2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Tam olarak bunu yazmak için gelmiştim. 6.haftada 1 gün bulantım olmuştu. Onun dışında tek problemim uykusuzluktu.
2 gündür hem midem de yanma var. Acıkınca bulanıyor hemde sadece uyuyorum.acaba şekerim mi çıktı diye bile düşündüm yemek yiyor ve uyuyorum.
12 haftada gitmesi gereken belirtiler şimdi gelmiş olmamalı ya
Eğer öyleyse bizde ne zaman gidecek.
Ben 11+6 ya kadar progestan iğne kullandım acaba o belirtileri baskiliyor muydu?
Ben iğne Dalan da kullanmadım hani hiçbir sorun yoktu 2 defa bulantı hariç
Bu arada artık cinsiyeti çok merak ediyorum ☺️

Kızlar ya oğlum ateşlendi kusma çoğaldı o kusuyor ben kusuyorum nane limon içirdi kustu meyve yedirdim kustu yoğurt çorbası yaptım miğdem ağrıdı dedii ilaç içiriyorum kusuyor önerileriniz açığım ne iyi gelir miğde bulantısına
Yediği bişey dokunmuştur belki bı hastaneye götürün bence.

Ben de hissetmiyorum ya acaba nasıl bir his çok merak ediyorum acaba nasıl başlayacak bir anda mı hissedeceğiz yoksa minik minik hissetmeye başlayacağız da sonra o his artacak mı
Bn arada bir birşey hissediyorum ama tecrübesiz olduğum için o hissettiğim şey bebeşin hareketleri mi yoksa başka birşey mi onu bilemiyorum.

Günaydın kızlar, Aranızda SMA testi yaptıran var mı acaba özelde, ? sağlık ocağında 6 aydan önce çıkmıyormuş bi anlamı kalmıyor zaten doğuma yaklaşmış oluyorum. Bide 13. Haftaya giriyorum geç mi kaldım acaba.

Günaydın kızlar, Aranızda SMA testi yaptıran var mı acaba özelde, ? sağlık ocağında 6 aydan önce çıkmıyormuş bi anlamı kalmıyor zaten doğuma yaklaşmış oluyorum. Bide 13. Haftaya giriyorum geç mi kaldım acaba.
Geç kaldık bence de canım onu hamile kalmadan önce yaptırmamız mantıklı olurdu gibi geliyo bana

Oda doğal bir toksin atma şekli.kusma ishal burun kanaması vs. Vücut temizleniyor annesi. Üzülme dua et. Rabbim şifa versin.
Biz geçen yıl 2 hafta çektik. Allahım sen esirges tekrarından koru.

Ağız burun yara ateş.
İnan 2 hafta aç aç yattık , her birimiz bir koltukta.

Ne zayıfladık ne acılar yaşadık.

Elhamdülillah geçti ama korkuyorum inan gene oluruz diye.

Benim kansizıktan olmuş, kanım 8e düşmüştü. Tedavi oldum, kan değerleri iyiyse hastalık gelmiyor kolay kolay.
Valla ya hastalık bitmiyorki Allah yardımcımız olsun hepimize hamile hamile çekilmiyor

Ben yaptırdım ama hamile kalmadan önce özelde yaptırdım aslında çok pahali bir test değil şimdi bile yaptırsan olur geç kalmışsın ama ne olduğunu bilirsin ikili test gibi düşün bunuda

Ben yaptırdım ama hamile kalmadan önce özelde yaptırdım aslında çok pahali bir test değil şimdi bile yaptırsan olur geç kalmışsın ama ne olduğunu bilirsin ikili test gibi düşün bunuda
Anladım peki sağlık ocağında ilk erkekten alıyorlarmış, özelde de öylemi sonuca göre kadından alıyolarmışta.. öyle mi oldu Sizinde

X