2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar aranızda decavit kullanan var mı?
Folbiol çok yüksek diye decavit verdi doktor öğlen iç dedi mide bulantısı yaptı şimdi akşam içtim midem yine çok fena
Nasıl çok yüksek canım anlamadım ben tek başına folbiol içiyorum kendi kendime başladım daha dr a gitmedim erken diye. Önceden folik başlanıyor bildiğim için başladım

Nasıl çok yüksek canım anlamadım ben tek başına folbiol içiyorum kendi kendime başladım daha dr a gitmedim erken diye. Önceden folik başlanıyor bildiğim için başladım
Bana hamilelikle beraber hatta 1 hafta önceden folbiol 5mg başlandı
7.hafta kan testi verdim folik asit düzeyim 16 çıktı ki üst sınır 17 ben direk ilacı bıraktım
8 hafta gittiğim doktor a böyle biyle bunu kullanıyordum ama değerin böyle diye biraktim dedim. O da folbiol yüksek doz decavit verelim dedi

Kızlar benim gibi ayak üşümesi yasayan var mı? Ilk haftalarımdan beri bu ayaklarımı ısıtamıyorum. Donuyor resmen. Önceden de regl öncesi böyle olurdu sonra geçerdi. Şimdi asla geçmiyor.
Ben. Çorap üstüne örgü patik, onun üstüne de panduf giyiyorum. Yine de fayda etmiyor. İlk gebeliğimde üşümezdi hiç, oğlum oldu.
Folbiolde günlük alman gereken miktardan çok daha fazla folik asit var. Ben yarısını kırarak içiyorum. Folik asitin de fazlası zarar.

Allah Allah bana dr ilkinde günde 1 tablet dedi diye hatırlıyorum o yüzden öyle içiyorum ama sorayım bi onu gidince. 5 sene geçti unutmuş da olabilirim

Kaç haftalık oldun canım. Sanırım bugün kontrolüm var yazmıştın nasıl geçti

Ben bunu bi konuşayım decavit Demir değişimiydi ya herşeyi unutmuşum 5 yaşına geldi tabi benim sıpa kan değerlerime de baktırmadım daha mutlaka kan vereyim

Kızlar aranızda decavit kullanan var mı?
Folbiol çok yüksek diye decavit verdi doktor öğlen iç dedi mide bulantısı yaptı şimdi akşam içtim midem yine çok fena
Bende folbiol kullanıyorum ama yarım yarım iç dedi doktor çok yüksek diye

İlk çocukta kaç haftaya kadar kullanmıştın hatırlıyor musun? ben fazla çıkmasından korkuyorum da birşey olur mu diye
Dahiliye doktoruna sordum bazen sınıra yakın olsa dahi hamilelikte bazı ilaçları verebiliyorlar korkma dedi. Kadın doğum degistirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…