyiyim berbattim gecen hafta heryerde wcye gitmekden sureklı afedersiniz cisim gelmis gibi damla famla gelıofu hafta sonu gecti yarin iş var gene baslamasa bagi artk kucuk camasır suyu spreylısını alıcam once temizler ole girerim yksa idrar yoşu enfk getcekten zorluyor:KK43:(

Enfeksiyonun artması daha büyük problem bence aksatmadan kullan canım idrar yolu enfeksiyonu çok lanet bir şey bi ilerleyince zor terkediyor ilerlemesine müsade etme birde cranbery diye bir meyve var marketlerde kurusu satılıyor yabanmersinine benziyor ondan al ve günde bir avuç kadar ye ben çok faydasını gördüm.
Alacagım canm ck tesekkurler

Ben devlettede ozeldede verdim suresı uzun ureme yokdu mesrla uc gunu buldu bide bazı hastaneler nrmal idrar testını bekeltınce enfeksıyon yukselebilyor habernz olsun
Normali yarım günde çıktı. Kültür çıkmasına daha var.
Ama normalde maksimum 5 olması hereken birim bile 12 çıkmış

X