2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bende hastayım.oksuruk burun akıntısı hepsi var. Sadece limonlu su
Karabiberli ballı süt
Tereyağ pakmez kullanıyorum.
8 haftalıkken diyetisyene gitmiştim yeşilçay dahil bitki çayları yasak demişti
Evet kesinlikle öyle bende çok kötü bir grip atlattım öldüm dirildim ve hala arada öksürük var. Ben sadece zencefil çayı içtim ve bol ılık su ben limonlu içemiyorum tansiyonumu düşürüyor o zaman daha kötü oluyorum diye geçmiş olsun valla hamilelik ve emzirme dönemi çok çok zor

K Kbranrr kullandığın uygulama ne bende meetyou var çok güzel ama seninki daha kapsamıymış
Bunu kullanıyorum evet ayrıntısını beğeniyorum. Birde dr Banu çiftçi nin uygulamasını kullanıyordum da son 2-3 haftadır sorun var gibi. Bu baya açıklayıcı oluyor

Eklentiler

• F1B5F199-A35E-4BC2-BD0A-76ED9AED02F5.jpeg
    F1B5F199-A35E-4BC2-BD0A-76ED9AED02F5.jpeg
    126,5 KB · Görüntüleme: 96
Ya bende bugün kahvaltıdan sonra içmedim bu kadar mı fark eder hemen ayarım kaçtı.Hele o gelen safra beni mahvediyor.
Hiç deme. Benim bunaltı ilacım bitmek üzere kontrolüm önümüzdeki hafta ama yarın dahiliye kontrolüm var o doktora rica edeceğim bulantı ilacımı tekrar yazması için. İnş yazar

Bana ilaçta fayda etmedi cnm Allah kolaylık versin bize🙄
Hangi ilacı kullanmıştın etki etmedi. Ben prilam kullanıyorum ilk başlarda doktorum sabah aç karnına içmemi söylemişti ama çok aşırı etkisi olmuyordu akşamları fena bulantım oluyordu. Sonra gittiğim doktor gece uyumadan önce iki tane içmemi söyledi öyle yaptım etkisini asıl ozaman gördüm

Merhaba herkese, benim de bulantılarım bi ara azaldı oh tamam geçiyor herhalde dedim ama hala sabah bulantılarım ve istifralarım devam ediyor😞 ne zaman bitecek bende şaşırdım artık🫣
Suan bunu yazmaya geldim
Bulantı
İştahsızlık
Sık olmasa bile kusma ara sıra 🥲

Kızlar selamm , 10 haftalık hamilelikte karın belli olur mu ya benim göbeğim değişik bir şekilde şiş duruyo, çok yemek de yiyemiyorum kilo almadım neden olur acaba
Gaziniz olabilir hazimsizlik olabilir yemek yesenizde yemesenizde fark etmez ictiginiz su bile siskinlik yapar bu ara. Ama gebelik belli olmaz sanmiyorum

X