2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben de öyle geçen gece evin her yerinden kocamın akrabaları çıkıyordu 🤣🤣 dün gece kaçırılıyordum. Alakasız daha neler neler hiç bir mantığı olmayan flaş tv tadında rüyalar 🤣
Aaa bi tek ben okadar ruya goruyorum zanediyorsum a bira zönce uyandim ruyamda habire zombi oldurdum 😂😂 bide olmuyor serefsizler 😂😂🤣 kac gecedir sacma sabapan ruyalar goruyorum film gibi valla

Daha ben yeniyim sizin yolunuz benimkinden uzun o yüzden bı 5-6 sene sonra sizinkiler gibi olurlarsa bol bol anarım sizi.
Ay yok bana hep en başından kötü ol sonra ne yaparsan yap kötü oluyorsun diyorlardı, ne salakmisim.
Kimseye yaranamiyoruz anacim yok.
Eşim hep der bugün bosansak beni 3 yıl aramazlar ama yanımda sen varsın ya kıymete bindim diye.
Sevgi değil ya her şekilde kıskançlık işte.
Kendi kızlarına gelince damatları kötü bana gelince ben kötüyüm benim de anam babam olduğunu unuttular Allah a havale ettim artık üzmeyeceğim kendimi bazen bi an geliyor mahvoluyorum 😬

Grubumuzada ne kadar çok sağlıkçı varmış ne güzel.bende saglikciyim ama kendi çalıştığım hastanenin in doktorlarindan hayır görmedim gerçekten bazılarını anlayamıyorum.Aallah iyilerle karsilastirsin
Merhaba 😃 kendi hastanedeki doktorlar tuhaf davranabiliyor maalesef ben çalışmıyorum şuan ama. Devlette ki doktora hemşire olduğumu söylemedim bile ilgisizleşiyprlar iyice diye

Kizlar hangi vitaminleri aliyosunuz bide markasi ne?? Bana doktorum ocean mummy verdi multivitamin ama test ettigime gore benim midemi kotu yapan vitamin. Jel seklinde kapsuller ve balik yagi iceriyo ne zaman icsem gazla beraber sanki midemi usutmusum gibi kotu bi tat geliyo degistirmek istiyorum. Sizler neler kullaniyosunuz?

Kendi kızlarına gelince damatları kötü bana gelince ben kötüyüm benim de anam babam olduğunu unuttular Allah a havale ettim artık üzmeyeceğim kendimi bazen bi an geliyor mahvoluyorum 😬
Bizimki damarlarına asla laf soyletmez 😁üç güne bir yemeğe alır.kizlarinin hatrına el üstünde tutar. Damat ları oğlu gibidir. Ben de senede uc kere annemlere giderim sehir disinda olduklari icin. Eşim de benle geliyo diye oğluyka konusmaz. gelince de eşimle anne babamin ilişkisini kiskanir😂 kendisi iki günde damat ağırlar . Kendilerine hiç bakmazlar ki. Bi gün söyledim. Dondu kaldı ne diyeceğini bilemedi.

Kizlar hangi vitaminleri aliyosunuz bide markasi ne?? Bana doktorum ocean mummy verdi multivitamin ama test ettigime gore benim midemi kotu yapan vitamin. Jel seklinde kapsuller ve balik yagi iceriyo ne zaman icsem gazla beraber sanki midemi usutmusum gibi kotu bi tat geliyo degistirmek istiyorum. Sizler neler kullaniyosunuz?
Bana hiçbi şey vermedi. Bi folik asit bi de progestan

Bizimki damarlarına asla laf soyletmez 😁üç güne bir yemeğe alır.kizlarinin hatrına el üstünde tutar. Damat ları oğlu gibidir. Ben de senede uc kere annemlere giderim sehir disinda olduklari icin. Eşim de benle geliyo diye oğluyka konusmaz. gelince de eşimle anne babamin ilişkisini kiskanir😂 kendisi iki günde damat ağırlar . Kendilerine hiç bakmazlar ki. Bi gün söyledim. Dondu kaldı ne diyeceğini bilemedi.
Ee kızları orda ya ondan öyleler gerçi benim görümcem boşandı ama ben tüm olaylara şahit oldum yarına kalıyor yanına kalmıyor. Biz mutlu oldukça kaynanam çıldırıyır. Ay o kadar çok benziyor ki bazı şeyler tek değilmişim ama bizimkiler acımasızlık konusunda kimse geçemez önceki gebelikte de evden atıldık yine görğmcem kaynanam yüzünden 😂

