2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
selam hamişler nasılsınız ne durumdasınız 💕
Ben gayet iyiyim 🙏🏻sen nasilsin ?
Midesi bulanan agrisi sizisi olan arkadaslara soyleyeyim 12.haftada azalmaya başladı benim bulantilar 13.hafta basi bitti bikac gun aksam yemeginden sonra agir hazimsizlik cektim ama suan hicbiri kalmadi cok sukur. Sizlerinde bir an once biter umarim az kaldi.

kizlar agustos annelerindenim ama temmuz annesi olma ihtimalimde yuksek:) ikili testler yapilmaya baslanmis. hayirli sonuclar alirsniz insallah. Ben ikili icin kan testini dvlette yaptiracagim. ultrason kendi doktorumda yaptiracagim. devlette ikili testte kan vermek icin kacinci haftalar uygun mesela 11+5 11+6 uygun mu. bide sonuclar cikinca devlette e nabiza mi dusuyor hastaneye gidip rapor seklinde mi aliyoruz? bi arkadasin 3 gunde cikmis devlette sonucu cok sansliymis😁
Beni dün yaptılar 11+6 yim şuan

Midesi bulanan agrisi sizisi olan arkadaslara soyleyeyim 12.haftada azalmaya başladı benim bulantilar 13.hafta basi bitti bikac gun aksam yemeginden sonra agir hazimsizlik cektim ama suan hicbiri kalmadi cok sukur. Sizlerinde bir an once biter umarim az kaldi.
Aynen az kaldı

Büyük oğlum 22 haftalıkken sancilarim başladı açılmam başladı kanamam vardı hastaneye yattım kaç kere tedavi ettiler 35e kadar tuttular. O yüzden dedim hani bana eve git deselerdi olmazdı kanamayı durdurmadan sancılar gitmeden nasıl duracak düşük. Rabbimin ömür verdiği her şekilde yaşar ona kalben zaten inanıyorum Rabbimin mucizesi çok bebiş var onuda biliyorum. Ama tedbir bizden gerisi Allahtan
Yok sizi anlyrm ama arkadasn ilaç alerjisi var birde plasentanin kenarında kanama varmış sanırım doktorlarijda beklemekten başka biseyi yok diye anladm ben

günaydın, teşekkürler. bir de ikili test sonucu kesin olmuyor dediler korktum. anksiyetem bunu kaldıramaz sanırım. kesin sonuç daha içimi rahatlatır. benim bu cumartesi yapılacak, inşallah hepimizin sonucu mükemmel geliir
Evet benm doktorumda pahalı olanın %99 sonuç verdiğini söyledi bende cuma günü yapcam

selam hamişler nasılsınız ne durumdasınız 💕
Ben yatmaya devam.. Siz nasılsınız 🌸

Dün akşam sağ kasığım aşırı ağrıdı. Çok korktum. Eşim benden çok panik olduğu için ses de çıkaramadım. Tüm gece kanamam var mı diye kontrol ettim. Şükür iyiydim. Ama son 10 dakikadır yine ağrımaya başladı sanki

Yok sizi anlyrm ama arkadasn ilaç alerjisi var birde plasentanin kenarında kanama varmış sanırım doktorlarijda beklemekten başka biseyi yok diye anladm ben
AA doğru ilaç alerjisi vardı.. Allah çok büyük ona siginmaktan başka birşey gelmiyor elden. İnşallah şimdiye kadar geldi geriside gelir

Grip olan arkadaşlar bu süreci nasıl atlattiniz.
Öksürmekten karnımın içi acıyor. Birde öksürük hiç uyutmuyor önceden 2 saat iyi uyuyormuşum.

Öksürüğe zeytinyağı karabiber bal limon karıştır yut canım, gribe de taze sıkılmış meyve suları bol dinlenme bolca su, turşu suyu tavsiye ederim.Zencefil çayı da içebilirsin ballı lımonlu. Bir tane ıhlamur da içebilirsin ballı limonlu.
Öksürmekten karnımın içi acıyor. Birde öksürük hiç uyutmuyor önceden 2 saat iyi uyuyormuşum.

Allah şifa versin bir an önce.. ben sadece parol kullanabilmiştim. Doktorum vitamin desteğine bile izin vermemişti. Onun dışında bol bol kemik suyuna et suyuna çorba içmiştim

Öksürüğe zeytinyağı karabiber bal limon karıştır yut canım, gribe de taze sıkılmış meyve suları bol dinlenme bolca su, turşu suyu tavsiye ederim.Zencefil çayı da içebilirsin ballı lımonlu. Bir tane ıhlamur da içebilirsin ballı limonlu.
Ballı karabiberli süt yapıyordum. Bu versiyonu da deneyeyim.

Allah şifa versin bir an önce.. ben sadece parol kullanabilmiştim. Doktorum vitamin desteğine bile izin vermemişti. Onun dışında bol bol kemik suyuna et suyuna çorba içmiştim
Amin. Ben normalde ilaç icemem. Doktor decavit vermişti ondan içtim. C vitaminini meyveden almaya çalışıyorum ama kuru öksürük mahvediyor

Benimde bu bir kaç gündür sızı gibi ince ince ağırlarım oluyor. Normal diye düşünmeye çalışıyorum ama endişeleniyorum da. Bebişimiz büyüyor diye düşünüyorum🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Dün akşam sağ kasığım aşırı ağrıdı. Çok korktum. Eşim benden çok panik olduğu için ses de çıkaramadım. Tüm gece kanamam var mı diye kontrol ettim. Şükür iyiydim. Ama son 10 dakikadır yine ağrımaya başladı sanki

Adet döngü döneminize geldiyse biraz daha yogunlaşabilir korkmayın :) ilk bebekte 4 ay sonuna kdr bile ağrılar devam edebiliyor.
Benimde bu bir kaç gündür sızı gibi ince ince ağırlarım oluyor. Normal diye düşünmeye çalışıyorum ama endişeleniyorum da. Bebişimiz büyüyor diye düşünüyorum🙏🏻🙏🏻🙏🏻

canım ben şuan iyiyim arada bulantı yokluyo o kadar 💕
canım daha devam ederse bi doktora görün derim sebebi hakkında bi fikrim yok inşallah geçer

canım benim şuan arada yokluyo bulantı zaten aşırı kusmam falan olmadı bende çok şükür iyiyim iyi gidiyo benim zaten sorunlar ilerledikçe başlıyo bel ağrım şimdiden başladı eşimde şehir dışında arada duygusallıklar falan çok oluyo oğlumla ilgilenip vakit geçiriyorum bugünümüze şükür 🙏

X