2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Omurganda vida mı var canım benim de var vidalar belinde mi yoksa sırtında mı? Benim belimde var çok korkuyorum karnım büyüdükçe sorun olacak diye
Ben trafik kazası geçirdim omuriliğim zedelendi sonra omuru dik tutmak için vida taktılar 8 tane benim direk omurumda vidalar ama kilo cidden çok zorladı beni inş bunda çok almam anca 38 haftaya kadar ayakta tuttu sonra bacakta his kayıpları yaşayınca acil sezeryan olmuştum

Omurganda vida mı var canım benim de var vidalar belinde mi yoksa sırtında mı? Benim belimde var çok korkuyorum karnım büyüdükçe sorun olacak diye
İlk gebeliğin se canım kilo almamaya çalış bacak ağrım ız bide vidalar dan da oluyor olabilir beni göbeğin büyümesi değilde aşırı kilo zorladı biraz normal hamileler den fazla bel ağrıyor tabi

Kızlar hamilelik ne karmaşık bir yolculuk.
Ay bazen ağla bazen gük bazen kus bazen yat kalkmak isteme... bugün gene fena fena öğürmelwr başladı. Bi geçecek gibi oluyor sonrası hüsran.
Kilo durumuna gelince bende aldım sanırım ama tartılmadım bilemkaç kg
60 ile gebe kaldım.
Kanamlardan dolayı yatıyorum hep.
Hareketler kısıtlı.
Doğum kolay olması için az kilo almak lazım. Hele şu zorlu günler geçsin bakarız, ağzımızı tutarız gerekirse.

Benim de derdim kg değil. 3 kg aldım şuana dek ama şuan tekrar başa döndüm.
Bulantı kusma iştahsızlık.
Bu demek oluyor ki 10-11 kg ile kapatacağım bu süreci maks o da.

Dun doktorumla da konuştum artık başla dedi o da badem yağı hindistan cevizi yağı kantaron yağı kakao yağı önerdi kremdense bu şekilde doğal yağlar kullanmanı öneririm dedi alacağım hepsinden
Arifoğluun çatlak kremi var bu dediğiniz yaplar karışım ben ondan aldım

Snowlake Snowlake B burdabikiz ve diğer kanmasi olan arkadaşlar (nickleri hatırlayamadım 🙃) nasıl oldunuz kanamalar devam mı?
Canım benim, en son pazar günü oldu. Sonrada leke leke geldi. Elhamdülillah 2 gündür yok. İlaç alıyorum progestan.
Ya bide hissetsem içim rahatlayacak. İçerde neler oluyor bilmiyorum.
Sağlıklı gebelik te kusma bulantı olur deniyor. Bende devam ediyor .
14.haftadayım. Sen nasılsın .
Cinsiyeti belli mi ?

Canım benim, en son pazar günü oldu. Sonrada leke leke geldi. Elhamdülillah 2 gündür yok. İlaç alıyorum progestan.
Ya bide hissetsem içim rahatlayacak. İçerde neler oluyor bilmiyorum.
Sağlıklı gebelik te kusma bulantı olur deniyor. Bende devam ediyor .
14.haftadayım. Sen nasılsın .
Cinsiyeti belli mi ?
Ben genel olarak iyi gibiyim. Bir geçen hafta mide bulantım oldu.
Arada hareket hissediyor gibiyim ama erkenmis bağırsak hareketi de olabilirmiş.
Ben 70 gün progestan iğne yaptırdım. İğneyi bıraktıktan sonra 7 gündür kendi halinde ne yapıyor bebek hiç bilmiyorum
Kontrole de 3 hafta var

Maaalesef en bulanti kötü hamilelgimde. Bebeğimin kalbi durdu ve ben hala çok kötüydüm ne zmn kürtaj oldm düzeldi bende hep öyle sanıyordum
Aynen bende bebeğim öldüğünde hala kusmalarim oluyordu.hatta 2 haftadir ölmüş karnimdaymiş kanama felan hiç birşey bile oluşmadı.Sadece nedense hissettim öldüğünü.Yanilmadim doktora gittigimde.Insallah bu bebegimi kucağıma alirim🤲😭

Panik olma canım benim de karnım bı kocaman oluyo bı hiç hamile değilmişim gibi iniyo
Merhaba bende sizin gibi panik bir gebeyim ikinci gebeliğim ilkinde 11 hafta sonrası hareket hissetmiştim şimdi 16 haftalık gebeyim kendimi dinliyorum ama hissedemedim henüz normalmi bilemedim

Ay kızlarr geçen perşembeden beri bacaklarım o kadar çok ağrıyorduki geceleri uyutmadı sonra Kızılay marka magnezyumu yüksek olan sodayı içtim 2 gündür ağrı kalmadı şükür bacağı ağrıyan varsa deneyebilir
Evet canım ayak kramplarina ağrılarına maden suyu çok iyi geliyor tabi içinde bulunan magnezyumdan dolayı .Bende içiyorum bu hamileligimde ağrıdığında

Merhaba bende sizin gibi panik bir gebeyim ikinci gebeliğim ilkinde 11 hafta sonrası hareket hissetmiştim şimdi 16 haftalık gebeyim kendimi dinliyorum ama hissedemedim henüz normalmi bilemedim
Aynı bende öyle 15. Haftaya girdim tık yok ama bu aralar gene bir sertlik oluştu.Karnim patlayacak sanki çocuktan dolayimi bilemedim.cok sert taş gibi karnım.Sertligi iyiyemi yorsam kötüyemi bilemedim.bu hamileligimde karnım sert cok fazla erken büyüdü.

Aynı bende öyle 15. Haftaya girdim tık yok ama bu aralar gene bir sertlik oluştu.Karnim patlayacak sanki çocuktan dolayimi bilemedim.cok sert taş gibi karnım.Sertligi iyiyemi yorsam kötüyemi bilemedim.bu hamileligimde karnım sert cok fazla erken büyüdü.
Benimde karnım çok erken büyüdü ama iki üç hafta sonra gaz bitti indi birden şimdi normal büyüklüğü kaldı sertlik gazdan olabilir bence pazartesi randevum var inşallah bebişim iyidir

Snowlake Snowlake B burdabikiz ve diğer kanmasi olan arkadaşlar (nickleri hatırlayamadım 🙃) nasıl oldunuz kanamalar devam mı?
Benim kanamalarım devam ediyor kendimi iyi hissetmiyorum çok halsizim bi süre burada olamayacağım kendimi toplayınca girerim inşallah tekrardan düşündüğün için teşekkür ederim

Merhaba canım, teşekkür ederim iyiyim sen nasılsın? Benimde kanamalarım iki gündür bitti lekeye döndü. Lekelerde önce açık renkliydi şimdi koyu renkli. İnşallah iğnelerin etkisi geçince de tamamen biter 🙏🏻

Ama geçen defa da tam bitti dediğimde her şey daha kötü bir şekilde yeniden başladığı için çok korkuyorum 🥲

Benim kanamalarım devam ediyor kendimi iyi hissetmiyorum çok halsizim bi süre burada olamayacağım kendimi toplayınca girerim inşallah tekrardan düşündüğün için teşekkür ederim

Ara sıra gir, yaz, güzel haberlerini bizimle de paylaş lütfen 🙏🏻 Senden hep iyi haberler bekliyoruz. Dualarımızdasın 🙏🏻

X