Ben şimdilik folik asit. B12 olan içinde bir de coledan d3 damla verdi. Ama değiştirir bunları bu ay dolunca. Neyi kullan der bilmiyorum

Ee kızları orda ya ondan öyleler gerçi benim görümcem boşandı ama ben tüm olaylara şahit oldum yarına kalıyor yanına kalmıyor. Biz mutlu oldukça kaynanam çıldırıyır. Ay o kadar çok benziyor ki bazı şeyler tek değilmişim ama bizimkiler acımasızlık konusunda kimse geçemez önceki gebelikte de evden atıldık yine görğmcem kaynanam yüzünden 😂
Benim gorumcem de on kere küs geldi. Saklıyordu devamlı. Baktım bu sürekli kaynanamda. Eşime dedim bu iş te bi şey var. Bize hiç bi şey anlatmazlar. Sonra kayinbabam eşime ağzından kaçırmış😂 hiç ses etmedik. Bilmiyoruz sanıyolar. Aman herşeylerini saklarlar. Kotu şeylerini hiç söylemezler bana. Ben de bi günden bi güne eşimle olan hiçbi şeyimi anlatmadım anlatmam.

Bana hiçbi şey vermedi. Bi folik asit bi de progestan
Ben şimdilik folik asit. B12 olan içinde bir de coledan d3 damla verdi. Ama değiştirir bunları bu ay dolunca. Neyi kullan der bilmiyorum
Bende gebelik oncesi d3k2 b12 magnezyum ve kalsiyum kullaniyodum folik asitle beraber oyle bi multivitamin verdi 1 aydir iciyorum ama omega 3 icin balik yagi koymuslar icine mahvediyo beni doktora sunu kullansam olur mu diyebilmek icin sordum ama benimki abartmis biraz 😄

Canım biraz geriledimi kanama alanin smdi nasılsim sende dinlen ck yorma kendini
Ahh yok canım. Kanama alanı kaç cm bilmiyorum ama dün gece yine kırmızı kanama başladı. Bugün pıhtıyla devam ediyor. Endişelerim çok. Yarın devlet hastanesine gideceğim bakalım. Umarım hayırlı haberler alırım.

Ahh yok canım. Kanama alanı kaç cm bilmiyorum ama dün gece yine kırmızı kanama başladı. Bugün pıhtıyla devam ediyor. Endişelerim çok. Yarın devlet hastanesine gideceğim bakalım. Umarım hayırlı haberler alırım.
hadi hayırlı haberlerle gel canım benım ama kanama oluncada kanama alanını azaltiyor falan diyıolat bazisi atarmiş bazısıda vucut kendi toparlarmis dualarimiz seninle yaz bize yarin yorma kendınıı ❤️❤️

Grubumuzada ne kadar çok sağlıkçı varmış ne güzel.bende saglikciyim ama kendi çalıştığım hastanenin in doktorlarindan hayır görmedim gerçekten bazılarını anlayamıyorum.Aallah iyilerle karsilastirsin
Bende aynıyım canım ınan kendım devlet hastanesindeyim tersledi doktor biside demedim he ustumdede forma vardı🤣🤣 gülermisin aglarmisin Aminn canımmm Allah iyilerle karsilastirsin gercekten

Spor yapiyorum bide onemli degil zaten kilo alinir verilir de mide olayi can sıkıcı yeni bitti bulantilarim oh cekicem bu basladi. Hem feci bi gaz siskinlik bide bu tat. 😒
Gaz ve şişkinlik bende de var. Evde hoşaf için kullanilan gün kuruşu kayısılarım vardı her gün onlardan ikişer üçer yiyorum bi de her gün soda geçti biraz. En azından artık tuvalete çıkabiliyorum. Görsen 6-7 haftalıkken 6 aylık gibi bi göbeğim vardı 😁 şimdi söndü biraz meğer siskinlikmis

X