2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bende de cinsiyet daha yok ve yüzde yüz aynı duygulardayiz bi çöp bile almadım henüz

Onlarda gecer insallah cnm ya yoksa ciddem keyif falan kalmıyor senle cok benzer sorunlar yaşiyoruz ben cikarmaya devam hazimsizliktan dolayi ve artik cok yordu beni bu durum 16 hafta oldum nerdeyse biter diye umut ediyorum ama tık yok. O agiz tadi ayni benimde oyle me yesem 1 dakika sonra aynı his. Yemekten zevk almak ne buyük bir nimetmis

2 lt falan içiyorum canım günlük. Ama cildim aşırı kuruyor benim heryerim dökülmeye başladı.
Benim de yüzüm pullanmaya başladı ya. Nemlendirsem bile üstüne bb krem tarzı bir şey sürünce tamamen pullanıyor çok kötü. Özellikle alnım öyle.İnş düzelir bir an önce.

Ben de anne yanı park yatak aldım elele madre markası. Anne yanı olabilen park yatak çok yoktu zaten burdaki yorumlardan gördüm bakalım daha gelmedi. Etrafımda yeni anne olan herkes park yatak önermişti bakalım beklentilerimi karşılar umarım.

Ben park yatak anne yanı modeli almayı düşünüyorum tiny love ve kraft lima marka bebek arabası alıcam diye karar verdim biberon ise tommie tippie marka

Valla kızlar kraftın arabasını almıştım ben 5 yıl önce eşşek gibi kullandık halen bile biniyor benim sıpa oğlum halen yepyeni gibi duruyor resmen çok sağlam çıktı maşallah bu oğlumda götürür bir beş yıl diye düşünüyorum

Canım ben e bebek indirimlerini kaçırmamak adına alışverişe başladım aynı şekilde düşünüyordum fakat baktığım zaman hem çok küçük olduklarını gördüm hemde çok pahalı 6-8 ay sonra bir daha yatak masrafına girmektense park yatağa karar verdim. Senin gibi kaba ve büyük bişey istemiyordum alan daralmasin diye ve tam istediğim modeli bugün buldum aldım. Graco contour elektra modeli hemde indirimde şuan 3500 den 2500e düştü aldığımda. 50x100 cm çok kibar titreşim müzik ve lamba özellikleri var yattığı pedin kaltesi çok güzel oyleki başka yatak almaya bile gerek yok ben bayıldım sanada kesinlikle tavsiye ederim

Kızlar selam. Bugün 6+6 olduk sabah progesteron fitil yaparken kırmızı pıhtı geldi elime sildikçe de kırmızı akıntı geldi. Doktora gittik hemen. Bebeğin kalbini dinledi ilk 3 ay olabilir böyle düşebilir tutunamayabilir dedi. Fitili 3e çıkardı sadece. Ama ben çok endişeliyim. Rapor falan da vermedi çalışıyorum. Daha önce benzerini yaşayan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…