2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar günaydın dün kabızlık ve ağrı için yazmıştım sizin de yazdıklarınızı okuyunca sıcak suya kayısı koydum hem yedim hem suyunu içtim gerçekten iyi geldi rahatlattı
Doğum paketleri zaten yılbaşı sonrası artacaktı bende anlaşacaktım ama doktorum acele etme dediği için şu an beklemedeyim bakalım hayırlısı artık
13. Haftayı doldurmak üzereyim hiç derin uykum olmuyor resmen gece sürekli uyanıp uyuyorum sizde de oluyor mu acaba

Ben de senin gibiyim sürekli uyanıyorum gece birkaç kez lavaboya gidiyorum onun dışında da uykum çok bölünüyo eskiden böyle değildi ya ne güzel akşam uyur sabah uyanırdım şimdi en az on kere uyanıyorum uykuya da zor dalmaya başladım

Derin uykuyu özledim resmen gündüzleri uykum oluyor bu sefer de şimdiden böyleyse bebişler hareketlenince nasıl uyuyacagız acaba

Bünyeden bünyeye farklılık olabiliyor bazılarının doğuma kadar devam ediyor bulantısı bazılarının erkenden bitiyor. Ben 14. Haftadayım ama benim hala devam ediyor 10-11. Haftada bi rahatlama gelmişti sonra geri başladı.

kizlar ikili test icin 575 tl fiyat verdi gittgm hastane. bidaha kani devlette verip ultrasona kendi doktoruma gidip bölük pörcük yapmaktansa tek yerde yaptirayim diyorum. ikili test icin 575 nasil fiyat sizler ne kadara yaptirdiniz

kizlar ikili test icin 575 tl fiyat verdi gittgm hastane. bidaha kani devlette verip ultrasona kendi doktoruma gidip bölük pörcük yapmaktansa tek yerde yaptirayim diyorum. ikili test icin 575 nasil fiyat sizler ne kadara yaptirdiniz
Ben devlette yaptırdım ama duyduğum rakamlar 2 bin civarıydı yanlismi hatırlıyorum acaba seninki gayet iyi geldi bana

1380e yaptırdım ben bence de baya uygun fiyat araştırırken 1000 aşağısı hiç duymadım bile

Kuzum muayene ücreti ne peki gittiğin yerin?

ya bende sizin gibiyim. hamile kaldigimdan beri asla derin uyku olayi olmadi bende. gece bazen 3 bazen 2 bazen 1 ama mutlaka uyaniyorum sonra bidaha 1 2 saatte uykuya dalabiliyorum. hemen dalamamak cok sikinti cidden

Ben de öğrendiğimden önce başladım zaten uyanmaya her gece en az 1 uyanmışlığım var. 4 gibi çişe kesin Arada da daha fazla uyandıgım da oluyor ve her uyandıgımda agzımın içi yapış yapış resmen susuzluktan kurumuş gibi oluyorum

Doğuma kadar sürmeyecek geçecek öyle kötü dusunmeyelim sonra işin içinden çıkamayacak gibi hissediyorum

Büyük oğlum 22 haftalıkken sancilarim başladı açılmam başladı kanamam vardı hastaneye yattım kaç kere tedavi ettiler 35e kadar tuttular. O yüzden dedim hani bana eve git deselerdi olmazdı kanamayı durdurmadan sancılar gitmeden nasıl duracak düşük. Rabbimin ömür verdiği her şekilde yaşar ona kalben zaten inanıyorum Rabbimin mucizesi çok bebiş var onuda biliyorum. Ama tedbir bizden gerisi Allahtan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…