2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243

Doğru diyorsun tedavi olunca insan bilemiyor olur mu olmaz mı.. paket en mantıklısı keşke yılbaşı öncesi alabilseymişiz aslında :) ben biraz daha büyüsün diye bekliyorum.

Görüştüğüm karar verebildiğim bir doktor yok
Şuan devlet hastanesin de devam ediyorum.
İkili tarama falan da düşünmüyorum.
Bir doktor da karar verirsem olmadı sadece doğum anlaşması yaparım
Ama doktor seçmek de zormuş

Günaydın hamisler
@lina2005
B burdabikiz
Snowlake
Kızlar nasilsiniz
Günaydınlar

Beni öğleden sonra taburcu edecekler. Doktor ilaç vermiyor. Yaptığımız iğneler bir hafta etkili gibi bir şey söyledi. Sabsh kontrole geldiğinde geniş bir kanama alanın var demişti. Bir ay rapor versem sorun olur mu dedi, olmaz dedim (Ben devlet memuruyum) 10 15 gün sadece lavabo ve yemek yemek için kalkacaksın dedi. Yapacak bir şey yok, Bebek düşer düşmez diyemem dedi. Ama kesin konuşmamak için öyle söylüyor. Çok şükür doktorumdan yana şanslıyım

Ever her doktora iyi yazan da var kötü yazan da ben doktorumdan memnun olduğum için yakın olsa bile özel hastanelerle anlaşamadım insallah iyi bir doktora denk gelirsiniz
Insallah bebeğin seninle sağlıkla sihhatle büyür canım kalkma boşver yeter ki bebiş iyi olsun

İnşallah herşey yolunda gidecek canım evde bol bol yat dinlen lavabo dışında kalkma bence yemeğini de yatakta ye. Bir hafta sonra tekrar iğne olacak mıymışsın peki

Beni de ekler misin rica etsem sat 8 ekim yaş 24 ilk gebelik
eklerim canim
Kızlar merhaba,

Benimde bu akşam kanamam oldu. Çok siddetliydi. Dışarda yakalandım. Ambulansla doktorumun takip edeceği hastaneye geldik. Yatıyorum şimdi. Serum fitil iğne.. inşallah bebeğim benimle kalır
canim gecmis olsun dun okadar rahatsizdim dun yazamadim insallah bu durumu atlatirsin
ilaclarini duzenli kullan bol bol dinlen gececek insallah

eklerim canim

canim gecmis olsun dun okadar rahatsizdim dun yazamadim insallah bu durumu atlatirsin
ilaclarini duzenli kullan bol bol dinlen gececek insallah
Çok geçmiş olsun..
Ya hepimizin ya ikinci çocuk ya ilk. İkinci olanların da yaş farkı var elbette.
Sen ikiz küçük çocukla nasıl geçiriyorsun diye inan düşünüyorum nasıl yetiyorsun Lady? Bir de zor geciyor hamilelik.

Canim hic sorma cok zor ama geciyor zaman
eşim cok yardimci oldugu icin şansliyim
kaynanam annem falan da cok yardimci oluyor oyle bulantilarim azaldi ama gece uyanik kaliyorum uyuyamiyorum kusmalarim gece oluyor artik bu durumdan gene memnunum kanamam falan olursa cok zorlanırım insallah bende olmaz boyle sıkınti

Allah onlardan razı olsun hem hamileye yardımcı olmak sevaptır.
Azalcak gece olanlar da bitecek bir iki haftaya en geç.
Sonra minnoslarinla oyunları daha rahat oynarsın:)

Y yesillibiri sen kaç haftaliksin ? Ne zamandır ve neden progestan kullanıyorsun
Şu an 12+5 olduk 4. Haftada gebe olduğumu öğrendim 5 olamadan lekelenmeler başladı. Sonra şiddetli kanamaya döndü. Ağızdan bazen günde 2 bazen 3 progestan kullandım(200 mg) . Pıhtılı kanamaya döndüğü zamanda haftada 1 iğne yapıldı(250mg) sanırım 5 hafta falan yaptırdım iğneyi. Çok şükür şu an lekeler de kreme rengine döndü bir aksilik olmazsa bu hafta progestanı fitil olarak kullanıp bırakacağım inşallah. Sen ne için başladın iğneye

Benim tüp bebek transferden önce iğneye başladık
Hâlâ devam

12 haftaya kadar demişlerdi
Sen daha devam ettiğine göre bende 12 bitime kadar devam ederim muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…