2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
arada yaşadığımız oldu ama gebelik öncesi gibi değil tabiki sorunda yaşamadık ama ben tedirginim yinede o yüzden sizlerede sormak istedim
Bize doktorumuz her seferinde ilişkiye girebilirsiniz diyor. Biraz dikkat ediyoruz ama çok da sıkmıyoruz kendimizi. Normal seyrinde gidiyoruz. Bir sorun yaşamadık çok şükür.

Bize doktorumuz her seferinde ilişkiye girebilirsiniz diyor. Biraz dikkat ediyoruz ama çok da sıkmıyoruz kendimizi. Normal seyrinde gidiyoruz. Bir sorun yaşamadık çok şükür.
ben yinede korkuyorum tedirgin oluyorum o yüzden girmemeye çalışıyorum ama bu seferde eşimi kırıyo gibi hissediyorum kötü oluyorum

Benimde çenemde var tam ortada kız bebeklerde mi oluyo acaba.

kızlar ben sizlere bişey sormak istiyorum benim kanamam falan yok ama ilişki konusunda tedirginim o yüzden kaçınıyorum sizler ne durumdasınız kanaması olanlar zatrn girmiyodur ama diğerlerine sonmak istedim
valla başından beri bir komplikasyonumuz olmadığı için ilişkiye devam ediyoruz. Rahat hissettiğim sürece sorun yok diyerek her şeyi yapıyorum aslında ilişkiden spora koşuya kadar. Bence kendinizi kasmayin doktorunuz aksini söylemediği sürece. Tabi gebelik öncesi kadar sık değil çünkü istekle de alakalı. Birde doktorumun söylediğini yazayim direkt "senin yapacağın hicbirsey bebeginin dusmesine sebep olmaz. Ilişki sonrasi yuruyus spor sonrasi kanaman olur ama o kanama zaten olacaktir sen bunlari yaptığın için olmaz." Dedi her bir sekilde.

Yaa hayırlı olsun çok güzel benim de doğum tarihi 30.07 görünüyor inşallah yarın benim de belli olur cinsiyeti

Günaydın kızlar sonunda net bir şekilde bebeğimi hissettim bu sabah çok mutluyum. Öncesinde hissetmiştim pıt pıt hafiften ama bir haftadır hissedemiyordum. Bildiğin tekmeydi valla bu kez. içim rahatladı.

Yaa şahane bir hismis gerçekten bende bugün hissettim patır patır elime vurdu uyduruyor muyum acaba dedim eşimde hissetti nefis bi duygu
Yaa kızlar çookk tatlı Darısı başımıza

12 Mayısta direkt izne ayrılcak mısın canım ya? Ben çalışabilir raporu alıp doğum sonrasına aktarırım diye düşünüyordum. Aktarılamıyor mu acaba?
Canım ben ayrılacağım 32 dolar dolmaz. Çünkü aktarmayı düşündüm de eylülün iki haftasını ancak kapatıyor sanırım. Bir işe yaramıyor yani en azından öncesinde dinleneyim çok ağırlaşmış olacağız zaten o zamana. Peki sen 1.dönem ne yapmayı düşünüyorsun? Heyet raporu falan alabilecek misin yoksa ücretsize mi ayrılırsın ben de düşünüp duruyorum napacağımı. Keşke bari iki ay heyet alabilsek

Ya ben hesapladığımda seminer dönemi ile beraber 4 hafta falan yapıyor. 1 ay yani neredeyse. Son haftalarda ben konuları bitirmiş oluyorum zaten. Tekrar, deneme, oyun vs yapıyorum. Çok zorlanmam gibi geliyor ama bakalım :/
Heyet raporu deneyeceğim ama olmazsa süt iznini gıcık şekilde kullandırmalarını bekleyeceğim. Okul ve ev arası uzak değil. Süt iznimiz 3 saat - dikkat edelim 3 ders değil 3 saat- ve yönetmeliğe göre bizim istediğimiz vakitlerde, istediğimiz sıklıkta vermek zorundalar. Yani öğle yemeğinden önce 1.5 saat öğle yemeğinden sonra 1.5 saat kullanmak istiyorum diyebiliyoruz. Ha yapar mıyım onu da bilmiyorum. Hak sonuçta :/ en olmadı aile hekimliği ya da ücretsiz izin denerim

Tabiki kullananlar vardır.Hatta bir hasarda oluşmamış olabilir ama birazda şans.Kötü sorun oluşursa da geriye hiç bir şeyi döndüremeyiz. Akışına bırak benimde öyle hareket hissetmiyorum hatta 19 dayım 5. Hamileligim .yaşarsa 2. Olucak inşallah.ne yapım yoruluyor insan evham yapmaktan düşünmekten akışına bırakmaktan başka çare yok.Gelip geçer canım zaman elbet edecektir oda hareket.Biraz akışına bırak dikkat et Allahin izniyle hissedersin.

kız erkek ne fark ediyoki bizimkiler hep sevindi bir oğlun vardı birde kızın oluyo diye oğlan olunca noluyoki
Seninle biz konuşabiliriz bakış açımız aynı mesela zıttıni düşünenlere git bir sor sabaha kadar anlat hatta yıllar boyu anlat bir kulaktan girer diğerinden çıkar.Ben çok yakından yaşadım bu olayı.Herkesi Allah'a havale ettim.

Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. o kadar rahat ve sorunsuz bir hamilelik geçiriyorum ki ama işte pimpirikli oluşumdan kendime zehir ediyorum. sabahtan beri sol kasığım pıt pıt atıyo yok göbekten geçen damar değildir bu bebek gibi diyorum

elLzem benim çevremde resmen ruh hastası insanlar var. 3.bebeğimde kanama boşaldı bebeğimi kaybedeceğimden adım gibi emindim.
11 hafta doktor erkek dedi. Ben hastanede yatıyorum iki yavrum evde. Eşim onların yanında eşimin ailesi yakınımızda biri gelip yanımda kalmadı. Üstelik erkek olduğunu duyan 43 yaşında boyum kadar çocukları olan eltim erkek olduğunu duyunca bize küstü.
Öyle trajikomik.
Anlam vermek mümkün değil.
Sonra kızım olacağını öğrendik.
Başka eltim var iki kızı vardı ona çok dua ettim inşallah oğlu olur. Onuda kıskanır çatlar diye.
Sonra kendime dua ettim tekrar olursa oğlum olsun, nazarı ona dönsün ama hasetinden çatlasın.
Şimdi oğlum olacak haberi yok. Öğrenirse mosmor olacak biliyorum.
Şimdi burda akıl iman devre dışı değil mi ?
Bu işin kızı erkeği ne farkeder.
Sağlıkla afiyetle kucağımıza alalım, Rabbim onları korusun iyi insan olsunlar, Allah'ı seven insanları seven birey olsunlar.
Kendileri içinn ne isterlerse aynısını başka kardeşleri içinde istesinler.

Bu insanlar bize doğru dua etmeyi de öğretiyor buda iyi tarafı

Kızlar adanada cok fena deprem oldu besik gibi sallandik durmaksizin 11.kattayim ardi arkasi kesilmedi panikle 11kat asagi indik haliyle cokta stres yaptim. Allah yardimcimiz olsun biz gittik dedim artik
Çok çok geçmiş olsun Rabbim yardımcınız olsun Şuan nasılsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…