Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

daha dün yedim. neden yasakmış hiç duymadım canım
Yasak degıl canım dün maviye yazdım cok saglıklı emın olmadıgımız seylerı yazmayalım dıye😀herkesın aklında zararlı kalacak sımdı.Nar kararında tüketıldıgınde bebegede anneyede cook faydalı bır besın.

Doktorun dediğini de yazar mısın canım kırmızı meyveler antioksidan özellikte olduğu için faydalı diye biliyordum demek ki ölçülü tüketmek lazım.. Limon içinde Google da olumsuz birşey yazmıyor ama bu hafta hasta olduğum için fazla tüketmek zorunda kaldım çok az kanama oldu bende de
Msj attim hem kanamayı hem narı sordum cevap gelince yazacağım mutlaka 🙏 kendisi perinatalog belki abartmadan yiyin bile diyebilir başkasına faydalı olan bize zararlida olabilir 😌

daha dün yedim. neden yasakmış hiç duymadım canım
Canım forumda çok yiyende var yemeyende var ben doktora sordum sizlere haber veririm 💕 benim kanama alanım olduğu için danışmak istedim kan sulandırıcı etkisi varmış ama çok ta faydaliymis dün arkadaş video atmışti kağan hocanın yiyin diyodu

Kızlar biraz önce sağlık ocağına gidip tetanoz aşımı yaptırdım Bir iki gün kolda ağrı olabilir dedi hemşire . Henüz bir şey yok bakalım. Küçük bir cihazla kalp atışını dinlediler bir de . Zayıfsın hareket hissedebilirsin aslında dedi 🙁 Biraz kendimi dinlemem gerekiyor okul bir yandan ,bir yandan tatil derken yoğunluk oldu . Evde de tam uzanıyorum köpeğim karnıma yatıyor 😃 O mu hissediyor acaba

Ayrıca hemşire d vitamini kullanıyor musun dedi Hayır dedim Tamam onu verelim dedi ve bana ilacı elden verdi Ücret falan istemedi Garip geldi böyle bir uygulama var mı bir şey de soramadım

Bir de 9:30 da bime gidip bir oioi ürünlerine bakıyım demiştim bimi yağmalamışlardı resmen Zaten Emin de değildim alıp almamak konusunda Maşallah dedim insanlara 😃

Off mide yanması bana da geldiiiiii 🥴🥴🥴🥴
Bana yeşil elma iyi geldi Bir iki kere yaşadım ben de .

Evet ben mesela kan sulandırıcı da kullanıyorum bu da daha farklı sonuca yol açabiliyor
Kızlar toplaninnnn 🤣🤣🤣 doktor NAR için abartmadan yiyebilirsin hergun olmamak şartıyla amaaaa şuan senin kanama olduğu için canin coook çekerse bı kaşık ye dedi ben dün çok abarttım koca kase yedim dedim bilginiz olsun sizlerde doktorunuza danışın herkesin gebeliği bir değil ben 6 haftadan beri yatıyorum kanama alanıyla boğuşuyorum maalesef

17+3 +3 kilo ile yola devaam :halay:1 haftada 1 kilo almışım bravo kendimee
Benim de kilo almam hızlandı çok iyi gidiyordum.😅 Ama bence bu alınanların hepsi kilo değil. Vücudumuz su da tutuyor ödem tutuyor. Kan hacmimiz artıyor bebek büyüdükçe amniyotik sıvı da artıyor vs.

Kızlar biraz önce sağlık ocağına gidip tetanoz aşımı yaptırdım Bir iki gün kolda ağrı olabilir dedi hemşire . Henüz bir şey yok bakalım. Küçük bir cihazla kalp atışını dinlediler bir de . Zayıfsın hareket hissedebilirsin aslında dedi 🙁 Biraz kendimi dinlemem gerekiyor okul bir yandan ,bir yandan tatil derken yoğunluk oldu . Evde de tam uzanıyorum köpeğim karnıma yatıyor 😃 O mu hissediyor acaba

Ayrıca hemşire d vitamini kullanıyor musun dedi Hayır dedim Tamam onu verelim dedi ve bana ilacı elden verdi Ücret falan istemedi Garip geldi böyle bir uygulama var mı bir şey de soramadım

