2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
arkadaşlar şuan 12+3 günlük oldu bebeğim :anneadayı: hafta sonu yani 12+5 de doktora gitsem cinsiyet tahmini ihtimalimiz olur mu acaba :KK5: 11 haftadan sonra öğrenenleri gördüm başka yazılarda, tecrübe edenler yardım lütfen fazla meraklardayız:KK68:

Aynen pantolanlarima giriyorum ama fermuarla düğmenin orda bir rahatsızlık var bencede bebek. Sen nasılsın gectimi bulantilarin
Çok şükür geçti ya bı ara baya bı zorladı beni ama ilaca başladım rahat ettim şimdi ilacı bıraktım yine idare ediyorum arada kusmam oluyo ama nadir oluyo sen nasılsın canım senin ne durumda bulantı

arkadaşlar şuan 12+3 günlük oldu bebeğim :anneadayı: hafta sonu yani 12+5 de doktora gitsem cinsiyet tahmini ihtimalimiz olur mu acaba :KK5: 11 haftadan sonra öğrenenleri gördüm başka yazılarda, tecrübe edenler yardım lütfen fazla meraklardayız:KK68:
Bence öğrenirsiniz 🥰en azından yüzde 60 70 diyip de bir tahminde bulunur

Çok şükür geçti ya bı ara baya bı zorladı beni ama ilaca başladım rahat ettim şimdi ilacı bıraktım yine idare ediyorum arada kusmam oluyo ama nadir oluyo sen nasılsın canım senin ne durumda bulantı
Gitgide çoğaldı bulantılar artık kusmaya döndü yine önceden bu kadar kusmuyordum. İlaca başladım işte olduğum yere uyuyordum bulantılarımida çok azalayinca mecbur bıraktım. Kaçıncı haftada azaldı seninki

13. Haftada öğrendim iki oglumuda :)

merhaba tekrar, karnınızda siz de şişlik hissetmeye başladınız mı acaba 9+2 deyiz, ama çok erken değil mi ? kot pantolonlar sanki baskı yapıyor gibi geliyor. tabi psikolojik de olabilir 😊
Bende 9+2yim benim tüp bebek yumurta toplama aşamasında karnım bir şişti yani kasim 1 de ben pantolonlar veda ettim.
Hâlâ hiç bir pantolonum olmuyor.kilo değişmedi ama gören sen kilo mu aldın diyebiliyor.

Benimde haftaya çarşamba ikili tarama testim bebeğimi göreceğim için çokkkk heyecanlıyım :) ben Medicalpark Batıkent şubesinde doğum paketi yaptırdım Aylin Ayrım hocamla anlaştık sen nereye gidiyorsun canım
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için :) Şu an Ahmet Erdem diye bir doktorun özel muayenehanesine gidiyorum, çok memnunum. 1 düşüğüm, 2 adet kimyasal gebeliğimden sonra çatlatma iğnesiyle hamile kaldım kan pıhtılaşmam var. O yüzden hoca ile de ayrılmak istemiyorum başka biri içime siner mi emin olamadığım icin ama doğum paketlerini de araştırıyorum bir yandan 😄

Merhabalar
Fetal Dna (Nipt) sonucum tam bir haftada geldi. Çok şükür temiz sonuçlarım. Cinsiyeti de Kız 💕💕
Merhaba adınıza çok sevindim. Biz de kimyasal riskten dolayı yüksek risk çıkınca fetal dna yolladık. Şimdi sonuç bekliyoruz. Bir haftadır perişan haldeyim.. darısı başıma..sizin risk neden kaynaklıydı bizde ense ve burun iyi ama kan değerleri kötü geldi

Tam 12 haftalıkken öğrenmiştim oğlum olacağını ☺️

Merhaba adınıza çok sevindim. Biz de kimyasal riskten dolayı yüksek risk çıkınca fetal dna yolladık. Şimdi sonuç bekliyoruz. Bir haftadır perişan haldeyim.. darısı başıma..sizin risk neden kaynaklıydı bizde ense ve burun iyi ama kan değerleri kötü geldi
Aslında hiç ikili tarama vs girmedim. Daha kesin sonuç veriyor diye direk Fetal yaptırdım.

X