2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
kız erkek ne fark ediyoki bizimkiler hep sevindi bir oğlun vardı birde kızın oluyo diye oğlan olunca noluyoki
Benim kayınvalidem de erkek oluyo diye üzüldü baya da belli etti kız olsaydı keşke erkekler şöyle oluyo böyle oluyo diye saçma sapan konuştu o da beni üzdü ne yazık ki insanlar böyle düşüncesiz

Benim kayınvalidem de erkek oluyo diye üzüldü baya da belli etti kız olsaydı keşke erkekler şöyle oluyo böyle oluyo diye saçma sapan konuştu o da beni üzdü ne yazık ki insanlar böyle düşüncesiz
kızda olsa erkekte olsa allah hayırlısını versin canım cinsiyet o kadarda önemli değil tabi insanın bi tarafı olmayanı ister ama allah herşeyden önce hayırlı evlatlar versin boşver kim ne derse desin ne düşünürse düşünsün

12 Mayısta direkt izne ayrılcak mısın canım ya? Ben çalışabilir raporu alıp doğum sonrasına aktarırım diye düşünüyordum. Aktarılamıyor mu acaba?

odanizda yer varsa en mantıklisi park yatak ama benim hic yerim yok malesef odadan birşeyler çıkarsam da yok 7 8 ay sonra mecbur alicam herhalde o zaman tavsiye isterim artık

Yaa ölçüleri çok iyiymiş benim baktıklarım hep 70×120 olculerdeydi mumkun değil sığmaz. O yüzden göze almıştım ek yatak masrafini ama bakicam dediğine

12 Mayısta direkt izne ayrılcak mısın canım ya? Ben çalışabilir raporu alıp doğum sonrasına aktarırım diye düşünüyordum. Aktarılamıyor mu acaba?
Aktarılabilir ama benim ikiz gebelik olduğu 30.haftada ayrilabiliyorum.Ilk doğumunda 35 haftalikken gerçekleşti.Doktor 30 dan sonra her hafta nts cagiracakmis.

kız erkek ne fark ediyoki bizimkiler hep sevindi bir oğlun vardı birde kızın oluyo diye oğlan olunca noluyoki
Ayy ben nedense edep kız istedim ilkinde. Oğlum oldu şükürler olsun. 2 de kız dediğinde bayram ettik. İnan oğlum olacağını öğrendiğimden kat kat fazla sevindim. 3.de erkek dedi Rabbim biliyor ya kız istiyordum. Sonra kız dedi gene bayram ettik. Hepimiz aynı mutluluğu yaşadık. Bizler Allahın verdiğini bilerek karşılıyoruz.
Bir arkadaşımın 4 kızı var eşi ne eziyetler ediyor. Bu zamande bile mi diyorum.
Cahil akıl yoksunu diyorum ben. Adam bide memur ya. Düşünsene 4 kızın var mücevherler kabul et mutlu ol. Ama hem kendine hem arkadaşıma hayatı zindan ediyor.

Günaydın kızlar sonunda net bir şekilde bebeğimi hissettim bu sabah çok mutluyum. Öncesinde hissetmiştim pıt pıt hafiften ama bir haftadır hissedemiyordum. Bildiğin tekmeydi valla bu kez. içim rahatladı.
Darısı bizlere. Kaç haftalık oldun.

O zaman o arkadaşının kocası biraz sağlığına dikkat edip spor yapıp beslenmesine dikkat edeymiş de hızlı ve sağlıklı Y kromozomu gönderebileymiş rahme.
Olaya bak sanki kadın karar veriyor cinsiyete bizim tek ve elbette en mühim olayımız çocuğu içimizde büyütmek
y kromozomu gönderemiyo bi de laf söz ediyo beceriksiz

(Kız erkek farketmez insan olsun arkadaşlar)

e kadında desin kızımız olması benle değil senle ilgili bişey diye bu devirde üstelikte memur olmuş ama daha cinsiyeti erkeğin belirlediğinden bihaber. gerçektende bazen okumakla vs bile cehalet gitmiyo önce kafasını değiştirmesi gerekiyo insanların. kız çocuğu olan evin bereketi bol olurmuş erkek olunca hayırlı olacağı ne malumki. çok şükür öyle bi eşim yok

Kızlar kullandığınız vitaminlerden sonra akıntınız oldu mu? Bende bi kaç gündür akıntı var merak ettim acaba onlar mi yapıyor diye.

