2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Gunaydin Hanımlar, doktorum decavit,magnezyum ve demir hapina başlattı.Magnezyum ya da decavit mide ağrısı yaptı ben de.Ikisini de değiştirmeyi düşünüyorum.Devlette decavit veriyorlar.Özelde baska tavsiyelerde oluyor.Sizlerin kullandığı multivitaminler neler?

Öncelikle kalbine göre olur inşallah İnşallah güzel sağlıklı haberler ile gelirsin

Kızlar günaydın bugün ilk defa elenatal-2 kullandım midem ağrıdı yandı sizde de böyle olmusmuydu?

Tam ben aynısını yazdım sende yazmışsın banada elenetal verdi doktor boğazıma kadar midem yaktı beni ağrı yaptı kötü oldum acaba geçici bişey mi

Doktor regenemezis Max verdi demir ilacı verdi d bir verdi şuan sadece d bir kullanyrm su bulantılar az rahatlasın kullanicam hepsini ama şuan sadece d vit. Ya gerçekten akşam öyle kötü midem bulandi ki. Sabah daha iyiyim akşam çok kotu

Öncelikle kalbine göre olur inşallah İnşallah güzel sağlıklı haberler ile gelirsin
amiinn önemli olan benim için cinsiyette değilde ilk kontrolüm olucak daha öncede yazmıştım henüz kontrole gidemediğimi çokk heyecanlıyımm şuan evleri toparlıyorum oğlum uyansın onu yediririm giydiririm babasını bekleriz babası hayvanlarda şuan

Bende decavit mide ağrısı yapmıştı. Sanki taş oturuyor gibiydi.12 haftalık kontrolde seni yoruyirsa ara verelim sonra tekrar başlarız dedi doktor

Güzel sağlıklı haberler al inşallah Çok heyecanlı olduğunu tahmin edebiliyorum

Kızlar babybjörn almak istiyorum ama fiyatları uçmuş. Do.. uygulamasına bakıyorum mecburen bence. İndirim vs bir şey görür duyarsanız haber verebilir misiniz İndirim vs olursa sıfır da alabilirim. Çünkü fiyatı arttı diye orada da pahalı satıyorlar

Oğlumda ben de renegenesis kullanmıştım.Hatta onu mu alsam diye düşünüyorum.

Kizlar dün kontrole gittim çok şükür 16+5 günlük hamileyim cinsiyet %100 kız dedi çok şükür bir problem yok ilk gebeligimde bebeğimin 9+2 de kalbi durmuştu kürtaj olmuştum o korku halen içimde her kontrole gittiğimde stres oluyorum tansiyonum yüksek çıkıyor 15/8 çıktı öncesinde kardiyolojiye gittim bir problem yok evde ölçüm yapıyorum gayet normal sadece kontrole gidince fırlıyor kafama takıldı anlam veremedim benim gibi olan var mı ne yapmam gerekiyor 20. Haftadan sonra gebelik zehirlenmesi olarak geçer böyle devam ederse dedi sadece kontrol günü yükseliyor eve gelince normale dönüyor

Günaydın bende decavit kullanıyordum geçen ay dün gittiğimde doktor ek takviye daha vereceği için dedi iki ilacı birlikte içme birleştirilmiş hali var damla onu yazayım devin-3 yazdı daha kullanmadım bugün kullanacağım. Demir hapı dün bana da yazdı ama önümüzdeki ay başla ona dedi test yapmıştık biz enfeksiyondan dolayı onun sonuçlarına da baktı şuanlık Demir hapına ihtiyaç yok önümüzdeki ay başlanacak o zaman da detaylı ultrasona gideceksin ben şimdi yazayım sen diğer ay kullan dedi

Ay inşallah şişliktir canım ama göbeğim yap bağladı resmen. Bacaklarım kalınlaşmaya başkadı o yüzden kilodur bunlar
Bacakta da varsa kilo olabilir canım ama normal hamilelikte de kilo almak artık almamız gereken döneme de girdik sanırım benim takip ettiğim uygulamalarda haftalık yarım kilo diyo ki sen de kilo hemen bacağına giden biriysen benim gibi normal bence

Bende alacağım canım da orjinal markasını almayacağım fiyatı baya pahalı muaddilini alacağım onlar 1000 TL civarı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…