2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hersey gonlunce olsun
ikiz gercekten de cok zor hayatimdan bezdim benim kaynanam ve gorumcem cok yardimci oldular bu gebeligimde istemeyerek oldu mallesef gonlum razi gelmedi aldirmaya
Amin inş 🙏 benim yardımcı olacak bi yakınımda yok maalesef gurbetteyim nasip bakalım hayırlısı. Rabbim size bir can emanet etmiş aldırmamakta doğru olanı yapmışsınız sanki hayırlısıyla sağlıkla alın kucağınıza

Amin inş 🙏 benim yardımcı olacak bi yakınımda yok maalesef gurbetteyim nasip bakalım hayırlısı. Rabbim size bir can emanet etmiş aldırmamakta doğru olanı yapmışsınız sanki hayırlısıyla sağlıkla alın kucağınıza
Nerdesin canım ? Almanya ? Kitaya verebilirsin 2 yaşından itibaren

Teşekkürederim canim
Gurbetlikte cok zor allah sabir versin

Nerdesin canım ? Almanya ? Kitaya verebilirsin 2 yaşından itibaren
Ay yok ülke dışı değiş şehir dışıyım 😘 ama ailem kayınvalidemgil maalesef çok yakınımda değiller öyle başım sıkıştıkça gelip yardımcı olabilecek şekilde değiller her iki tarafta çalışıyorlar izin alıp gelmeleri kolay olmaz ve 10 saatlik mesafe var aramızda. Diğer aile fertleri de çok küçük gelip benimle bebe bakamazlar sanırım 😅

Yaa bende akşam yaptırmıştım 5+0 a saatler kala😂 bş arkadaşım ikizmi acaba değerin yüksek gibi dedi ama moralim bozuldu açıkcası🤭
Ben dun doktora gittim, 6+5 iken, tek oldugunu ogrendim :) bence senin de tektir. Doktor gununde gidiyosun dedi hatta 1-2 gun onde bile olabilir dedi senin de oyle olmustur belki erken yumurtlamissindir vs

Merhabalar arkadaşlar
Bende 5+2 de beta 6100 ile öğrendim. Kese ve kalp atışı aynı anda gözüksün. Tekrar tekrar gitmeyeyim istiyorum. Duyanlar kaçta duydu acaba kalp atışını?

Merhabalar arkadaşlar
Bende 5+2 de beta 6100 ile öğrendim. Kese ve kalp atışı aynı anda gözüksün. Tekrar tekrar gitmeyeyim istiyorum. Duyanlar kaçta duydu acaba kalp atışını?
o zaman en mantıklısı 7. hafta :) ama keseyi görmek de dış gebelik açısından önemli yine de ben sizin yerinizde olsam keseme baktırırdım o çok önemli

Ay yok ülke dışı değiş şehir dışıyım 😘 ama ailem kayınvalidemgil maalesef çok yakınımda değiller öyle başım sıkıştıkça gelip yardımcı olabilecek şekilde değiller her iki tarafta çalışıyorlar izin alıp gelmeleri kolay olmaz ve 10 saatlik mesafe var aramızda. Diğer aile fertleri de çok küçük gelip benimle bebe bakamazlar sanırım 😅
Anladım canım
Ee bende aynı durumdayım seni anlıyorum
Annem bana hiç annelik yapmadı
Babamı geçen sene kaybettim
Tek ben ve eşim varız

Anladım canım
Ee bende aynı durumdayım seni anlıyorum
Annem bana hiç annelik yapmadı
Babamı geçen sene kaybettim
Tek ben ve eşim varız

Selam kızlar benim ilk gebeliğim bugün 6haftalık oldum ve ben de gurbetteyim Fransa'da yaşıyorum sadece eşim var onun dışında tek başımayım. inşallah hep böyle güzel geçer hamileliğim gerçekten hiç üzmüyor bebeğim 🥰 en çok bundan korkuyordum ben yalnızlık zor. Bebek doğduktan sonrasi içinde endişeleniyorum inşallah kolay atlatırım bu süreci inşallah güçlü olmayı başarırım bu günlerde hep bunları düşünüyorum acaba bebeğime güzel bakabilecek miyim ona güzel yemekler yapabilecek miyim böyle şeyler geliyor aklıma

:emir_bebek:2023 TEMMUZ ANNELERİNİN PAYLAŞIM ALANI:emir_bebek:
Anne AdayıYaşSon Adet TarihiKaçıncı
Çocuk
@lckystr324 ekim1?
@burdabikiz345 ekim1?
@ebru1695327 ekim2?
@Minesuu3310 ekim2?
@wenn3912 ekim3?
M melek076 2414 ekim1?
@mesirmacunu2714ekim1?
Nuhra2 Nuhra2 3014ekim2?
@Busem06y2816 ekim1?
@gumusservii273 eylul1?
Rosebelle Rosebelle 314 eylul1?
@evrem382726 eylul1?
@Etoilepolaire3226 eylul1?
mineHira mineHira 3629 eylul2?
K Kbranrr 2729 eylul1?
Merhaba beni de ekler misiniz, son adet tarihi 20 ekim, 26 yaşımdayım :)

X