2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Fotoğraf ekledim böyle birşey okumuştum sizin ağrınızda ondan olabilir mi

Eklentiler

• EE384087-E745-48A6-BA92-6EE587DA7FC0.jpeg
    128 KB · Görüntüleme: 65
  • E718E530-E5F6-4B80-B992-9EC0B78E9074.jpeg
    171 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba herkese, benim de bulantılarım bi ara azaldı oh tamam geçiyor herhalde dedim ama hala sabah bulantılarım ve istifralarım devam ediyor ne zaman bitecek bende şaşırdım artık
inşallah herkes gibi en azından 14. haftada biter ben de fena oluyorum ara ara , biraz daha az ama fenayım gene de sallanıyor (

Ben dede 14. Haftadayım malesef mide sıkıntıları devam 5. Haftadan beri nefes aldırmadı gercekten cok bunaldım bu durumdan sinirlerim bozuldu artık ağzımdaki bazen acı bazen eksi tat benim bulantımı tetikliyor

Benimde bu bir kaç gündür sızı gibi ince ince ağırlarım oluyor. Normal diye düşünmeye çalışıyorum ama endişeleniyorum da. Bebişimiz büyüyor diye düşünüyorum
İnşallah öyledir canım. Arada hafifliyor arada şiddetleniyor. Anlayamadım. Dinliyorum kendimi ama ben de senin gibi düşünmeye çalışıyorum

Evet yaa her gün geçer umuduylayım ama yok ilacı aksattığım gün felaket oluyorum. Allahtan ilaç var da rahatlatıyor

Sabah uyandığımdan beri geçmeyen bir baş ağrım var gözlerime vuruyor arada. Sanırım üşütüyorum gece de soğukalgınlığı belirtisi vardı bi uyutmadı baş ağrımda muhtemelen ondan.
canım ıhlamurun zararı olmuyo diye biliyorum nane limonda içebilirsin çok dikkatli ol ilaçta kullanamıyoruz ayağını falan sıcak tut canım

canım ıhlamurun zararı olmuyo diye biliyorum nane limonda içebilirsin çok dikkatli ol ilaçta kullanamıyoruz ayağını falan sıcak tut canım
Nane limon içtim de ıhlamuru denemedim bi bakayım ona da. Ayaklarım baya buz yani. Çorap hiç çıkartmıyorum panduf hep giyiyorum yine de baya baya buz gibi hiç ısınmıyor. Garip bir hastalık beni bekliyor

Nane limon içtim de ıhlamuru denemedim bi bakayım ona da. Ayaklarım baya buz yani. Çorap hiç çıkartmıyorum panduf hep giyiyorum yine de baya baya buz gibi hiç ısınmıyor. Garip bir hastalık beni bekliyor
Canım 12 haftadan sonra değişimi bilmiyorum ama ilk başta doktorum bana bitki çayı yasak dedi hepsi, sonra ben ıhlamur dedim yok olmaz dedi.burada da söylemiştim son araştırmalara göre ıhlamurda düşük riski yaratıyor tüm bitki çayları gibi o yüzden içmeden önce eski değil yeni bilgileri araştır ve en güvenlisi zencefil çayı onu iç bence

Bende hastayım.oksuruk burun akıntısı hepsi var. Sadece limonlu su
Karabiberli ballı süt
Tereyağ pakmez kullanıyorum.
8 haftalıkken diyetisyene gitmiştim yeşilçay dahil bitki çayları yasak demişti

Evet düşüğe sebep olduğunu biliyorum o yüzden gebelikten beri hiç içmedim. Nane limon içtim ama Zencefili bende araştırmıştım onda sorun yoktu bir ara içtim hatta. Ondan ıhlamur için bi bakayım dedim.

Özele gidenler muayene ücretleri neler söyler mısınız ben yarın gidicem randevu alırken fiyatlar güncellendi defi ne kadar dedim 300 tl ile 460 oldu dedi şoka girdim bu nasıl artış böyle şaka gibi
Benim gittiğim hastane de 430-450 fln dı en son asker polis eşlerine %20 indirim yapılıyordu yılbaşından sonra ne oldu bilmiyorum önümüzdeki hafta gidicem bakalım ne kadar artmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…