Bir de 9:30 da bime gidip bir oioi ürünlerine bakıyım demiştim bimi yağmalamışlardı resmen Zaten Emin de değildim alıp almamak konusunda Maşallah dedim insanlara 😃

Banada demir damlasi verceklerdi elden ben evde var dedim tetanoz kaçıncı haftada vuruldun ben Nisan ayında kedi tirmalamasi sebebiyle vurulmustum doktor 1 doz ol demişti 15+5 şuan daha erken heralde

Banada demir damlasi verceklerdi elden ben evde var dedim tetanoz kaçıncı haftada vuruldun ben Nisan ayında kedi tirmalamasi sebebiyle vurulmustum doktor 1 doz ol demişti 15+5 şuan daha erken heralde
Canım ben de dün yazdım ben de haziran ayında elimi zımbalamıştım o yüzden bir doz tetanoz aşısı olmuştum. Bir doz ol dediler, doktoruma danıştım 20. Haftan dolunca yaptır dedi bana

Klube hosgeldın😀bende sımdı ılk 5 ayda kac kılo alınmalıyı okuyordum😀4-5 kılo normalmıs tüm doktorlar öyle yazmıslar😃sakin olabılırız 😛
bu ara abarttım itiraf ediyorum jhakjd beni korkutan son aylarda hızlı alınıyormuş ya, tombik olmaktan da korkmuyorum ama rahat hareket etmek istiyorum. Kilo kısıtlayabilir diye korkuyorum

Ay ne güzel sağlık ocakları var :cry:
Benim de kilo almam hızlandı çok iyi gidiyordum.😅 Ama bence bu alınanların hepsi kilo değil. Vücudumuz su da tutuyor ödem tutuyor. Kan hacmimiz artıyor bebek büyüdükçe amniyotik sıvı da artıyor vs.
4 ay da 1bucuk kilo alıp şimdi bi anda 3 olması sarstı kajd ama doğru diyorsunn, sonuçta kese büyüyor. Bizi hantallaştırmasın daaa

bu ara abarttım itiraf ediyorum jhakjd beni korkutan son aylarda hızlı alınıyormuş ya, tombik olmaktan da korkmuyorum ama rahat hareket etmek istiyorum. Kilo kısıtlayabilir diye korkuyorum

Ay ne güzel sağlık ocakları var :cry:

4 ay da 1bucuk kilo alıp şimdi bi anda 3 olması sarstı kajd ama doğru diyorsunn, sonuçta kese büyüyor. Bizi hantallaştırmasın daaa
Hantallaşacağız ondan kaçış yok denge noktamız değişiyor çünkü. Kaslara ağırlık biniyor rahim büyüyor bebek büyüyecek. Ördek gibi yürüyeceğimiz günler yakın😂

Canım ben de dün yazdım ben de haziran ayında elimi zımbalamıştım o yüzden bir doz tetanoz aşısı olmuştum. Bir doz ol dediler, doktoruma danıştım 20. Haftan dolunca yaptır dedi bana
Bende bı doz olcam bazılar bebek hareketlenince olun diyolar acaba 20 mi bebek hareket edince mi olmak lazım 🤗

Hantallaşacağız ondan kaçış yok denge noktamız değişiyor çünkü. Kaslara ağırlık biniyor rahim büyüyor bebek büyüyecek. Ördek gibi yürüyeceğimiz günler yakın😂
5 aylık hamileyim yani düşünüyorum gebelik öncesi stresten 48 kg dan bir haftada 46 ya düştüm ama hiç birşey yiyemiyordum hamile olduğumu öğrendim şuan 20+ 3 günüm 49 kg yum aldığım kg 1 mi yoksa 3 mü ? Çözemedim ama hamile olmadan önce nasıl besleniyorsam aynı öyle devam ediyorum yine de ödemli olduğumu hissediyorum kesinlikle kan haçmi artışı ve su tutma olayı oluyor ne kadar dikkat etsekte

Ben 19 hafta içerisindeyim canım Hemşire ne zamandır aşı yoktu Geldiği gibi sıradan arıyorum dedi . Bir dahi doz da eğer elimizde de olabilirse bir ay sonra olur dedi

X