2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar kanama alanı devam eden var mı ben ikinci kanamayı da yaşadım çok kötüyüm doktor hiç umutlu konuşmadı içerideki kan birden boşalırsa bebeği de düşürebilir dedi psikolojim iyice bozuldu şuan 9+5im bende
Arkadaşların da söylediği gibi korkma canım ben neler yaşadım. Bardaktan boşalırcasına kanamalar atlattım. Hala kanama alanım var. 12 cm kanama alanım vardı. Pıhtılar düşürdüm kocaman. Hep bebek gitti dedim ama gitmedi. Rabbimin yardım ediyor. Hiç kötüyü düşünme. Brnim hala kesenin üzerinde keseden büyük kanama alanı var ve keseyi aşağı itiyormuş düşük tiski devam ediyor ama. Göreceği gün varsa inan inatla tutunuyor bebek. Biz kazanacağız. İyi düşün ❤️🙏

Arkadaşların da söylediği gibi korkma canım ben neler yaşadım. Bardaktan boşalırcasına kanamalar atlattım. Hala kanama alanım var. 12 cm kanama alanım vardı. Pıhtılar düşürdüm kocaman. Hep bebek gitti dedim ama gitmedi. Rabbimin yardım ediyor. Hiç kötüyü düşünme. Brnim hala kesenin üzerinde keseden büyük kanama alanı var ve keseyi aşağı itiyormuş düşük tiski devam ediyor ama. Göreceği gün varsa inan inatla tutunuyor bebek. Biz kazanacağız. İyi düşün ❤️🙏
Sağol canım inşallah Rabbim nasip eder bize sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız bebeklerimizi bende inanıyorum bebeğim bana sıkıca tutundu 1 2 haftaya risk daha da azalır inşallah

Benim bundan önceki gebeligim 11 haftada kalbi durdu kürtaj oldm zordu uzuldm tabi ama Allah doğrusunu bilir dedim şimdi sayfaya girerken yanlislikla Nisan annelerine tiklamis birinin yorumuna denk geldm bgn ayrıntılı ultrason a girmiş. Çok kotu seyler duymuş organları ile ilgili vs. Ve yaşama şansı nerdeyse yok 21.hafta için çok üzücü. Gerçekten. Hareketleniyor bebek. Yolumuz uzun ama bakalm rabbim hayırlısini versin biz sadece dua edeblrz canm gerisini rabbim bilir
Evet cidden çok üzücü bende 21 haftada detaylı ultrasonda kesemin patladığını öğrendim bebeğim sapasağlamdı ama kese patladığı için plasente suyu yavaş yavaş azalıyordu oda erken doğuma sebep oldu Allah kimseye yaşatmasın doğum yaptım minyatür bebek gibiydi

Doktorunuza sordunuz mu hangisine yönlendirme yapar en azindan fikrin olurdu. Ben olsam her şeyi anlatan doktora giderdim kötü şeyleri her doktor söyler bu aşamada bizleri negatif etkilemek istemedikleri için pozitif bir doktorla ilerlemek daha iyi soruların cevapsız kalmasındansa
Hayır cevap vermesi etik olmaz diye düşündüğüm için sormadım. Aslında diğer de negatif konuşmuyor genel mana da az konuşuyor 🥲 tabi dış gebelik gergin bir süreç belki gebelik takibi farklı olur onu da bilemiyorum 🤷🏻‍♀️

Kizlar aranızda coraspin kullanan var mı 12 haftada başladım zararı olmaz umarım herkese mi veriliyor
Ben kullanıyorum daha önce boş gebelik geçirdim diye ilk günden verdi ama şimdi 12 haftamdayım bırakabilirsin dedi. Nedene bağlı olarak hamilelik boyu verebilirler senin neden başladı

X