Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Aa dogru tamam hatirladim canimm. Sen yarin bir fiyat al dogum paketi ile alakali benimle de paylas olur muu 😊 telefonda fiyat vermemislerdi aradigimda. Simdi kac haftaliksiniz canim. Benimde yarin kontrolum var ❤
Elbette yazarım çiçeğimm 💕 6+2 olduk bugün birşey soracağım bu arada afedersiniz sizlerde de akıntı oluyor mu progestan fitil ve vagifem fitil kullanıyorum bazen su gibi bı akıntım oluyor herşeyden korkmaktan da yoruldum 😔

Olabilir ben hiç gitmedim vatan hastanesine insanda gittiğinde biraz bilgi istiyor konussun anlatsın ayda bir gidiyoruz zaten ☺️
Kesinlikle öyle bebek konusunda çok güzel bilgi veriyor ama sohbet havasında değil daha ciddi bir doktor muayene oldukça uzun sürüyor mesela benim o çok hoşuma gitti baktım gönderiyim hemen yeni hastayı alıyım diye bir telaşı yok hiç adamın o çok güzel :)

Elbette yazarım çiçeğimm 💕 6+2 olduk bugün birşey soracağım bu arada afedersiniz sizlerde de akıntı oluyor mu progestan fitil ve vagifem fitil kullanıyorum bazen su gibi bı akıntım oluyor herşeyden korkmaktan da yoruldum 😔
Benimde en başından beri bazen beyaz kremsi bazen sulu akıntım oluyor canım doktorum normal endişelenme demişti yeşil ve kokulu olmadığı sürece tüm hamilelik boyunca gelebilir demişti :)

Benimde en başından beri bazen beyaz kremsi bazen sulu akıntım oluyor canım doktorum normal endişelenme demişti yeşil ve kokulu olmadığı sürece tüm hamilelik boyunca gelebilir demişti :)
Çok teşekkür ederim canım cevabin için gerçekten kendime de kızıyorum buluttan nem kapar oldum ama elimde değil işte ☺️

Çok teşekkür ederim canım cevabin için gerçekten kendime de kızıyorum buluttan nem kapar oldum ama elimde değil işte ☺️
Hepimiz öyleyiz canım inan ki benim çok fazla gaz problemim var mesela dün akşam bir anda merdiven çıkarken karnıma sancı girdi bebeğime bir şey mi oldu diye düşünmekten kendimi alıkoyamadım gaz sancısı olduğunu farketmem için ikinci bir sancıya gerek duydum resmen :)
Bu minişler ne isterse yapacağız galiba :)

Kızlar benim hamilelik testim 2.çizgi silik çıkıyor bir kaç gündür endişeye kapıldım cumartesi Dr kontrolüm var ama o zamana kadar bir şey olacak diye korkuyorum. 6+4üm koyu çıkması gerekmiyor mu bir kaç gün önce daha koyuydu 😞
Selam hamilelik hormonları çok yüksek olduğu için testler hata veriyormuş hamileliğin ilerleyen zamanlarında, doktor kontrolune gitmediniz mi ? Keseyi görmek için acaba

Kuzum bence artık bırak idrar testlerini boşuma strese sokma kendini her şey iyi olacak diye düşün ve yoluna devam et sağlıkla gelecek bebişlerimiz 🥰🙏🏻
HCG takibi yapılsa bu kadar endişelenmeyecektim sadece 2 kere hCG baktılar kanda sonra da doktorum tatile çıktı diğer gittiğim doktor tahlil sonuçlarıma bile bakmadı ultrasonu resmen karnıma değdirip çekti çok ilgisizdi. Bir de 3 hafta sonra gel dedi. Bıktım bu ülkenin doktorlarından gerçekten berbat sistemleri.

Tamamlayıcı saglik sigortasini nerden yaptirmistiniz ? Icerigi neydi ?
Türkiye sigortanın tamamlayıcı grup poliçesi şirketimden vardı benim, işten ayrıldım ama devam ettirdim, o zaman sormuştum özel sağlık olarak yaparsan doğumda 20bine kadar limit var dediler tamamlayıcı devam ettirirsen limit yok dediler bende tamamlayıcı devam edelim o zaman dedim.

Selam hamilelik hormonları çok yüksek olduğu için testler hata veriyormuş hamileliğin ilerleyen zamanlarında, doktor kontrolune gitmediniz mi ? Keseyi görmek için acaba
Gittim keseyim görmek için ama kalp atışına çağırmadı doktor ben de başka doktora randevu aldım bu gittiğim herhalde 5. Doktor filan olacak. Hepsi birbirinden beter.

Hepimiz öyleyiz canım inan ki benim çok fazla gaz problemim var mesela dün akşam bir anda merdiven çıkarken karnıma sancı girdi bebeğime bir şey mi oldu diye düşünmekten kendimi alıkoyamadım gaz sancısı olduğunu farketmem için ikinci bir sancıya gerek duydum resmen :)
Bu minişler ne isterse yapacağız galiba :)
Allah'ım kolaylaştırır inşallah canım imtihansız kucağımıza alalım inşallah minikoları🥰

Hamile kaldığın aya göre bakıyorsun canım. Ben tek ilişki ile hamile kaldığım için tarihini de biliyordum açıkçası 😂😂 direk o tarihe bakıyorum ben doğruysa tabi neyse bi kaç haftaya öğreniriz artık doğru mu değil mi 😂 bu arada benim ilk kızım tuttu ama ikinci kızım tutmadı 😂
Tüp bebekse ona nasıl bakacağız :)

X