2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canım başın sağ olsun. Allah sabırlar versin. Hepsi bizim insanımız çok üzgünüm bebişinin iyi olmasına çok sevindim. Rabbim korusun

Benimde ikinci ve uykumdan uyandırmıyor ama baya çok tekme yiyorum annem eşim falan rahat hissediyor ve hatta bir keresinde öyle bir vurdu ki ne olduğunu şaşırdım

Kızlar 18+1im hem özele hem devlet Hastanesi'ne gittim ikiside bebeğin eşinin asagida olduğunu ve dinlennem gerektiğini o zaman yukarı çıkma ihtimali olabileceğini söyledi daha önce başına gelen ve düzelen varmı acaba

Çok geçmiş olsun canım benimki o kadar şiddetli değil hala devam ediyo ama boşalır gibi değil regl olmuş gibi ped takıyorum plasenta aşağıda mı bilmiyorum ben de iğne oldum yatıyorum inşallah ikimiz için de herşey yolunda gider ben progestan başta çok kullandım 5. Haftadan 14. Haftaya kadar dediğin gibi baş dönmesi yapıyo mecbur kullancaz ama yapacak bişey yok bana sonra yazarlar mı bilmiyorum ama yazmazsa da ben kendi doktorumdan isticem o yazsın kullanmak insanı psikolojik olarak rahatlatıyo bebeği koruyo diye

Kızlar hepimizin morali bozuk. Elim hiçbir şey almaya gitmiyor. Dün akşam kafam dağılsın diye kramplar azalır ümidiyle dolaşmaya çıktığımda ebebeğe uğradım. Ahşap bir beşik indirimdeydi bebekonforun. Hiç araştırıp etmeden onu aldım yatak odasında anne yanı olarak kullanmak için. Psikolojik olarak gerçekten hiç iyi değilim. Umarım memnun kalırım. Mağazadan almaya gitmedim bile ödedim geldim. O derece keyifsizim. Size de resmini koyayım daha önce kullanan varsa yorum yaparsa sevinirim.

Eklentiler

• 63038242-CCA4-4CE0-90C0-9EEED9FDCDE2.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 51
Anne yani olarak kullanilamayabilir sanki onu cok yuksek yani gece yataktan kalkmak durumunda kalirsin.

Bende cuma gidicem ayrıntılıya aşırı heyecan stres var inşallah güzel haber veririm

Benimde ayni ama dinlenme ile alakasi ne acaba inşallah cikar bende beklyrm

Cnm bizim hastanede her raporu heyette gönderiyor kanser hastalarıni bile bospver niye taktin ki giderdin heyete bitti gitti bu kdr niye uzuldun ben gttm hakem heyetine ne yasadigimi ben blyrm zaten. Umrumda değil keşke iyi olsamda almasam rapor dimi bosver

Kızlar pazartesi detaylı ultrasona gireceğim bebişimizin yüzünü net görebiliyor muyuz girenler bilgi verebilir mi acaba

Merhaba ,şuan da 18 haftalık hamileyim ikili testi yaptırmıştım sonuçlar düşük riskli çıkmıştı iyiydi.Dörtlü testi yaptırdim 1 hafta önce onda maalesef trizomi 18 riski 1:362 çıktı Düşük beta hcg seviyesi şüphelidir yazıyordu.trizomi21 1:4885 çıktı, yaş riski ise 1:1026 çıktı. Doktorum trizomi 18 değeri sınırda dedi. 29 yaşındayım. Daha önce bir kimyasal gebelik geçirdim bu 2. Gebeliğim.Şimdiye kadar ultrason muayenelerimde bebegin her şeyi normaldi.Yarın fetal dna için kan vereceğim.Ama çok korkuyorum öğrendiğimden beri ağlıyorum benim gibi bu durumu yaşayan var mı amniyosentez ya da fetal dna sonucu iyi çıkan merak ediyorum.

Olur canım öyle ya önemli olan uzun süreli olmaması.Belki başka nedenden de olabilir her gün üzülmemeye bak.Ben bakmıyorum canım rüyama girmeye başladı.Istemesekte bilinç altımıza ekleniyor.ruyayla ,agrilarla vs..belli ediyor etkileri kendini.Taktir ilahi canım sende her gün ara konuş enazindan için rahat olsun.Eminol olanı duzeltemezsin.bebegin önceliğin olsun.

Karaciğerinin büyümesini yemekle olduğunu düşünmüşse doğrudur . Üzülme canım diyet yaparsın bir detayliya girersin. enazindan duzeltile bilme şansı var.yeme isteği, çocuğun karnının büyük olması şekerden olmasın seker testi yaptın mı.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…