2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hadi ya öyle oksurdukce hissettirecek seviyeye gelmişler mi
Evet evet ben 12. Hafta da kontrole gittiğim de doktor bebişin hareketlerini de görmek için öksürmemi söyledi tabi bizim ki keyfine baya düşkündü ayak ayak üstüne atmış eller başın yanında yatıyor sırt üstü öksürünce hafif bi kımıldandı sonra doktor dedi bi sağa sola dön hareketlensin öyle yaptık hareketlendi

Magnorm kullaniyorum bende sadece bde elenatal vitamin işte ama magnormu zarzor iciyorum suda eriyenden sekerli mdemı bulandiriyor

Canim ben sonradan arastirdim 6. aydan sonra sakincaliymis, yine de kendimizi simdiden alistirsak iyi olur

Sağ sol sırt üstü her türlü yatma şekline girdim 3 ayda kuyruk şokumu ve belim şimdiden pert hareket edince hareketi kaldırmıyor belim yatınca yatmaktan ağrıyor kalan 6 ayın sonu nasıl gelecek bilmiyorum

Herkesin karni agrir benim asiri kalca agrim var kizlar benzer sey yasayan var mi? Belimde agriyoda kalcam ozellikle oturup kalkarken kesiliyo resmen
yaşadım ve şuanda yaşıyorum o ağrıdan ayağa kalkarken çok zorluyo yürürken çok zorluyo ve git gide şiddetleniyo resmen öncekinde hele iyice hamilelik ilerleyince ağrıyla uyanıyodum bundada var yine aynı ağrı

Sağ kalçam benim de aynen. Eğilip kalkamıyorum.
Niye peki ya hic sordunuz mu doktorunuza? Kg desem normal sinirdayim. Yatma sekli oturma sekli falan mi acaba duzgun oturmuyorum bazen. Hormonlarsa eger ne bicim hormonmus beni benden aldi arkadas

Öyle tabii dua etmekten başka çarem yok her şey Allah'ın elinde ben evleneli 4 sene olmuştu 4 sene sonra bana bu mucizeyi verdi sağlıklı bir şekilde kucağıma aldırmakta yine Allah'ın elinde
Gecmiş olsun canim insallah bugun guzel haberler verirsin doktordan gelince.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…