2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
bende oyle düsunuyorum hic ilgilenme yok
bugun ki dahiliye doktorum tansiyonun var senin 20 haftada daha yukselir idrar ve dopler istedi
Idrarima benim de baktilar canim protein kacagi var mi diye, ama yokmus. Iste ben seyi anlamiyorum simdi bile bu kadar yuksekken benim, 20. haftadan sonraki yuksekligi nasil ayirt etcekler, sonucta benimkisi suan gebelik tansiyonu degil hep yuksekti

Kesinlikle ben jinekolog gormek istiyorum diyince aradi, jinekolog da zaten hemen hastaneye gelsin, ilk onu alicam demis. Bence aile hekimleri 12 haftanin altinda hamileysen pek ciddiye almiyor senin durumunu, dusuk riski yuksek oldugundan. Ama ben 12. haftadayim artik kanamanin bir nedeni olmali, onu ayirt edemiyor iste

İlk oğlumu Aylin hocayla gerçekleştirmiştir çok iyi bir doktor kiloya takıntısı var diye bu sefer tercih etmedim ama çok ilgili bir doktordu

Merhaba,bende Ankaradayım henüz doktor konusunda netlesemedim.Dogumpaket içeriği ve fiyati neydi?Medicalde gulenay hanımı istiyorum bende

Idrarima benim de baktilar canim protein kacagi var mi diye, ama yokmus. Iste ben seyi anlamiyorum simdi bile bu kadar yuksekken benim, 20. haftadan sonraki yuksekligi nasil ayirt etcekler, sonucta benimkisi suan gebelik tansiyonu degil hep yuksekti
valla canim senin dikat etmen gerekiyo ilac kullaniyormusun
benim doktorum kardiyolojiye yonlendirdi ilac icin

Canım sıkma canını diyceğim ama bilirim insan mutsuz oluyor. Benim ilk hamileliğim de cok zor geçti ancak 13. Haftada azalmaya baslamıştı sonraki haftalarda tamamen geçmısti. Bakalım insllh rabbim yardımcımız olsun tez vakitte bitsin

Kanama mı oluyor sizde yoksa leke mi geliyor?

Bende 13 un yeni icindeym. Gündüz azaldı bulantılar ama öğlen akşam çok kotu özellikle akşam var midem çok wksiyor hala reflü gibi sürekli içerik boğazıma geliyor akşam az brz ekmek arası yedm çok az. Bir bardak ayran inanın o ayda. Sanki midemde kıvranıyor sabah uyaninca açlıktan basim dönüyor. Gözüm karariyor yiyincede miden agriyor napicam bilmiyorum inanın blyrm gececek ama hayat kalitem düştü bir oğlum var çocukla ilgilenemyrm en çok ona uzulyrm. Şimdi TV izliyor brzdan. Ona kitap okucam. Ama oyun oynayamyrm pek çok pasif oyunlar

Kanama mı oluyor sizde yoksa leke mi geliyor?
Benim kanamam ve ya lekelenmem hic olmamisti. Ilk defa 2 gun once 11+5 iken yogun kanamam oldu, plasentam(bebegin esi) rahme yakin, asagiya konumlanmis ondan olmus. Simdi cok hafif 2 gun onceki kanamadan kalan kahverengi leke geliyor. Kanama alanim yok aslinda, plasentanin konumundan dolayi oldu.

Kızlar ikilide biyokimyasal riskim yüksek çıktı 1:173 benim gibi olan var mı? Fetal dna yolladık sonuç bekliyorum.. aynı durumda olduğumuz kimse varmı

İki gündür bulantilar pik yapmış durumda prillam kullanıyorum ama banamisin demiyor.prillam kullanıp fayda görenler var mı bende mi işe yaramadı acaba??

Kızlar dün gece yine kanamam oldu bu sefer çok geldi doktor düşük riskimin yükseldiğini söyledi progestana da alerjim olduğu için veremiyorlar çok kötüyüm

Yaşın kaç canım. O yüzden mi acaba yüksek cıktı. Ben de kararsızım ikili test konusunda. 33 yaşındayım muhtemelen benim de yüksek çıkar
29 canım ilk hamileliğim.beta hcg cok yüksek çıktı. Ultrasonda herşey iyiydi ama kan değerlerinden dolayı risk çıktı. Çok stresli ve üzgünüm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…