2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
canim ulrasyonda kanama alani gormuş olabilir doktor

Kizlar bugun saglik ocagi hemşiresi dahiliye git dedi bana tansiyonum bugunde iyidi 120 /85 ti nabiz 98 cikti

Bazen kanda ayni kese gibi birikebiliyo bikac ay once dis gebelik gecirdim sadece lekelenmem vardi ama rahim arkasinda 4cm kadar kanama alani vardi birikmis orda ve bi sure sonra gecmisti oyle kanamam olmadan. Sen doktoruna uy bol bol istirahat et bol su ic

Teşekkürler

Ben de hamile pantolonu aldım o yüzden ya şiş ve acıyo düğmenin olduğu yer batma hissi oluyo korkuyorum giyemiyorum
Sıkıştırmaya gerek yok. Bı arkadaşım vardı 5 aylıkken bile zorlardi illa bu pantolon giycem kapatmam lazım diye. Zayifcacik olmasına rağmen takintiliydi göbek gözükmesine. Tadını çıkaralım bir daha göbekli olmak bu kadar iyi bisey olmayacak

Karnını sıkıcak pantolon giyme bol giy ben atlatleri bile dgistim dar gelince nefes alamıyormusum gibi hissediyorum daraliyorum
Sütyen bıle liste dışında artık ne atleti ne pantolonu eşofman beni biliyo ben eşofmanı biliyorum artık. Heryere öyle git gel yapıyorum. Kim ne derse desin

Sütyen bıle liste dışında artık ne atleti ne pantolonu eşofman beni biliyo ben eşofmanı biliyorum artık. Heryere öyle git gel yapıyorum. Kim ne derse desin
Aynen valla hep esofmana döndüm bende annem gitmiş kendine göre atletler almış hep bana getirdi çok şükür rahatim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…