2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Cok gecmis olsun canim. Daha önce kanamann olmusmuydu. Neden olmus kanama.. plesanta asagidami seninde ? Suan nasılsın
Daha önce oldu kanamam canım en son 12 haftada olmuştu 14e kadar progestan kullandım en az 6 7 kere kanama yaşadım öncesinde de düşük riski dediler kanama alanın var dediler ama en son 14. Haftada bebek büyümüş kanama alanını itmiş diyip progestanı kestiler dünkü kanama hakkında bana hiç bilgi vermediler desem yeridir tek dedikleri kalp atışı var bebek iyi kanaman yok dediler hatta dün gece muayenede ama peceteyi ben silerken kıpkırmızı kan gördüm yine peçete doluydu bakın var dedim bakmadı bile şu an zorladik diye olmuştur içerde yok kanama yok dediler

Yok canım sorun olmuyor için rahat olsun. Senin. Sorun olsa ne olur aman dallah gitsin en fazla fenne uygun değil dicek boşver sen blyrsn ne yasadigimi ki her rapor için nerdeyse fenne uygun çıkıyor merak etme. Yaşadığını blyrsn nasılsa ben. Aldm rapor hiçte uzulmuyrm insanlar keyfi aliyor bizde çocuğumuzu düşünmeliyiz önce almadm ama baktım herşey kötüye gidiyor bir can taşıyoruz. Onunda hakkı var

Kesinlikle canım net göremeyince yorum yapmaları çok yanlış şimdi ben bu ikilemle 9 ay hep diken üstünde olucam diğer doktor çok Kesin konuştu bu bebek kesin erkek dedi bakalım Rabbım hepimizin yar ve yardımcımız olsun sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Minicik söyle hangi hastane orası da yolumuz düşerse yolu değiştirelim
Kendi personeline böyle davranan yer biz dışardan gelen hastalara hiç ilgi göstermez
Geçmiş olsun bence de salla gitsin. Özel değil anladığım kadarıyla. Memuriyetini yakamazlar yani
Sen kanama yaşarken hangi hastaya bakabilecesksin acaba ya sinirlendim

kesinlikle ama özellede cihazlar her şeyi net gösterdiği için daha çok güvenebilirsin ama en azından bir diğer randevuda da erkek derse için daha rahat olur

Canım lina bence tek başına daha güzel olur.ikinci bir isim zor olur unutulur söylenmez.lina su felan küçük şeyler koysan bence yine olmuyor.Sade daha güzel ağır bence.
Valla öyle bir isim ki yanına hicbir isim yakışmıyor zaten bakalım gönlümüze hoş gelen bir isim daha bulamazsak tek koyarız mmecburcunku bu isim dışında isim istemiyorum

Kızlar merhaba İdrar yolunda enfeksiyon çıktı şase diye ilaç verdi doktor daha önce kullanan oldumu aranızda bilgisi olan var mı?

Sancaktepe eğitim araştırma hastanesi. İstanbul'da yaşayan varsa bilir zaten

Ben de almadım bildiğim için başıma geleceği alınca da böyle oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…