2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hiç öyle düşünme çok az kaldı bulantıların tamamen geçmesine ben de henüz her şeyi yiyemiyoruz. Bulantılarım tam geçmedi aslında ne yiyeceğimizi bilememek biraz da ondan. Eğer çok fazla kusuyorsan bir hastaneye git serum taksınlar. Geçen hafta perşembe ben öyleydim. Yediğimi çıkardım en son akşam yemeğini de çıkarınca acile gittik bi serumla kendime geldim o günden beri de bir daha öyle olmadım çok şükür

Günaydınn canım. Bi kaç gündür ben de senin gibiyim. Kendimi frenlemeye çalışıyorum. Meyve daha çok acıktırıyor gibi hissediyorum. Leblebi çiğ badem ile filan bastırmaya çalışıyorum.
Evet ben de tükete bildiğim kuru yemişlerden çiğ olanını o da yiyorum. Bademin dozunu bazen kaçırıyorum hatta eşim kızdı dikkat et fazlası zehirler diye senin de aklında olsun.

Tamam canım. 2. Trimesterde emara girebilirsin dedi doktorum. Bir de ilaçlı emar çekiliyor bana. Ona rağmen. Hatta biyopsi yapılması gerekiyor. Ay sonunda onun için gideceğim. düşük tehlikesi kanamalar geçsin diye beklerken erteledim.

Üçüncü gebelikse hissedersin bence canım ikinci gebelikte bile normalden erken hissediliyomuş benim ilk gebeliğim nasıl bir şey hissetmek çok merak ediyorum

Kızlar benim iştahım çok açıldı canım sadece abur cubur fast food istemeye başladı sağlıklı şeyler yerine dün evde yemek varken yemicem diye tutturdum dışardan söyledim sürekli aklımda ne yesem var nolcak böyle şimdiye kadar kilo almadım ama böyle giderse çok fena kilo alırım sizde de aynısı var mı

Benim ne açık ne kapalı hızlı acıkıyorum her şeyi de yiyemeyince ne yiyeceğimi şaşırdım iyice

Bende senin gibiyim evde yemek var ama yemek istemiyorum gidip alıp geliyorum devamlı yemek.istiyorum yemek ten iki saat geçiyor mesela yine acikiyorum yine yiyorum genelde hep tuzlu yiyorum ne tatlı ne de ekşi yemek.istemiyorum geceleri kalkıp domates ekmek yiyorum resmen tuzlu olsunda gerisi önemli değil

Bence bende hareket hissediyorum ama emin olamiyorum. Arada çok yorulunca falan pitpit atıyor 1- 2 saniye

Üçüncü gebelikse hissedersin bence canım ikinci gebelikte bile normalden erken hissediliyomuş benim ilk gebeliğim nasıl bir şey hissetmek çok merak ediyorum
ben en çokta içim rahat etsin diye bir an önce hissetmek istiyorum tekmeledikçe iyi olduğunu biliriz gerçekten muhteşem bir his

ben en çokta içim rahat etsin diye bir an önce hissetmek istiyorum tekmeledikçe iyi olduğunu biliriz gerçekten muhteşem bir his
Benim üçüncü gebeligim ara sıra akşamları hissediyorum az da olsa eşim karnıma koyuyor kafasını pıt pıt atıyor ya bu diyor gülüp duruyor

Herkese iyi haftasonları diliyorum
Sabahtan ikili testim vardı ultrason güzel çıktı.Sadece damarlarını kalın görüyorum senin su içmiyor musun aspirin vermek zorunda kalırız su iç dedi.Mide bulantısından içemiyorum.Aşağılara inmiş uyuyordu eli ağzında Hareket ettirmek için çok uğraştık öksürdüm uzun uzun.Bir oğluşum oluyor büyük ihtimal

Onemli degil cnm zaten Allah'a şükür kendim yetebiliyorum..allah kimseyede muhtac etmesin..hamileliklerimizde iyi gecsin insallah

Benim üçüncü gebeligim ara sıra akşamları hissediyorum az da olsa eşim karnıma koyuyor kafasını pıt pıt atıyor ya bu diyor gülüp duruyor
şuan duygulandım yaa eşimle şuan anca görüntülü konuşuyoruz biran önce gelsede bizde böyle birlikte hissetsek

saglikla gelsin minoşss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…