2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hayırlısı bir oğlum var kız ister gönül ama sağlıkla alalım kucağımıza da ne olursa olsun cinsiyeti tabi

Benimde ikiz oglum var bundada kiz istiyorum doktor erkeğe benziyor dedi bakalim
bu hamileligim bitsin artik hamilelik duşunmuyorum cok yiprandim bu surecte

Benimde ikiz oglum var bundada kiz istiyorum doktor erkeğe benziyor dedi bakalim
bu hamileligim bitsin artik hamilelik duşunmuyorum cok yiprandim bu surecte
Aslında yaş olarak küçüksün canım sen de ikiz olunca yorulmuşsundur Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin sağlıkla insallahta bende 3 çocuk için gözüm yemez sanırım bizde babaanne oluruz napalım

Artık elleri ayakları kafası belli oluyor tam🥰benim de 10+6 ultrosonda boks yapıyor dedi doktor 😊hiç gitmiyor gözümün önünden
12 olunca daha net gözükücek bide yerinde durmayan minikler çok heyecanlı gerçekten ben doktoruma hareketlerini hisedebilirmiyim bu hafta dedim bu harekete hafiften hissedebilirsin dedi 😊

12 olunca daha net gözükücek bide yerinde durmayan minikler çok heyecanlı gerçekten ben doktoruma hareketlerini hisedebilirmiyim bu hafta dedim bu harekete hafiften hissedebilirsin dedi 😊
Aynen ben de şu ana kadar hiçbi şey hissetmedim bi de kasık ağrısı dışında başka bi belirtim de yok. Nispeten rahat bi hamilelik geçiriyorum bazı zamanlar korkuyorum acaba bi şey mi oldu diye

Günaydınlar 🌸

Beni öğleden sonra taburcu edecekler. Doktor ilaç vermiyor. Yaptığımız iğneler bir hafta etkili gibi bir şey söyledi. Sabsh kontrole geldiğinde geniş bir kanama alanın var demişti. Bir ay rapor versem sorun olur mu dedi, olmaz dedim (Ben devlet memuruyum) 10 15 gün sadece lavabo ve yemek yemek için kalkacaksın dedi. Yapacak bir şey yok, Bebek düşer düşmez diyemem dedi. Ama kesin konuşmamak için öyle söylüyor. Çok şükür doktorumdan yana şanslıyım 🙏🏻🙏🏻
Yat dinlen canım iyi olmuş rapor vermesi. Neler atlattık. Sen de atlatacaksın inşallah 🙏🙏❤️

Aynen ben de şu ana kadar hiçbi şey hissetmedim bi de kasık ağrısı dışında başka bi belirtim de yok. Nispeten rahat bi hamilelik geçiriyorum bazı zamanlar korkuyorum acaba bi şey mi oldu diye
Bende aynı durumdayım. Geçen kontrole gittim göğüs hassasiyetim falan gitti birşey mi oldu dedim.O zaten belirti sayılmaz , sonuna kadar gidecek diye birşey yok dedi.
Kasık ağrısı hep var özellikle sabahları yoğun

Canım gece gitmedim sabaha kadar ağrı çektim. Az önce kendi doktoruma gittim. Bebek iyi ama ağrım devam ediyo. Genel cerrahiye git dedi. Bir de serum taktır yine aynısı olursa dedi.
Yaa bebeğin iyi olmasına çok sevindim gerçekten sana öyle bir tutunuyoki çok güçlü olcak bu oğlan 🥰
Aynen serumla parol verirler iyi gelir biraz kendine gelirsin tekrar çok geçmiş olsun

X