2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sabah uyandığımla gece yatarken arasında zaten 10 kilo var ama kendimde biraz olsun kilo aldım gibi.
Bilemiyorum sigarayı bıraktım ki ne zaman bıraksam zaten kilo alırım.
Ama ilerleyen dönemlerde hem kendime hem çocuğa yük aman bişey olmaz alayim 30 kilo nolcak diyemiyorum.
Tartı alayım dediğiniz gibi.
Birde hastanede farklı sağlık ocağında farklı arada 2 kilo çıktı. Arada 1 hafta var.
Dedim eyvah.
En güzeli takip etmek dediğiniz gibi teşekkürler

O konuda bilgim yok ama kendimce genel olur diye düşündüm hangisi en mantıklısı onu da bilmiyorum genel anestezi aldım daha önce ama bu sefer ne uygularlar bilmiyorum
benimde omurumda 10 yıl önce oluşmuş bir çatlak var ama ameliyat gerektirmedi, şimdi bende onu kafama takıyorum :) ondan sordum size de. Peki diğer doğum neden genel anestezi oldu ?

benimde omurumda 10 yıl önce oluşmuş bir çatlak var ama ameliyat gerektirmedi, şimdi bende onu kafama takıyorum :) ondan sordum size de. Peki diğer doğum neden genel anestezi oldu ?
Yok ya diğer doğum değil ameliyatı kastettim ilk gebeliğim bu benim o yüzden bilmiyorum nasıl olur nolur

Tartıdan tartıya da fark ediyo gerçekten doktorun yanında ben de evdekinden fazla çıkıyorum 2 kg kadar ama eve gelince kilo yine aynı tamamen tartı kaynaklı onlarınki daha hassas olabilir tabi orda ayakkabı bot falan da oluyo üstümüzde o da etkiliyo. İnşallah hiçbirimiz 30 kilo almayız ya annem beni 9 kg alıp 4 kg doğurmuş keşke ben de ona çeksem

Ben de yiyebildiğim seyleri yemeye calısıyorum kendimi hic zorlamıyorum. Su 11 ve 12. Haftanın bitmesini bekliyorum sabırsızlıkla

Rica ederim canım dediğim gibi ben ankarada oturuyorum 7 aylık hamileydim antalyaya tatile gittim hatta yüzdüm bile biraz yürüyünce bacağım ağrıyordu kendimi zorlamadım hiç 38 haftada doğum yaptım kilo almamaya çalış genede ne kadar az kilo alımı o kadar rahat geçirirsin hamilekiğini

Kızlar ben şimdi doktordan geldim kontrolüm vardı içeride kan hala var yatacaksın hiçbir şey yapmayacaksın dedi ama çok şükür bebeğim büyümüş ama benden de hiç kan gelmiyor anlamadım ben bu işten birşey

Ve benimde karnımın altında bir şişlik var pantolonlarım sıkmaya başladı normal mi bu

Yüzmeyi ben de düşünüyorum ya haftada bir falan doktora soracağım olursa pilates dışında yüzmeye de gideceğim yüzmek belime iyi geliyo çünkü benim baya güçlendiriyo. Doktor da öyle diyo şimdi bulantı kusma 3 kg verdim kendini zorlama ama mümkün olduğunca kilo almadan gidelim şu an 3 kg vermis olman bile işimize yarayacak baya diyo haklı da. Kanamam olmasa hiç şimdi de az çok yapardım biseyler ama kanamalarım olduğu için mecbur yapmıyorum şimdi inşallah 12. Haftada izin verir de doğuma kadar toplar baya

Yat canım mümkün olduğunca o zaman çok şükür bak büyümüş inşallah yakında tamamen atacak o kanama alanını

Ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…