2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Evet sen baya erken öğrendin
Ben bugün gittim 9+6 cinsiyete 4 hafta var dedi zaten ultrasonda çok kötüydü söylese de çok emin olmazdım
Benim doktorun cihazı bayağı iyi. Detaylı filan da bakıyor. Özel klinik olunca sanırım gördü. Yoksa devlete gitmiştim bırak cinsiyeti siyah ekrandan başka bir şey yoktu.

İyi aksamlar kizlar hayirli olsun cnm belirtin neydi acaba bide kiz cinsiyeti ogrenenler yazabilirmi cok merk ediyorumda 🙏
Benim ayaklarım hiç ısınmıyor hep soğuk. İnternette erkek bebekte öyle olur yazıyor. Bir de hiç kilo almadım. Yüzüm çöktü. Herkes zayıflamışsın diyor ama kilom aynı. Ramzi teorisine göre kızdı 😂 çin takvimine göre de kızdı. Ama erkek çıktı 😂 o yüzden şu belirtisi var diyemeyeceğim 🙈

Kizlar aranızda coraspin kullanan var mı 12 haftada başladım zararı olmaz umarım herkese mi veriliyor
Ben de en başından beri kullanıyorum kan pıhtılaşmam olduğu için doktorum biliyor özellikle soruyor zaten aksatmayayım diye bebeğe bir zararı olsa kullandırmazdı içini ferah tut☺️

Benim ayaklarım hiç ısınmıyor hep soğuk. İnternette erkek bebekte öyle olur yazıyor. Bir de hiç kilo almadım. Yüzüm çöktü. Herkes zayıflamışsın diyor ama kilom aynı. Ramzi teorisine göre kızdı 😂 çin takvimine göre de kızdı. Ama erkek çıktı 😂 o yüzden şu belirtisi var diyemeyeceğim 🙈
Benim de en başından beri ayaklarım donuyor. Bugün gittim ama cinsiyetle ilgili bi şey söylemedi bakalım belki haftaya ikili teste gittiğimde bi şey söyler

Kızlar ya gece gece yazıyorum ama. Ben bugün fenalardayım. 10+5 ama mahvetti mide bulantısı kusma. Yani hayattan soğuttu. Nolursunuz dua edin. Yemek yapmak istemiyorum, aç aç olmuyor. Yiyince daha fena. Ne güzel mola vermişti bende dedim bitti herhalde .
15 kasımda günüm geçtiği gibi başladı. 2 aydır ya. Bi sağlıkla gelsinde görcek gününü diyeceğim ama gene o yapacak yapacağını 🤣
J just
Diğer kızlar sizlerde durum nasıl ?
İnşallah geçmiştir bılantılar.
A aLin2005 canım , benimde tam tersi kızlarda şaftım kayıyor. Oğlumda zayıfladım ama çok güzeldim al al yanaklar cildim parlaktı.
Bu bebeğimde oğlumda ki gibiyim. Bilemem ama erkek gibi geliyor bana.
Üşüme konusuna gelince, belki kansızlık vardır. Muhakkak baktırın. Rabbim korusun sağlıkla huzurla afiyetle kucağımıza almayı nasip etsin.

Kızlar ya gece gece yazıyorum ama. Ben bugün fenalardayım. 10+5 ama mahvetti mide bulantısı kusma. Yani hayattan soğuttu. Nolursunuz dua edin. Yemek yapmak istemiyorum, aç aç olmuyor. Yiyince daha fena. Ne güzel mola vermişti bende dedim bitti herhalde .
15 kasımda günüm geçtiği gibi başladı. 2 aydır ya. Bi sağlıkla gelsinde görcek gününü diyeceğim ama gene o yapacak yapacağını 🤣
J just
Diğer kızlar sizlerde durum nasıl ?
İnşallah geçmiştir bılantılar.
A aLin2005 canım , benimde tam tersi kızlarda şaftım kayıyor. Oğlumda zayıfladım ama çok güzeldim al al yanaklar cildim parlaktı.
Bu bebeğimde oğlumda ki gibiyim. Bilemem ama erkek gibi geliyor bana.
Üşüme konusuna gelince, belki kansızlık vardır. Muhakkak baktırın. Rabbim korusun sağlıkla huzurla afiyetle kucağımıza almayı nasip etsin.

Evet kanaya kanaya azalacak dedi ama brnim hareket ettikçe mi artıyor bilmiyorum. Pazartesi günü gittiğimde keseden daha büyüktü resmen. Bakalım cuma günü ne diyecek 😓 düşündükçe strese giriyor insan.
Lina canım seni yanlış yönlendiren o doktor hakkında birşey yapcakmisin?
Ayrıca cinsiyeti öğrenmeye ve bebeğinin iyi olmasına çok sevindim , inşallah kanama alanın küçülür ve sağlıcakla kucağına alırsın 🥰

Kızlar benim 6 haftadan beri bulantım kusmam ve hamilelik reflusu var, boğazım yaniyo resmen gaviscon prilam hiçbiri ise yaramadi resmen açlıktan safra kusuyorum arada acile gidip serum takviyesi alıyorum
Cunki hiç bişey yiyemiyorum, oğluma hamileyken bu kadar erken başlamıştı bunda aşırı kötüyum, buda 10 haftalıkken çekilmiş ultrason , cinsiyeti hakkında hic bişey demediler Ankara Etlik şehir hastanesine gidiyorum,şuan 11 hafta oldum ...
IMG_20221220_233030.jpg

Yakınmışız benim de 10+4. Şükür bulantım yok ama çok halsizlik var bende de. Bi de karın batmaları ve ara ara kasık ağrısı
Bende yaşıyorum kasık ağrısı. Halsizlik sürekli yatmak. Az gücüm olsa hemen sil süpür yemek. Yoksa yapamıyorum. Gececek inşallah.

Kızlar benim 6 haftadan beri bulantım kusmam ve hamilelik reflusu var, boğazım yaniyo resmen gaviscon prilam hiçbiri ise yaramadi resmen açlıktan safra kusuyorum arada acile gidip serum takviyesi alıyorum
Cunki hiç bişey yiyemiyorum, oğluma hamileyken bu kadar erken başlamıştı bunda aşırı kötüyum, buda 10 haftalıkken çekilmiş ultrason , cinsiyeti hakkında hic bişey demediler Ankara Etlik şehir hastanesine gidiyorum,şuan 11 hafta oldum ...Eki Görüntüle 3183311
Ya şafi , ne zor anne olmak. Oğlunda ne zaman bitmişti bu zorlu günler. En kısa zamanda toparlarız inşallah. MaşaAllah her biyeri belli. Bende 11 haftadayım. 13.haftasa randevum var. Bilemiyorum cinsiyeti söyler mi ?

X