2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar ne yemek yapıyorsunuz vana fikir olsun iştah olmayınca düşünmek bile istemyrm ama hamur yemekten kabız oluyorm kayısı vs yiyemyrm midem almyr tatlı şeyleri salata midemi ağrıtıyor. Çorba icemyrm okdr kısıtlı ki yediklerim

Tamam canım ben yaparken korkuyorum ama eşimi de ihmal etmek istemiyorum ilişkimiz için
Endişe etme canım leke falan yoksa sıkıntı yok gelirse eger ilişki sonrası falan o zaman devam etmezsin bize ilk hamile kaldığından beri yasak kanama alanı olduğu için.

Canımm sen nasılsın? Gittin mi doktora? Her şey yolunda mı? Aklımdasın hep
Canım idare ediyorum hala risk devam ediyor diyo biran evvel bittsin diye bekliyorum risk durumu yoruldum artık normal seyrinde yaşayamamaktan gebeliği :) seninde yazdıklarını okuyorum sürekli aynı sorular üzerinde durulmasın diye tekrar tekrar sormuyorum inşallah güzel devam eder sağlıkla gebeliklerimiz

Canım senin kanaman yok muydu nasıl sana serbest bırakıyor ilişkiyi?
Canım ilk zamanlar vardı ama kesildi çok şükür o zaman bile yasak demedi gerçi bu doktorumu o zamanlar bulamamıştım. Bu doktorum olsa yüzde yüz yasaklardi. Şehir Hastanesi'nde adını bile anmadilar. Zaten ben zor günler gecirdigim için eşimle aklımızın ucundan gecmemisti. Şimdi lekelenme yok doktorumda yasak demiyor. Kanamam alanım kalmadı çok şükür. Rabbim bir daha göstermesin. 2.5 ayda sadece bir kere olmustu zaten. Şimdi 2 haftadır yeni yeni haftada 1 kere oldu o da Cook dikkatli.

ben hamile kaldigimdan beri 1 2 kere oldu duşuk tehlikemde yok herşeyden tiksindim her kokudan esimde anlayiş gosterdi

Yoğurtlu ıspanak,bol limonlu balık,yoğurtlu havuç salatası,bol limonlu pırasa yiyebiliyorum.Sebze yemediğim zaman hemen kabıza çeviriyor maalesef.Salçalı bişeyler yiyemiyorum almıyor midem aaa bide sulu köfte iyi gidiyor.

Kizlar ben 52 yle hamile kaldim 57 olmusum eger tarti yanliş olcmuyorsa
kusmalarima ragmen yeni bu aralar yemek yiyebiliyorum oturup kalkarken bile nefes nefese kalkiyorum sizde durum lar nasil kilo aldinizmi yada verdinizmi?

Corba falan icebilıosan canım ben ole yapıyorum ama mercimek falan diil ck gaz yapıyor( tatlı kesınlıkle yiyemiyorum deli bulantım oluyor aksamlari yagsız nrmal agır olmayan seyler yiyorum ama mtlaka corbam oluyor geceleri mtlaka vazgecilmezim peynır domates ekmek:

ben hamile kaldigimdan beri 1 2 kere oldu duşuk tehlikemde yok herşeyden tiksindim her kokudan esimde anlayiş gosterdi
Aynen eşim istemedi beklemedi hiç ama artık biraz biraz iyiyken eşimle yakın olmaya çalışıyorum. Yani o da afedersin haftasonu. Hafta içi öyle perişanım ki işe gidip gelip yatıyorum. İşteyken sürekli evde yattigim hayalini kuruyorum

Kizlar ben 52 yle hamile kaldim 57 olmusum eger tarti yanliş olcmuyorsa
kusmalarima ragmen yeni bu aralar yemek yiyebiliyorum oturup kalkarken bile nefes nefese kalkiyorum sizde durum lar nasil kilo aldinizmi yada verdinizmi?
Verdim canım 3 kilo eksiğim. Oglanlarda kussamda yerdim bunda yiyemedim.

İnşallah canım En kısa zamanda riskin ortadan kalkar inşallah Rabbim sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin

insan hamileyken cok yoruluyor hele işteyken allah kolaylik versin canim
Verdim canım 3 kilo eksiğim. Oglanlarda kussamda yerdim bunda
Bu gebeligimdede cok kilo alacam galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…