2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Anlardım ama ilk sayfada oran olarak daha çok diye öyle söyledim ve benimde bir oğlum var ve bu kız bende kız olsun istedim dediğin gibi giyimi süsü pusu çok rabbim hayırlı evlat versin sağlıkla alalım bebislerimizi kucağınıza kısmet 3. Kız olur belki senin

Sen öyle iyi anne olacaksın ki yasayamadiklarini evladinla yaşayacaksın öyle düşün. Bebeğin sağlıklı sen sağlıklısın herşey çok çok güzel olacak. Annelerimizi babalarimizi kardeşlerimizi secemiyoruz maalesef. Benimde iki abim var ama hep kendimi yapayalnız hissediyorum. Bundan önce 11 haftalıkken bebeğimin kalbi durduğunda annem niye aramadın kardeşini deyince kucuck kan pıhtısı için mi arayacağız demişti. O hala icimdedir o yüzden kimseye hamileyim de demedim. O kucuck kan pıhtısı dediği benim bebeğimdi... Gebeliğimiz boyunca hep mutlu olacağız diye bir kural yok ayrıca ilk gebeligimde yeni evliydim geçim sıkıntımız çoktu ne çok agladigim gün oldu. Oğlum gayet mutlu sakin bı çocuk

Kızlar cinsel ilişkiye giriyor musunuz sorması ayıp
Ben 13. Haftaya girdim artık riskli degil dedi doktor
Doktor hiç yasak demedi ama işe gidip kusmaktan halim kalmadığı için geçen ay 1 kere olmustu. Şuan yeni yeni haftada 1 oda iyi hissedersem.

Ben gibi hep sol tarafina yatan varmı hiç sağ kolunun üstüne yatamıyorum sol tarafa yatınca çok rahat hissediyorum

Kızlar cinsel ilişkiye giriyor musunuz sorması ayıp
Ben 13. Haftaya girdim artık riskli degil dedi doktor
Bizim yasak kuzum doktor dedi bize kişşiye göre degisiyor doktor kontrolde siyor zaten gerekli görünce benim plasente rahöe yakınmış bide bu ara garip bi sekilde cok agrım var düşük riskine karsı yasak

Yok cnm istemyrm büyük konusmiyim aylardır neler çekiyorum yemek yiyemyrm bakan edenim.yok şuan çocuğuma uzulyrm aylardr bakamyrm yeter evladin kızı erkegi yok hayırlısı olsn goblunuzden geçti ama rabbim bilir dogrusunu

Ayyy en kötüsü de bakanının olmaması benimde öyle bazen yemek bile yapamadım çocuğa bisküvi verdim çorba ekmekle günü geçirdim anlıyorum seni Allah sana güç kuvvet versin

Ayyy en kötüsü de bakanının olmaması benimde öyle bazen yemek bile yapamadım çocuğa bisküvi verdim çorba ekmekle günü geçirdim anlıyorum seni Allah sana güç kuvvet versin
Gerçekten çok zor ya komşuya yemek gonderdm dedmki kendi yaptgm yemeği yiyemyrm belki yemek koyar yerim şansıma tatlı yapmış ay dedm hiç canm istemyr tatlı o konuda bile şansım tutmadı

Gerçekten çok zor ya komşuya yemek gonderdm dedmki kendi yaptgm yemeği yiyemyrm belki yemek koyar yerim şansıma tatlı yapmış ay dedm hiç canm istemyr tatlı o konuda bile şansım tutmadı
Tühhh ilk hamileliğinde 12 haftaya kadar evde çorba bile pişiremedim kv bir tencere yemek yapıp getirmedi eşim gelince az çok çorba makarna pilav yaptırıp yemiştim hep bunda öyle olmadı çok şükür ama nedir bilirim keşke yakınında olsan hergun yemek getirirdim sana

Merhaba arkadaşlar bu sabah güne yoğun bı kanamaya başladım .kan sulandırıcı kullanıyordum iki gün boyunca kesti doktor.hala kanamam devam ediyor.benim gibi olan var mı çok ama tedirginim.
Ahh üzüldüm canım inşallah kesilir bazen kan sulandiricilarin etkisiyle olabiliyor doktor çağırdı mi peki seni

Merhaba arkadaşlar bu sabah güne yoğun bı kanamaya başladım .kan sulandırıcı kullanıyordum iki gün boyunca kesti doktor.hala kanamam devam ediyor.benim gibi olan var mı çok ama tedirginim.
Geçmiş olsun.
Öncesinde bir kanama lekelenme olmuş muydu? Yada dün kendinizi yoracak değişik birşey yaptınız mı?

Benimde kanamam var ama ben bugüne kadar hiç kan sulandırıcı kulanmamıştım. O yüzden durumlarımız çok aynı değil ama stresimiz tedirginliğimiz aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…