2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Evet ya batma da oluyor ara ara. Gaz da var sanırım. Kasık ağrısı olduğu zaman hemen uzanıyorum. Sıcak su torbasiyla beraber iyi geliyor.ayaklari sıcak tuttuğun zaman daha kolay geçiyor

yenidoğan beden mi aldınız yoksa 3 ay mı

Selam bende gittim bugün doktora.Her doktor öncesi stresliyim sürekli elimde ultrasonla dolaşsam daha rahat olurum ileri gördü 11 haftalık çıktı.Haftaya cumartesiye ikili test randevusu aldım.Böyle bişey olmuşuz bizde işte.

Eklentiler

• 38170F0D-070E-4385-B2B9-1BE86559264A.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 76
Benim tüp bebek transferden önce iğneye başladık
Hâlâ devam

12 haftaya kadar demişlerdi
Sen daha devam ettiğine göre bende 12 bitime kadar devam ederim muhtemelen
Yok ben bıraktım sanırım en son 9. Haftada falan yaptırdım. Sonra kanama alanım küçüldü aktif kanama alanı kalmadı. Şu anda da çok şükür içerisi temizlendi. Ama fitile devam ediyorum.

Şimdi geldim doktordan canım çok şükür bebek iyi. Ama ağrım devam ediyo. Serum taktır. Bi de genel cerrahiye git dedi. Çarşamba günü de ikili tarama testi için kan vermeye gideceğim.
gecmiş olsun bende de bi aksam cok agrim oldu ama gecti boyle durumlari hafife almamak lazim

evet yaşim kucuk bu gebeligim istemeyerek oldu ama gonlumde aldirmak istemedi ilk gebeligimde zorlu bi surec gecirdim hic bi sıkıntimiz yokken hamile kalamiyordum 2 yil kadar
bu gebeligim ikiz degil ya bi tek o beni rahatlatiriyor

Maşallah o stres bende de var. Kötüyü cekmiyim diyorum ama elimde değil her doktor kontrolünde yüreğim ağzımda. Ben cinsiyet olaylarından hiç anlamıyorum ama icimden geçen kız gibi bence

Minoşşş saglikla gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…