2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Niye peki ya hic sordunuz mu doktorunuza? Kg desem normal sinirdayim. Yatma sekli oturma sekli falan mi acaba duzgun oturmuyorum bazen. Hormonlarsa eger ne bicim hormonmus beni benden aldi arkadas
ben hamilelikten sonra gittim mr falan girdim kas sertleşmesi dedi oda üstüne yük bindikçe zorluyomuş fıtıklarında var demişti hafif olunca normalde etkilemiyomuş ama grbelikte üstüne yük bimdikçe ağrıyomuş benim yine başladı doktora gidince kremi danışıcam kullanabilirmiyim diye jel go diye bi kas gevşetici krem vermişti ama gebeliği öğrendikten sonra kullanmadım

Benimde kalça ağrım var ama zaten önceden de kalçamda su toplaması rahatsızlığım vardı. Şimdi ağrımadığı gün yok neredeyse 😞
Herkesin karni agrir benim asiri kalca agrim var kizlar benzer sey yasayan var mi? Belimde agriyoda kalcam ozellikle oturup kalkarken kesiliyo resmen 🤷🏻

Günaydınlaaarrrr🌸
Ne kadar yersem yiyeyim tam doygunluk hissim hiç olmuyor boğazımda ağzımda hep garip bir his sık acıkıyorum yemeyince midem fena oluyor yesem sürekli ne yiyeceğimi bulamıyorum. Önceden meyve ara öğün oluyordu şimdi iyice içim kıyılıyor meyveden sonra şaşırdım ne yapacağımı bu durumda olan var mı aranızda

Günaydınlaaarrrr🌸
Ne kadar yersem yiyeyim tam doygunluk hissim hiç olmuyor boğazımda ağzımda hep garip bir his sık acıkıyorum yemeyince midem fena oluyor yesem sürekli ne yiyeceğimi bulamıyorum. Önceden meyve ara öğün oluyordu şimdi iyice içim kıyılıyor meyveden sonra şaşırdım ne yapacağımı bu durumda olan var mı aranızda
Aksine hiç birşey yiyemiyorum herşeyden tiksiniyorum. Ne yersem de zaten geri kusuyorum. Dünden beri bulantı ilacı içmeme rağmen kusuyorum. Yetersiz beslendiğimi düşündüğüm için de kahroluyorum. Moralim çok bozuk

Niye peki ya hic sordunuz mu doktorunuza? Kg desem normal sinirdayim. Yatma sekli oturma sekli falan mi acaba duzgun oturmuyorum bazen. Hormonlarsa eger ne bicim hormonmus beni benden aldi arkadas
Sormadım ortopediye randevu almayı düşünüyorum. Kalçam çıkmış gbi nasıl bi ağrı kitleniyo kemiğin arasına bir şey giriyor sanki. Ben hep ağrıları sağ taraftan yaşıyorum 😓

Günaydınlaaarrrr🌸
Günaydınn canım. Bi kaç gündür ben de senin gibiyim. Kendimi frenlemeye çalışıyorum. Meyve daha çok acıktırıyor gibi hissediyorum. Leblebi çiğ badem ile filan bastırmaya çalışıyorum.

Sormadım ortopediye randevu almayı düşünüyorum. Kalçam çıkmış gbi nasıl bi ağrı kitleniyo kemiğin arasına bir şey giriyor sanki. Ben hep ağrıları sağ taraftan yaşıyorum 😓
canım sen bilirain git ama gebelikte seni mr yada röntgene alamazlar ilaçta yazamazlar ben oğlumda o yüzden doğumdan sonra gidim dedim geri ağrı kalmayınca erteledim hamile değilken bikaç ay önce aynı ağrıyı yaşayınca gittim kas sertleşmesi dedi kas gevşetici falan verdi ama tabi malesef gebelikte kullanamıyorum doktorumada söylemiştim önceki gebelikte ortopediye gidicem kalçamda ağrı var diye gitsen bile en fazla hafifletsin diye parol yazar gönderir demişti eğer gidersen haber ver bende aynı şekildeyim ve giderek artacana eminim öncede yaşafığım için

kızlar erken biliyorum ama arada sanki hareketlerini hissediyo gibiyim böyle olan varmı karnımda artık büyüyücek gibi sabah sağ tarafta dokunduğumda yumruk büyüklüğünde bişey hissettim döndüm falan acaba yanlışmı hissediyorum diye tekrar dokundum gayet yumruk büyüklüğünde bişey vardı az öncede baya hareket hisseder gibi oldum acaba yanılıyomuyum ya bu üçüncü gebelik heyecanla bekliyorum tekmelerini falan

X