2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlarrr, bugün doktora gittim sat 25eyluldu doktor 7 haftalık dedi karın ultrason ile kalp atışlarını da duydun şükürler olsun🤰
Ancak bir saat önce eve geldim ve baktım ki kahverengi bir leke gelmiş çamaşırıma... rahim bölgemde bir sızlama var neyin nesidir bu normal mi böyle bir leke çok endişelendim 😶
Endişe etme canım yat dinlen bebekte bir sorun görmediyse hiç bir şey olmaz Allah ın izniyle leken kırmızıya döner veya miktarı artarsa bi hastaneye gidersin

Ayy doğum tarihlerimiz aynı görünüyor 🙈 kan verdin mi canım? Beni de doktorum bugün çağırdı, bu kadar erken kese görünmez diye düşünüyorum ama inşallah görürüm 🙏
bizim de yakın tarihlerimiz :) bende cuma günü gideceğim kese için , sizde güzel haberler verin bize bugün inşallahh

Çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine🙏 benim doktorum da bugün çağırdı daha 4+5 te birşey görünmez ki diye kendi kendime kaygıya düşüyordum ki belki de senin dediğin sebepten ötürü görmek istedi. Teşekkür ederiz 😍
Muhtemelen bu yüzden olabilir. Benim de 4+ Lardayken ani bi sancı olmuştu kadındoğum acile gitmiştim hcg değerim 500 küsürdü zaten birşey görünmezmiş ama doktor bunu umursamadan vajinalultrasonda baktı birşey göremedi hamile olmadığımı söylemişti şuan çok şükür 6+3 müşüz bebiş sağlıklı normal ultrasonda görünüyor

Canım kızlar.Yeni gelen güzel anneler hoşgelmişler.Mide bulantılarım yoğun.Çok katılamıyorum 1haftafır aranıza.Cumartesi bebiş ve kalp atışı için randevum var.Yazacağım size ❤️🙌🏼

Kizlar merhaba tahmini doğum tarihim 26 temmuz hepimize hayırlı olsun inşallah.Ama benim bı sorum var bilen yanitlarsa çok sevinirim.Disim aniden sıkıntı çıkardı hiç birşeyi yoktu yada ben yok saniyordum.Doktor kanal tedavi dedi yapılması gerek hamileyken böyle şeyler yaşayan oldu mu
Canim bir şey olmaz bende hamileyken dolgu,dış tedavisi çok yaparım.ama sen yinedede doktoruna bir danış.Hamile olduğunu belirt ona göre ilaç verir,ona göre ilaç tedavisi uygular.kadin doktorunun fikrinide al önce sonra dişçiye belirttiklerimi söylersin.Gecmis olsun şimdiden.Rabbim şifa versin .

Kızlarrr, bugün doktora gittim sat 25eyluldu doktor 7 haftalık dedi karın ultrason ile kalp atışlarını da duydun şükürler olsun🤰
Ancak bir saat önce eve geldim ve baktım ki kahverengi bir leke gelmiş çamaşırıma... rahim bölgemde bir sızlama var neyin nesidir bu normal mi böyle bir leke çok endişelendim 😶
korkma canım hafif lekelenme olabilir, kırmızıya dönmezse yada artış olmazsa dinlen geçer Allah'ın izniyle.

Canım çok normal, olabiliyor ama yine de doktoruna bilgi ver bence belki progesteron başlayabilir

Bende öyle oldum ilk kontrolden sonra pembemsi akıntı geldi.Niye kontrolden sonra önemli seyler olur bilmem.Dinlendim gecti akintim.dinlen sen yinede de akintinin devam etmemesi ve ağrılarının olmaması önemli.eger tam tersi ağrın akintin varsa doktora git derim.

Kızlar benim kahverengi lekelenme bitmiyor, bitmiyor ya. Doktor normal dedi, eski kan dedi. Ama bıktım valla 😀
Bir de tansiyon aleti aldım. 110/80 çıkıyor genelde.

X