2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
klenbe kler banafa parlama var dedi ama ornmlı degil ikili testtw skntı gormedım dedi onemsemedi oyuzfen canım biyerede yonlendirmedi kendisi zaten cerrahpasanın profuydu Allahın ıznıyle kendiliginden gecsin inseAllah ıkımızın ve tüm annelerin bebıslerinin

Selam kızlar Biraz idrarda enfeksiyonum cıkmıs heryerde wcye gifmekden monorol kullandım ama doktor cempes600mg tablet verdi ama zarari olurmu bilemedm kullanan varmi canlarım

Herkese merhaba şifremi unutmustm gidemedm hiç kimse beni merak etmemiş mi:))))) şaka bir yana nasılsınız bu arada bikac kötü haber var sanırım o arkadaslara üzüldüm.

Bu arada benimde idrar da enfeksiyon çok artmış.
Antibiyotik kullanmıştım ama kesilmemiş. İdrar kültürü verdim sonuca göre bakalım nasıl bir tedavi izlenecek.

Merhaba cnm benim ikizlerden birinin de kalbinde parlama görüldü doktor %100 gececegini söyledi sadece bunun olması down sendromu riskini artiriyormuş. Eger sonlandirmayacaksan asla herhangi bir test önermiyorum dedi. Ben de ilk bir kac gün üzüldüm kafama taktim ama sonlandirmayı düsünmem Allah korusun Rabbim saglikla dogmalarıni nasip etsin.

Allah razı olsun sizden içim rahatladı biraz.Eşimde çok üzüldü belli etmedi ben aklım dağılsın diye başka şeylerden bahsetmeye çalıştım.Hiç oralı olmadı dayanamadım sen niye bebekten bahsedince böyle davranıyorsun dedim çok üzüldüm ben doktor öyle deyince çöktüm farketmedin mi dedi.Salı günü kendi doktorumda kontrolüm var birde ona gösterelim detaylıyı.

Bana da 4 hafta önce lateral değeri yüksek dedi bir doktor diğer doktorlar normal dedi hafta ilerledikçe de değişen şeyler bunlar kurcalama filan demişlerdi, Allahın izniyle değişir canım bir şey olmaz bazı doktorlar herkesi panik ediyor malesef. takılma dua et, bir şey olmayacak <3

Size birşey daha sormak istiyorum sizin de bebekleriniz hep aşağıda mı duruyor benim ki çok fazla baskı yapıyor kasıklarıma hiç göbek hizamda hissetmiyorum hep daha aşağıda ya
Canım benimde aşağıda cinsiyetlemi alakalı acaba kızımda aşağı değildi.bu arada benimki oğlan.

Cnm ilk bi kac gün ben de moralimi bozdum baya elde olan bisey degil cünkü insan baska bisey düsünmuyor hatta ara ara yine düsünüyorum baska bi ayrintiliya daha mı gitsem diye benim de elimde degil stres yapıyorum. Ama Rabbim en dogrusunu bilir tabii ki saglık sihhat versin yavrularımıza ve bizlere de tabii ki. Stres yaptikca kendimizi yipratmaktan baska bisey yapmıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…