2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benim iki gündür tam göğsümün altı sanırım midem ağrıyor mesai sonuna doğru.Sizde de oluyor mu kızlar ve organlarım yer değiştiriyor sanki gümbür gümbür sesler bide içerde.

Ben de yiyebildiğim seyleri yemeye calısıyorum kendimi hic zorlamıyorum. Su 11 ve 12. Haftanın bitmesini bekliyorum sabırsızlıkla
Doktor zaten sakın zorlama kendini dedi yediğini de kusarsan sen güçsüz düşersin dedi tost ye canım az yağlı bana çok iyi geliyor 2 haftadır onu yiyorum sıklıkla

Normal canım herkesten kan gelecek diye bişey yok vücudun emer inşallah kaçıncı haftadasın? Yat dinlen ben 6 haftadan beri yatıyorum inan sırtım falan uyuştu artık yatmaktan ama sadece evin içinde geziniyorum arada kalkıp progestanı sabah akşam fitil olarak kullanıyorum baya faydasını gördüm alanlarım küçüldü ondan sonra şimdi bendede leke durdı korkuyorum içerde büyüyor sa alan sızıntı yok diye ama yapacak pek bişeyimiz yok bu konuda yatıp dinlenmek dışında yat ki rahmin yer çekimi ile baskı yapmasın 12. Haftadan sonra daha aza iniyormuş risk bebek büyüdükçe de daha önemsiz oluyormuş kanama alanları.

Ben yazıldım yüzmeye önümüz kış olduğu için doktor onaylamadı ısıtmalı havuzlardaki kloru gözenekler sıcak su olunca etmiyormuş bebeğe zararı oluyormuş paramı da iade etmediler öyle yandı canım zaten doktor izin verse de kanama alanı başladı yine gidemeyecekmiştim kısmet değilmiş soğuk su havuzunda yaza doğru sıkıntı olmuyormuş ama

Aldın mı
Özelde 10 gün veriyorlar maksimum aldım evet cuma günü bitiyor ama.O kadar uğraştım heyet raporu alamadım bulantılarım çok işte nasıl yapicam hiç bilmiyorum
Aldın mı on gün az evet ama binada şükür belki başka bir bölüm vereblr dâhili vs ama doğrusu kadın doğumcunun vermesiymis. Benim bundan önceki gebeligimde çok çok kötüydü yüzümü gören anliyordu ölü gibiydim kusma bulantı Dr a soyledm çok ktydm diye rapor vermedi bana inan bana on gün sonra bebeğim karnında olmuş bana dediki bişey mi yasadn son haftalarda dedm iyi degldm ki hep söylüyorum kötüydüm diye okdr kötüydüm ki ya anlatamam sana idrar tahlili hiç yaptirmamistik. Rapor vermeden en azından kan idrar vs al belki de bı sorun var. O yüzden seni anlyrm tabi bebeğimin karnimda ölmesinin sebebi bu degl. Burda anlatmak istediğim. Bir insan iyi değilim diyorsa değildir

Kizlar kimseyi darlamak istem
İnanılmaz panik var üstümde. Bebeğini kaybeden arkadaşlar felan varya benim korkularım arttı. Mideyi kusmayı bıraktım acaba bebek iyi mi kalbi atıyor mu diye düşünüp duruyorum. Allah'ım yardım etsin bu günleri nasıl geçireceğim bilmiyorum.

Özelde 10 gün veriyorlar maksimum aldım evet cuma günü bitiyor ama.O kadar uğraştım heyet raporu alamadım bulantılarım çok işte nasıl yapicam hiç bilmiyorum
Canım sen riskli gebelik grubundası. Sana perinatoloji bakmıyor mu? Normal kadın doğumcu vermez ama perinatolojiye git çok ağrım oluyor rapor lazım de vermesi lazım beni hastaneye yatırmaya kalktı azıcık lekede şuan çalışıyor olsam mecbur rapor verecekti.

Canım senin 2 çocuğun daha var Allah uzun ömürler versin o yüzden kendini psikolojini bu kadar yıpratma onların da sana ihtiyacı var sonuç olarak. Herkesin gebeliği bir değil ki kuzenim 9 ay kanama leke ile doğum yaptı. Kanama alanların ne kadar büyük çokmu çocuğun kesesini aşıyor mu?

Bak bunu izle 10. Haftada ne kadar büyük kanama alanı var kadının keseden büyük ama sağlıkla doğum yapmış

Perinotolojiye gidiyorum ozeldeki doktor yine verdi devlette kiler beni sinir ediyorlar. Yok biz rapor vermiyoruz hastaneye yatırmanız lazım dediler geçen haftasonu yattım çıkarken doktor şuan ise gidebilirsin dedi. Pardon nasıl gidicem ben şuan Sürünüyorum dedim kadın herkes böyle diyo cidden devlette çare bulamadığım için ozeldeki doktorumdan doğum paketi almaya karar verdim

Pilates karnın büyüse de daha rahat olmanı sağlar canım Allah kolaylık verir inşallah

Bende doktorumu değişcem özelde gittiğimi iyiki paket olarak almamışım o kadından şimdi iyi bir doktor buldum gibi doç dr. Mehmet Fırat Mutlu var ona gidicem artık yüksek riskli gebelilik uzmanı perinatoloji alanı Şehir hastanesine hiç güvenmiyorum hep asistan doktor kafasını bile göstermiyor sağolsun değil muayene etmek.

hamilelikte havuz enfeksiyon riski denize de şimdi giremeyiz. Soğuk havalar ilerleyen aylarda sadece denizde yüzmeye izin veriyorlar yüzmek bana da çok iyi geliyor belime. Önceki gebeliğimde havuza asla göndermedi doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…