2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar size üzücü bı haberim var benim baya kırmızı kanamam oldu bugün çok üzüldüm çok ağladım ondan oldu yatış yapılıyo şu an hastaneye bebek iyi kalp atışı var ama korkuyorum çok bana dua edin
Gecmiş olsun canim
Dualrim seninle insallah atlatirsiniz 🙏🙏
Kendini strese sokma sakin ilaclar la kanaman durur insallah

Kızlar size üzücü bı haberim var benim baya kırmızı kanamam oldu bugün çok üzüldüm çok ağladım ondan oldu yatış yapılıyo şu an hastaneye bebek iyi kalp atışı var ama korkuyorum çok bana dua edin
Bende cumartesi günü uykudan uyandım afedersiniz ayağa kalktığımda bacaklarımdan aşağı süzüldü kanamam çok şiddetliydi. 1 hafta önce babamı kaybetmiştim. Kesin bebek gitti dedim o halimi görünce. Ama yolda giderken dedim mağlum içinde bulunduğumuz durumdan 20 günlük bebeği günlerce aç susuz yaşatan Allahım eğer ömrünü yazmışsa benimledir dedim. Gittiğimde bile hala çok şiddetli geliyordu bebeğim sağlıklı kalp atışı vardı. Plesenta aşağıda olduğundan olduğunu öğrendim. Bebek büyüdükçe dönebilir dedi. İğne oldum az az sürüntü şeklinde hala devam ediyor. Progestan verdi ağızdan al kanama bitene kadar dedi ama oda benim başımı o kadar döndürüyor ki ayakta duramıyorum.

Parasal manada çok anlayışlı bir doktor düşününki 400 TL ye bebeğin tüm organlarına bakıyor beynine damarlarına kalbine kan akışına hatta damaklarina bile göbek bagindaki damarlara bile baktı bebeği beslemede sıkıntı varmi diye parmaklarını saydı tek tek. Çok inançlı bir doktor ayni zamanda
Canım bende sakaryadayım mdr hastanesine mi gittin özelde

İnşallah bugün o kadar üzülme nedenim sadece haberler değildi haberler nedeniyle zaten psikolojim bozuktu bı de demiştim size de rapor almıştım raporuma çok sorun çıkardı klinik şefim diye bugün beni heyet hastanesine yollayacaklarini öğrendim haksızlık öyle bir ağrıma gitti ki saatlerce ağladım sinir krizi geçirdim diyebilirim sonra kanamam başladı
Bende raporluyum 10 günlük biliyorum benimde inanmıyorlar durumuma ama önemli olan biz ve bebeğimiz. İnan kimse bizi bizden çok düşünmeyecek. O yüzden lütfen kimseyi takma

Bende raporluyum 10 günlük biliyorum benimde inanmıyorlar durumuma ama önemli olan biz ve bebeğimiz. İnan kimse bizi bizden çok düşünmeyecek. O yüzden lütfen kimseyi takma
Artık inanmıştır heralde kendi hastanemde yatışım oluyo su an kanama yüzünden Allah versin cezasını eşim o kadar sinirli ki tartışmaya gitti o kadınla inşallah bashekime de gidip şikayet etmiştir peşini bırakmıcam ben bunun

Ben de anne yanı park yatak aldım elele madre markası. Anne yanı olabilen park yatak çok yoktu zaten burdaki yorumlardan gördüm bakalım daha gelmedi. Etrafımda yeni anne olan herkes park yatak önermişti bakalım beklentilerimi karşılar umarım.
merhabalar beğendiniz mi acaba yatağı?

Bende cumartesi günü uykudan uyandım afedersiniz ayağa kalktığımda bacaklarımdan aşağı süzüldü kanamam çok şiddetliydi. 1 hafta önce babamı kaybetmiştim. Kesin bebek gitti dedim o halimi görünce. Ama yolda giderken dedim mağlum içinde bulunduğumuz durumdan 20 günlük bebeği günlerce aç susuz yaşatan Allahım eğer ömrünü yazmışsa benimledir dedim. Gittiğimde bile hala çok şiddetli geliyordu bebeğim sağlıklı kalp atışı vardı. Plesenta aşağıda olduğundan olduğunu öğrendim. Bebek büyüdükçe dönebilir dedi. İğne oldum az az sürüntü şeklinde hala devam ediyor. Progestan verdi ağızdan al kanama bitene kadar dedi ama oda benim başımı o kadar döndürüyor ki ayakta duramıyorum.
Evet bende kullandim cok yan etkisi var progesteron.
Altanda alinabiliyor ozaman fazla yan etkisi yok ama akinti falan oluyor