Günaydın kızlar sonunda net bir şekilde bebeğimi hissettim bu sabah çok mutluyum. Öncesinde hissetmiştim pıt pıt hafiften ama bir haftadır hissedemiyordum. Bildiğin tekmeydi valla bu kez. içim rahatladı.
Yaa şahane bir hismis gerçekten bende bugün hissettim patır patır elime vurdu uyduruyor muyum acaba dedim eşimde hissetti nefis bi duygu

kızlar ben sizlere bişey sormak istiyorum benim kanamam falan yok ama ilişki konusunda tedirginim o yüzden kaçınıyorum sizler ne durumdasınız kanaması olanlar zatrn girmiyodur ama diğerlerine sonmak istedim

Insanin gonlu olmuyani ister kimse bana ezoyey etmiyor ama bende isterdim bir oglum olsun napim bunu istedigim icin kendimi suclu hissedemem yani nefsim ne kadar sukretsede olmuyani istio iste

Aktarılabilir ama benim ikiz gebelik olduğu 30.haftada ayrilabiliyorum.Ilk doğumunda 35 haftalikken gerçekleşti.Doktor 30 dan sonra her hafta nts cagiracakmis.
Yaz tatili giriyor ya, yaz tatilindekiler aktarılmayacak onu biliyorum da öncekiler aktarılıyorsa ona göre izne ayrılcam. Henüz milli eğitimle konuşmadım, o yüzden emin olamadım.

kızlar ben sizlere bişey sormak istiyorum benim kanamam falan yok ama ilişki konusunda tedirginim o yüzden kaçınıyorum sizler ne durumdasınız kanaması olanlar zatrn girmiyodur ama diğerlerine sonmak istedim
Ben de yakınlaşma yok öğrendiğimden beri.Eşim de zaten korkuyor.Doktor yasak demedi bana hiç ama bir ara kahverengi leke tarzı bir şey yaşadım.Acile gittiğimde ilk sorusu ilişki mi yaşadın oldu.Madem ilişki sonrası böyle bir risk olabilir o zaman yapma desenler daha mantıklı değil mi kanama olduktan sonra ne yapalim

Yalan yok ben de ilk bebeğim kız olsun istiyorum, inatçı çıktı göstermiyor gerçi. Ama şu var erkek olursa da sevinirim. Türkiyede kadın olmak çok zor çünkü. Erkek olursa da güzel ahlaklı yetiştirmeye çalışırım ki belki kadınların hayatını kolaylaştırır.
O yüzden fark yok benim için.

Yaz tatili giriyor ya, yaz tatilindekiler aktarılmayacak onu biliyorum da öncekiler aktarılıyorsa ona göre izne ayrılcam. Henüz milli eğitimle konuşmadım, o yüzden emin olamadım.
Pandemi dönemi izin vermediler sanırım ama artık eskiye döndü sistem.Herhangi bir aksilik olmazsa,kendinizi iyi hissediyorsanız 37 beklemek en güzeli tabiki.Oglumda da kısmet olmadı bana 30.haftada suyu azalmaya başlayınca rapor alıp izne ayrıldım.Ona da ekim de hamile kalmistim

arada yaşadığımız oldu ama gebelik öncesi gibi değil tabiki sorunda yaşamadık ama ben tedirginim yinede o yüzden sizlerede sormak istedim

Ay ben doktora sordum her gittiğimde ilkinde ilk 3 ay çok dikkat etmenizi istiyoruz, ben pek onaylamıyorum dedi. 12. Haftada falan gittiğimde tekrar sordum, ilişki yasağı yok dedi. İkili test sonucunda tekrar sordum, sorun yok devam edin dedi neyse ki ne meraklısın demedi hahahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…