2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ah Rosebelle, Kasım annesi ne güzel sevgi dolusun, umutlusun. Bebeğin çok şanslı olacak. Benim inşallah 2. Bebeğim olacak, annelik öyle mucizevi birşey ki hiç olmadığın kadar güçlü oluyorsun. İllaki yetemediğin, çok yorulduğun oluyor ama sevgi gerçekten herşeye yetiyor
Merhaba beni de ekler misiniz, son adet tarihi 20 ekim, 26 yaşımdayım :)
Hoşgeldin canım nasıl öğrendin gebeliğini? Anlatsana biraz

Canım benim çok teşekkür ederim ne kadar güç verdi bana sözlerin anlatamam.

Canisi benide ekle

Bunları ben de çok düşünüyorum sanki yazdıklarınızı okurken kendim yazmışım gibi geldi... Ben gurbette değilim ama aileme uzak oturuyorum. Bir şekilde geliriz ederiz diyorlar ama tabi ki bir yere kadar.. Eşimle ben inşallah her şeyi halledebiliriz. Valla aynı sizin gibi daha çocuk doğmadan ona güzel yemekler yapabilir miyim diye bile düşünüp geçen gün ağladım ama şuna inanıyorum, bizde bu endişe şimdiden varsa bence güzel anneler olacağız. Allah'ın izniyle her şeyin üstesinden geliriz yeter ki sağlığımız olsun. Buradan da birbirimize destek veririz artık ek gıdadır uykudur hep beraber kafada hunilerle yardımcı olucaz birbirimize

Merhaba, beni de ekler misiniz? Son adet tarihi 29 eylül. 33 yaşındayım

Bu konuda yalnız olmamak beni sevindirdi gerçekten şimdiden annelik duygularımız tavan yaptı demekki gündelik işlerimi yapıyorum normalde çokta titiz bir insanım ama benim şöyle bir derdim var,
Benim uykum çok düzensiz sabaha kadar uyuyamıyorum öğlene kadar uyuyorum ve çok üşengeç biriyim yani fazla enerjik biri değilim mesela çok soğuksa eğer hareket edemiyor hiç bir iş yapamıyorum ah işte bu beni çok korkutuyor bebeğim olduğunda ona güzel iyi bir anne olmak istiyorum ama düzene disipline girmem lazım

Çok benziyoruz bu konuda. Ben de başak burcuyum temizimdir, düzenliyimdir ama dediğiniz gibi bazen kolumu kaldırasım gelmiyor erteleme hastalığına kapılıyorum ama bir arkadaşım benden de enerjisizdi sabahları neredeyse yataktan kazıyorlardı onu kaldırmak için anne oldu ve şimdi diyor ki sanki pille falan çalışıyorum enerjim asla bitmiyor hasta bile olsam full enerjik devam ediyorum çok şaşkınım diyor. İnşallah bebişler doğunca bize de bir güncelleme gelir

Hadi yaa demekki anne olunca ister istemez o güç geliyor insana bize de gelecek

Bugün sabah öğrendim hala gerçek olduğunu anlayamadım tam
Dün yumurtlama sonrası 12. Gündü normalde 12. Gün leke gibi gelirdi az az devam edip sonra 14. Gün sökülürdü, dün akşam da açık sütlü kahve gibi bi akıntım oldu olmamış bu sefer de nasip dedim hatta yemekteydik ailecek balıkçıda kalamae yemiyodum gebeysem falan diye amaan dedim yedim sabah bi test yapayım dedim doktoruma da yazdım böyle böyle diye test yaptım negatif dedim sonra teste bi tekrar baktım 10 dk falan olmuştu çook silik bi 2. Çizgi var sonra onu da attık kan ver dedi işten önce kan verdim ama ben 0.1 falan çıkacak diye bekliyorum testte hata vardı demek ki falan dedim, sonuç bi geldi 57.3
Peşine hemen doktora attım tebrikler gebelik olmuşmuş dedi, 2 gün sonra yine ver dedi inşallah güzelce artar tüm süreçler ağız tadı ve sağlıcakla ilerler hepimiz için kızlar çok heyecanlıyım çook
Biraz anlat dedin roman yazdım arkadaşım hakkını helal et heyecandan dilime vurdu

Selam canım
Bende tekim ve elimden başka kimsem yok
Annesiz büyüdüm geçen sene babamı da kaybettim
İnşallah böyle geçer

Tam beni anlattın hele çalıştığım zaman görme beni

Başın sağolsun İnşallah her şey bizler için kolay olur canım annelik bize o gücü getirecek
aynen öyle canım bize annelik yapılmadıysa biz yaparız umarım en iyi şekilde
Bazen yapamayacağım diye korkuyorum kendim yaşadım çünkü
Teşekkür ederim dostlar sağ olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…