2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhabalar bence düşünüp kendini hiç sitrese sokma. Benim betam da bir anda 4 katı arttı kanamalarımda vardı çok korktum o kadar üzüldüm ki iki ayrı doktor gördü sonuçlarımı çok normal dediler. Görülme oranı zaten çok çok düşük üç dört gün önde olması çok normal ben bu zamana kadar kontrollere hep haftalık gittim bazen 4 gün önde çıkıyordu bazen gününde değişebiliyor. Onlar kafaya takılacak şey değil. Çok araştırdım betanın öyle dört katı falan değil çok daha fazla artması gerekiyormuş. Beta çok farklılık gösterdiği için doktorlar keseyi görünce beta bakmıyorlar. Biz üç arkadaş aynı anda gebe keldık üçümüzün değerleri de birbirinden o kadar farklı ki. Olacak olanın önüne zaten geçemeyiz sen bugünlerin keyfini çıkarmaya bak. Kese düzgünse bebek sağlıklı görünüyorsa gerisini hiç düşünme. Rabbim bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin inşallah

Benim bu hafta gittiğim doktorda tuhaftı. İçeri giderim anlatttim tüp bebek bu ilaclari kullanıyorum ilk muaynem diye.
Muayeneye aldı baya baya bastırarak muayne etti ilkten hiç ses çıkarmadı . Sonra yumurtaliklar büyük dedi. yanında ki asistanla konuşmaya devam etti yumurtaliklar şöyle böyle falan bende dedim geçen hafta da şu cm di. Ama bebekten bahsetmiyor.bende yumurtalıkları bosverin onlar önceden de büyüktü, Bebekden haber verin duruyor mu dedim kızdı bana. Bebekle ilgili konuşup bilgi vereceğim zaten bu ayrı bir hastalık tehlikesi var diye.
Tamam onun tehlikesini biliyorum o da önemli biliyorum. Ama önce bebek duruyor mu kalp atışı var mı onlardan başlasak sonra yumurtaliklarda geçsek olmaz mıydı?

Eşim cam sildi diye bana sen nasıl sildirirsin dedi yüksek yeri sildi ben de dedim ki benim abilerim de siliyor ne var bunda dedim diye bana küsmüşlüğü var. Kardeşi ile ben de barıştırdım ama hep kötü gösterilen ben oldum sonra . Ay bana da öylelerdi kızım kızım göstermelik kızı bir geldi bana Tuğba gelin bana bi su ver demeye başladı söz de şaka imiş.

Cok haklısın işte bana soyleyen ozeldi kendi calistigim hastaneyı sorma bile ordakiler hepsen beterdi doktor degistirdim bu ucuncu ozeldede devlettede Allah iyilerle karsilastirsin

İste boyle olunca kızıyorum. İnsanın hevesini kursağında bırakıyorlar ya.
Evladim olmuş tup bebekle biraz empati yap kardeşim diyesi geliyor insanın. İnsan yumurtaliginada kolunada kıçınada başınada bakamiyor. İstoyorki evladinla ilgili güzel bişey söylesin. Yok arkadas yemin etmişler negatif konuşmaya davranmaya.

Cok haklısın işte bana soyleyen ozeldi kendi calistigim hastaneyı sorma bile ordakiler hepsen beterdi doktor degistirdim bu ucuncu ozeldede devlettede Allah iyilerle karsilastirsin
Gerçekten öyle Allah iyilerle karşılaştırsın. Sanırsın 10 günde bir doguruyoruz hamile kalıyoruz gibi muamele görüyoruz ya

Daha ben yeniyim sizin yolunuz benimkinden uzun o yüzden bı 5-6 sene sonra sizinkiler gibi olurlarsa bol bol anarım sizi.
Ay yok bana hep en başından kötü ol sonra ne yaparsan yap kötü oluyorsun diyorlardı, ne salakmisim.
Kimseye yaranamiyoruz anacim yok.
Eşim hep der bugün bosansak beni 3 yıl aramazlar ama yanımda sen varsın ya kıymete bindim diye.
Sevgi değil ya her şekilde kıskançlık işte.

yaa benimde tahmini dogum 3 agustos diyor ama agustosa uye olmustum bi gozumde hep burada belki temmuz sonu suprizide olur dediginiz gibi sat 27 ekim benimde
Demi ben eminim ya okadar beklemez ben 8 aylik dogmuşum sabirsiz biriyim e kizimda beklemedi tahmini dogum 12 agustostu 3 agustos dogdu o yuzden eminim buda beklemeyecek sen şimdi kaç haftaliksin ?

Kızlar çok haklısınız inanin bende sağlıkciyim öyle somurtkan biri deglm elimden geldiğince hastalara iyi yaklasirim empati kurarım güzel geri bildirimler alırım ama iş yükümüz çok fazla Artık terslenmek istenmiyoruz okdr kötü davraniliyor ki anlatamam size ya hastaya maskeni takarmisin diyorm dövecek nerdeyse covitte çalışıyorm madde bağımlılısi hırsızı evsizi herkes var. Hele bu pandemide en çok yorulan sağlıkçılar oldu parasal yönden de hiçbir iyilestirme yapılmadı maalesef motive edici bişey görmedik geçen gün kadın doğuma gttm ya herkes ben diyor benim işim var. Benim çocuğum bekliyor benim ağrım var benim önceliğim var sesim çıkmadı oturdum orda bekledm. Kadına diyor ki sekreter bak randevun yok alicam yinede bekle. Ee al hadi isim var diyor ya inanın anlamıyorlar herkes ben diyor herkes

Aynen tamam. Bana heryerim hakkımda bilgi verde incelik siralaman doğru olsun

Bende sigara kulaniyorum gunde 1/2 tane doktora da soyledim içmesen daha iyi dedi ama dayanamıyorsan max 2 geçme dedi annem kismardesime hamileyken mesela gunde 4 tane sigra siniri gardi doktor tarafindan hani tamam zararli hepimiz farkindayiz bunu ama ha deyince brakamiyorsunuz yavas yavas brak ben bak mesela dun 2 tane ictim bugun daha 1 tane bile icmedim dun midem kabul ediyordu bugun etmiyor bu boyle boyle kendin vaz gececeksin zaten kokusuydu tadiydi hep tiksindirecek o yuzden doktorunu cok kafaya takma hata degistir bence cunku boyle konusan bir doktor ben sahsen istemem

12.haftadaym bir haftadır azaldı sürekli rüya goruyordm ama sürekli şimdi az az annem umreye gitti onu gördm ruyamda ay çok kotu oldm sabah hemen aradm alakasız rüyalar vs
Ben de öyle geçen gece evin her yerinden kocamın akrabaları çıkıyordu dün gece kaçırılıyordum. Alakasız daha neler neler hiç bir mantığı olmayan flaş tv tadında rüyalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…