2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızçelerrrrr baya indirime girmiş bu ilk defa bu kadar uygun gördüm niyeti olan alsın ben aldım bi tane

Eklentiler

• 7351F577-016A-478B-B58D-6C01698F2C2B.jpeg
    84,9 KB · Görüntüleme: 79
Kizlar ben 13 gun once fetal DNA testi yaptırmıştım. Kan alan gönderen hemşire aradi.. gözünüz aydin sonucunuz cikmis dedi. İyi mi çıktı dedim ben iyi görüyorum yine de doktorunuzla iletisime gecin dedi. Aradim.doktorda ameliyattaymis kalbim yerinden firlicak gibi suan mantigim falan devre dışı. Sizce gözün aydin iyi anlamdami demistir. Ya baskasinin sonucuyla.karistirdiysa ya iyi degilse bisiy deyin gunlerdir kabus goruyordum hayatimin en stresli aniydi. Kafayi yedim galiba

İstanbul da olup detaylı ultrason için araştırma yapan var mı ben echomar düşünüyordum aradım bugün 1200 tl dedi yeni yılda yüzde yüz zam yapmışlar.

Benim ilk gebeligimde ikizdi bende cok kusma bulanti falan oldu bide kas agrilarida vardi
Bu arada galiba bu grupta ikiz olan tek sen varsin
Ben ilk gebelikten de alışkınım bulantı kusmalara sonunda kadar geçmeyecek olarak düşünüyorum.Her gun ise gelirken dua ediyorum.Hem sınıftaki çocukları bırakmamak için hem de kendi cocuklarim sağlıklı olsunlar diye.

Ay ikiz gebelik ve çalışmak çok zor ya Allah yardımcın olsun insallah

Kızlar 12. Haftaya girdim bugün ama 3-4 gündür bel ağrım, kasık ağrım ve karın ağrım var sizin de oluyor mu böyle ? Cuma günü randevum var ama ya kötü bişey olduysa diye de düşünmeden yapamıyorum

Hiç endişelenme benim de 12.haftamda çok kasık ağrım vardı rahim büyüyor normalmiş. Insan yine de korkuyor anlıyorum seni ben de çok korkmuştum. Ağrı olduğu zaman uzan dinlen

Kizlar yemek yedikten sonra aşırı nefes darlığı hissi yaşamaya başladım oksijenimi olcuyorum çok güzel ama sanki nefessiz kalmış gibiyim bunu hazımsızlık yapar mı?Aranızda böyle olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…