Artık inanmıştır heralde kendi hastanemde yatışım oluyo su an kanama yüzünden Allah versin cezasını eşim o kadar sinirli ki tartışmaya gitti o kadınla inşallah bashekime de gidip şikayet etmiştir peşini bırakmıcam ben bunun
Eşiniz o kadar hakli ki
İlla bisey mi olmasi lazim rapor vermeleri icin😡

Hangi doktor daha cok ilgi veriyorsa oraya git
Bence butun doktorlar ayni degil bazilari pek umarsamiyo mallesef
Kesinlikle adama muayene olmak için neredeyse muayene başına 700 lira para ödüyorum sanki mecburiyetten muayene ediyor hiç ayrıntı vermiyor 1 kaç cümle kuruyor geçiyor neyseki henüz değiştirmek için geç değil çok şükür

merhabalar beğendiniz mi acaba yatağı?
Merhaba evet beğendim çok kolay kurulumu var ve sağlam duruyor. İki kademeli, sallanan ayağı, dönencesi, bikaç tane gözü ve sinekliği var. Ama sünger yatağı yoktu onu ayrıca alacağım. Ben odadan odaya taşırım diye düşünmüştüm yalnız tekerleklerinden dolayı kapıdan geçmiyor tek olumsuz yanı bu :/

Çok geçmiş olsun. Evet sinir bozucu bi durum ama canınızı sıkmayın nolur maalesef bu tarz insanlar için sinirlendiğinize değmez onlara bişey olmuyor olan size oluyor. Göndersinler heyete hiç bişey çıkmaz canınızı sıkmayın bebeğinizden ve sizden önemli değil 🙏🏻

İnşallah bugün o kadar üzülme nedenim sadece haberler değildi haberler nedeniyle zaten psikolojim bozuktu bı de demiştim size de rapor almıştım raporuma çok sorun çıkardı klinik şefim diye bugün beni heyet hastanesine yollayacaklarini öğrendim haksızlık öyle bir ağrıma gitti ki saatlerce ağladım sinir krizi geçirdim diyebilirim sonra kanamam başladı

Çok geçmiş olsun. Evet sinir bozucu bi durum ama canınızı sıkmayın nolur maalesef bu tarz insanlar için sinirlendiğinize değmez onlara bişey olmuyor olan size oluyor. Göndersinler heyete hiç bişey çıkmaz canınızı sıkmayın bebeğinizden ve sizden önemli değil 🙏🏻

Hergun bir Beypazarı maden suyu ic çocuk içinde iyiymiş kasilma içinde bana doktorum tavsiye etmişti şuan icemyrm hala bazi şeyler midemi bulandiriyor kan ilacı bile. İçene kdr midem bulanıyor ama iştahım diğer konularda açıldi artık yemek yiyebiliyorum hatta biraz geç doyuyorm
Yiyebilmene sevindim canım. Yiyemeyince insan mahfoluyor. Gittim doktora magnezyum verdi. Fakat ocean marka verdi. Onu bulamadım. İnternetten sipariş vereceğim. O gelene kadar evde magvital var onu içsem bir şey olur mu acaba?

Gulue Gulue canm naslsn sesin cikmiyor
Canım iyiyim çok şükür çevremden çok insan kaybettim deprem dolayısıyla o yüzden pek giremedim detayşı ultrasona girdim önceki gün şükür iyi geçti. Darısı inşallah bütün hepinize. Sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik?

Selam kızlar nasılsınız? Ben doktora gittim şükür bebek iyiymiş fakat tv izlemeyi sosyal medyayı olumsuz düşünmeyi yasakladı. Dik yürüyemiyorum ağrıdan çünkü kasılmalarım çok fazla. Ocean marka magnezyum yazdı ama bulamadım onu sipariş edeceğim. Bir de kan ilacı kabız yapıyor diye ocean microfer kullanmamı tavsiye etti. O kabız yapmıyormuş. Aynı konudan şikayet eden arkadaşlar vardı. Onu deneyebilirler. Çocuklar için olanı alacağım ben şurup şeklinde bğyük hap içemediğim için.

X