2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Nasip dediğin gibi. En önemlisi sağlıkla afiyetle gelsinler . Valla benimde gönlümden ilk günden beri erkek geçiyor. Heyecanla 2 şubatı bekliyorum.
Allah gonlune gore versin ozaman
Belli oldumu cnm.cinsiyeti
Evet iki defadir erkek dediler degişmese
Benimde içime hep kız olcak gibi doğuyordu baya şaşırdım ama sevindim 3 erkek kardeş bir ömür korusun kollasinlar birbirlerini insallsh
Aynen nasip ne diyilem ki

Ya evet cikinti vardi ama simdi dusunuorum cikinti gibi degildi daha uzundu
16 haftadan önce net olmuyor ama sana erkek gibi demiş. Genelde erkek değişmiyor.
Nadiren yanılma oluyır. Oda bana denk geldi
11 hafatda erkek dedi , 13 haftada kız dedi. Şimdi 4 yaşında. Zeynep im.

İlk bebeğin mi? Canım oğlumu doğurdum eve geldik 15-20 gün anne olduğumu bir evladım olduğunu idrak edip hissedememistim. Hissettiklerin çok normal.
Evet, ilk bebeğim. Ona rağmen böyleyim hareketlerini falan hissedince heveslenirim inşallah diyorum ama ondan da pek umudum yok.
Böyle diyorum diye istemiyorum diye düşünülmesin bu arada. İsteyerek yaptım hahdahahaah

Kız deyince sonradan değişme ihtimali oluyor. 16. Haftada felan net belli oluyor. Ama erkekde pek yanılma olmaz sanki
Bana da ilk gebeliğimde 12.haftada erkek dendi, eşim babasının adını vereceğim mantıgı ile Nerdeyse doktor odasında oynayacaktı
15-16.haftalık iken doktor sana kız demiştim Di mi dedi hepimiz şok ve sonra da sonuna kadar kız gitti, az ihtimal ama benim gibi hikayeler de var

Burcun yükselenin nedir?

Doktor kesin demedi zaten ama her zaman sağlıklı hayırlı olsun istiyorum gerisi çoksa bişey ifade etmiyor kız erkek

Evet, ilk bebeğim. Ona rağmen böyleyim hareketlerini falan hissedince heveslenirim inşallah diyorum ama ondan da pek umudum yok.
Böyle diyorum diye istemiyorum diye düşünülmesin bu arada. İsteyerek yaptım hahdahahaah
Hareketlerini hissedince tekrar konuşalım bunları

Kızlar ya oğlum ateşlendi kusma çoğaldı o kusuyor ben kusuyorum nane limon içirdi kustu meyve yedirdim kustu yoğurt çorbası yaptım miğdem ağrıdı dedii ilaç içiriyorum kusuyor önerileriniz açığım ne iyi gelir miğde bulantısına

Bişey yiyip içmesin. Nane limon iyi gelir ama midesi dinlensin sonra. Çok geçmiş olsun.

Sağol canım miğde de bişey kalmadı zaten çocuklar hastalanma sa keşke hiç
Oda doğal bir toksin atma şekli.kusma ishal burun kanaması vs. Vücut temizleniyor annesi. Üzülme dua et. Rabbim şifa versin.
Biz geçen yıl 2 hafta çektik. Allahım sen esirges tekrarından koru.

Ağız burun yara ateş.
İnan 2 hafta aç aç yattık , her birimiz bir koltukta.

Ne zayıfladık ne acılar yaşadık.

Elhamdülillah geçti ama korkuyorum inan gene oluruz diye.

Benim kansizıktan olmuş, kanım 8e düşmüştü. Tedavi oldum, kan değerleri iyiyse hastalık gelmiyor kolay kolay.

15.hafta azalmıştı ama hiç belli olmuyor bugün cok kötü geçti mesela. Yarın 16.haftaya giriş yapıyorum umarım sorunsuz bi hafta gecerde burda yazarım bende iyiyim diye
Aynı durumdayız sanırım bende bugün şoktayım hem mide asitim yüksek hem bulantım var mahvetti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…