2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben de aynı dalamıyorum gece uykuya ayaklarım ısınmadan. Bizde kansızlık olabilir
Ay aynı 😊 vardı gebelik öncesi kansızlık. Ama sonra ferro sanol kullandım. Gebe kaldım tahlil verdim kadın doğumcu kansızlık yok dedi. Şimdi pekmez içiyorum. Hala ayni benim ayaklar Bakalım belki ilk üç ay böyledir yani inşallah 😊

Ay aynı 😊 vardı gebelik öncesi kansızlık. Ama sonra ferro sanol kullandım. Gebe kaldım tahlil verdim kadın doğumcu kansızlık yok dedi. Şimdi pekmez içiyorum. Hala ayni benim ayaklar Bakalım belki ilk üç ay böyledir yani inşallah 😊
Ben de bi ara kullandım aynı hapı😊 20. Haftalarda Demir başlatılıyor zaten gebelikte o zaman düzeliriz😁

10 haftaligim. Ikili test konusunda bayağı kararsizim. Muhtemelen ben de yüksek risk çıkar o yüzden hiç yaptırmamak daha mi iyi bilmiyorum. Doktor cinsiyetle ilgili bi şey dedi mi sana😊
Evet büyük ihtimalle kız :) 12.haftada söyledi doktorumuz ama kesin değil. Yaş riski ve biyokimyasal risk ayrı ayrı çıkıyor canım zaten, bende yüksek olan biyokimyasal risk. Ense kalınlığı vb normal mi sizin?

Evet büyük ihtimalle kız :) 12.haftada söyledi doktorumuz ama kesin değil. Yaş riski ve biyokimyasal risk ayrı ayrı çıkıyor canım zaten, bende yüksek olan biyokimyasal risk. Ense kalınlığı vb normal mi sizin?
Gitmedim daha doktora. Randevum 27sinde. Direkt bakıyorlar mi yoksa ayrı randevu mu oluşturmam lazım ikili test ve ölçümler için

Gitmedim daha doktora. Randevum 27sinde. Direkt bakıyorlar mi yoksa ayrı randevu mu oluşturmam lazım ikili test ve ölçümler için
Ben direk muayene için gittiğimde yapıldı. Zaten ultrasonda ense kalınlığı ve bebeğin boyuna burun kemiğine bakılıyor ve kan veriliyor sadece. Sonuçlar 5 günde çıkmıştı bizim

X