2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar çatlak oluşumunu engellemek için yağ arıyorsanız Heaven on Earth'ın yağında ikincisi 1 tl kampanyası var şu an. İçeriği temiz, doğal ve vegan. Genel olaram tavsiye ediliyor ama kokusundan rahatsız olanlar varmış. Bilginiz olsun.
Hepsiburada da mı canım nerede ben şuan hindistan cevizi yağı kullaniyorum

Bu günlerin tadını çıkart. Kilo alacam deme şifa olsun ye gitsin. Ben 3.de gece gece sıcak poğaça aşererdim başka herşeyden tiksindiğim için ne et ne yemek. Sadece poğaça. İnan yedim yedim ama ne kilo aldım ne hantallaştım. Gayet sağlıklı bir bebeğim oldu. Niyet çok önemli. Yerken şifaya niyet. Kiloyu düşünmek yok. Hayatta en keyif alarak yemek yediğin zamanlar bence gebelik ayları.
Ya ama ben ilk gebeliğimde 18 kilo aldım 🙈😅😅

Kızlar ya kilo verdiğim halde göbeğim öyle bir çıktı ki sanki 4-5 aylık hamileyim 😂 sanırım gaz göbeği ahahaha. Sizde de öyle mi?
Bence artik rahim buyudukce alttan itiyo organlari ust katin sisligi ondan illaki hazimsizlik ve gazda var ama alt karibda da doluluk var hafif hafif belli olmaya basliyo 💜🙊

Günaydın kızlar benim bugün ikili tarama testim var çok heyecanlıyım😍kendi doktorum yapmıyo aynı hastanede başka bir doktor dışardan gelip yapıyomuş aklımda o yüzden iki tane soru var birincisi farklı doktor olduğu için acaba bana vitamin verir mi yoksa kendi doktoruma gitmeyi mi beklemem gerekecek tahminimce araya yine 3 hafta koyacak kendi doktorum 😔bir de benim bu ara aşırı bir halsizliğim ve bel ağrım var rapor almak istiyorum birkaç günlüğüne dinlenebilmek için kendi doktorum olsa verirdi ama sizce şikayetimi anlatınca ikili testi yapacak olan kişi de verebilir mi?

Günaydın kızlar benim bugün ikili tarama testim var çok heyecanlıyım😍kendi doktorum yapmıyo aynı hastanede başka bir doktor dışardan gelip yapıyomuş aklımda o yüzden iki tane soru var birincisi farklı doktor olduğu için acaba bana vitamin verir mi yoksa kendi doktoruma gitmeyi mi beklemem gerekecek tahminimce araya yine 3 hafta koyacak kendi doktorum 😔bir de benim bu ara aşırı bir halsizliğim ve bel ağrım var rapor almak istiyorum birkaç günlüğüne dinlenebilmek için kendi doktorum olsa verirdi ama sizce şikayetimi anlatınca ikili testi yapacak olan kişi de verebilir mi?
Günaydın, inşallah güzel sonuçlar alırsınız. :) :) Normalde kendi doktorunuzun da yapması gerekir aslında, ilk defa duydum böyle ama vardır bir bildikleri. :) Belki çok daha detaylı inceleyecektir gelen doktor. Maalesef bilgim yok ama, eğer şikayetlerinizi bildirirseniz whatsapp üzerinden de rapor yazıp size atabilir kendi doktorunuz, ya da mail de atabilir. Vitaminler için de aynı şekilde, kendisine sorun isterseniz. Belki tetkikler ister, onların sonucuna göre yine yazıp size gönderebiliri.

X