2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bence de

Canım progestan fitili bi doktoruna danış eczaneden al kullan zaten hormon takviyesi herhangi bir zararı yok bana doktor sabah akşam kullandırıyo leke geldiğinden beri

Kanaması olanlarda leke de dahil uzun yol yasak canım benim bana doktor 6.haftadan beri leke var şehir içi dışında bir yere çıkmak yok dedi.
İşte ama dün doktor kontrolüme kadar herhangi bi kanama lekelenme yoktu. Dün doktordan geldikten sonra oldu bu. O zaman bi kanama lekelenme olsa muhtemelen doktorda yasak derdi ama bir sorun yok herşey yolunda diye birşey dememişti.

Doktorunu ara buyuk bi ihtimal progestan fitil yazacaktır bende de idrar torbasında enfeksiyon çıktı 1 defalik toz şeklinde antibiyotik yazdı lekelenmeler kahverengiyse korkma ama açık kirmiziysa hastaneyede gidebilirsin
Görüştüm ama hiç ilaç fln konusu olması lekelenmeden korkma yoğun kanama olunca gel dedi içime de sinmedi açıkçası. Kahverengi lekelenme. Yatıyorum gelmiyor ayağa kalkınca fln geliyor ve çok hafif bi ağrı hissediyorum

Canım nasıl bir lekelenmeydi yaşadığın ve tekrarladı mi sonra ?

Doktor çok mu uzak evinize? Ya da daha yakında gidip muayene olacağınız bir yer yok mu?

Canım nasıl bir lekelenmeydi yaşadığın ve tekrarladı mi sonra ?
Kahverengi bi lekelenme dün akşamdan beri oluyor ama uzandığımda fln değil hareket halindeyken oluyor öyle yoğun değil bir tatlı kaşığı boyutunda bugün sabahtan beri gelen lekelenme. İdrar renginde de bi değişim farkediyorum bi tık koyu rengi. Yani bebekle ilgili mi yoksa enfeksiyon artışı söz konusu ondan mı bilmiyorum.

Telaş etmeyin olmaz bir şey insallah.. 7. Hafta da oldu bende araç kullandıktan sonra eve girdim bi baktım leke dedim hareketsiz mi kaldım ondan mi yoksa dedim. Sonra sulu kahve Hale gelip bi daha olunca kalkıp gittim hemen progestana başlattı tekrarlamadı. Bu durumlarda bekleme sakince davran gel kontrolde ol demişti doktor da

İnş benimde tekrarlamaz bakalım gidiceğiz birazdan hastaneye

Bende kizimda oyle olmustum hemen gittim ilaç yazmışti doktorlarinda gormeden tehşiş koymasına bayiliyorum sen bi doktora gorun bence hem sen rahat edersin

İnşallah bebekle ilgili değildir. Kendinizi yıpratmayın, inşallah güzel haberler alın yüreğinize su serpilsin

Benimki yeni yeni başlıyor, daha doğrusu pazartesiden bu yana arttı. Yarın tam 10 Haftalık olacak. Herhalde başlangıç noktası
Ben bugün 10. Haftaya girdim yani (9+0)
İğreniyorum ama bulantım yok nedense maşallah diyelim
Bazen ama gerçekten korkuyorum belirti kaybolunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…