2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canım benim ya sen niye uzuyosun ki kendini bebeğini düşün. Ne haber aldın bilmiyorum ama nolur topla kendini. Inşallah hiç bi şey olmicak. Doktora acile bi yere gittin mi nerdesin şimdi. Dualarım seninle
Evdeyim canım. Yarın gideceğim. Kanamam zaten 1 aydır devam ediyo durmuyo. Ama şimdi yoğunlaştı ve rengi açıldı iyice. Rabbim hayırlısını versin. Annem kriz geçirmiş de kahroldum gurbette olmak çok acı.

Geçmiş olsun evet gurbette olmak malesef çok acı ve zor. Kendini üzmemekte çalış lütfen

Ahh kuzum umarım öyle değildir Benimde başımdan geçti 5 ay olacak neredeyse bebeğimin hiçbirşeyi yoktu ultrasonda görünüyordu kalp atışını duyduk sadece aşırı bulantım vardı koku hassasiyetim çoktu her kokuya kusardım bulantı ilaçlarına rağmen en son 14. Haftadayken kontrole gittim ve 11.ci haftadayken kalbi durmuştu patolojiye gönderdik parsiyel mol çıktı şuan tedavideyim hala haftalık bthcg bakılıyor sıfırlanmasını bekliyorum bende hiçbir belirti yoktu hiç aklımın ucundan dahi geçmedi ki ilk gebeliğimdi hiçbirşey bilmiyorum ailede başına gelen de olmamıştı çok kötüydü anlatılacak gibi değil rabbim sizleri korusun hiçkimsenin başına getirmesin çok zor

Benm doktorum bana regenesis max verdi.

Regenesis benide mahvediyor balık kokusu geliyor içimden sanki zaten bulantılarım da geçmedi çok kötü etkiliyor
Doktor bana yemeğinin arasında regenesis kullan dedi. Öğlenleri İlk önce biraz çorba içiyorum sonra ilacımı içiyorum sonra yemek yemeye devam ediyorum böyle midemi rahatsız etmiyor. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…